II. LABDARÚGÓLIGA

Újra csonka fordulót (17.) rendeztek a bajnokságban, csupán négy mérkőzésre került sor, s négy elmaradt: Čaňa–Podbrezová, Ličartovce–Prešov, Humenné–Rim. Sobota, B. Bystrica–Dubová.
DAC–SENICA 2:0 (1:0). Játékvezető: Klačko, 1225 néző. Sárga lap: Guza, Loj, Bednár, ll. Kročian, Partel, Masarovič.

DAC–SENICA 2:0 (1:0). Játékvezető: Klačko, 1225 néző. Sárga lap: Guza, Loj, Bednár, ll. Kročian, Partel, Masarovič. A nyomasztó mezőnyfölényben játszó sárga-kékek csak fordulás után kerekedtek felül. A 63. percben Kozák remekül időzített beadását az őrző nélkül maradt Šimček mintegy nyolc méterről fejelte a hálóba. A DAC vezető gólja után nagyobb fordulatszámra kapcsoltak a vendégek. A 81. percben Hejčík egyedül tört kapura, Belán azonban résen volt. Nyolc perccel később Velický bombája csupán centiméterekkel tévesztett célt. A csallóköziek jól hajráztak. A 90. percben előbb Privarčák kapkodta el a ziccert, majd Loj bombaszabadrúgása a felső lécről pattan a mezőnybe. Már a rájátszásban Privarčák a kapust elfektetve Goljanhoz passzolt, s a hazaiak középpályása a léc alá durrantott. Mondhatni a két zsolnai kölcsönjátékos találatainak köszönhetően szereztek megérdemelten három pontot a hazaiak. 1. FC DAC 1904: Belán–Guza, Loj, J. Ďurica– Buka (75. Lengyel), Straka G., Bednár, Goljan, Sárkány–Šimček (78. Privarčák), M. Kozák. (ái)

ŠKP DEVĺN–SLOVAN B 2:2 (1:0). Góllövők: Kozubík (40.), Keller (58.), ill. Fodrek (64.), Sloboda (75.). Játékvezető: Bereník, 700 néző. Piros lap: Kozubík (Devín).

V. LEVÁRE–FC NITRA 1:1 (1:0). Góllövők: Gumán (15.), ill. Mojský (85.). Jv.: Dobos, 600 néző.

SENEC–TOPOĽČANY 1:0 (0:0). Góllövő: Piatka (61.). Játékvezető: Simon, 1200 néző. Bazinban játszották az összecsapást, a hazai csapatból kitűnt a gólszerző Piatka, aki többször is eredményes lehetett volna.

1. B. Bystrica 16 10 5 1 23:8 35

2. Ličartovce 15 10 3 2 33:20 33

3. Rim. Sobota 15 9 4 2 23:13 31

4. Topoľčany 17 8 6 3 28:8 30

5. Senec 16 9 3 4 28:16 30

6. Nitra 17 8 2 7 26:17 26

7. Senica 16 7 2 7 15:18 23

8. DAC 17 6 4 7 23:24 22