Szoros hazai győzelem

Szenc. Két ellentétes félidőt, három gólt, szoros hazai győzelmet láttak a szenci futballrajongók a III. liga pozsonyi csoportjának szombati összecsapásán. Már a 3. percben a vendégek hálójában táncolt a labda, Krajčovič közvetett szabadrúgásból szerzett találatát azonban érvénytelenítette a játékvezető. A 13.

Szenc. Két ellentétes félidőt, három gólt, szoros hazai győzelmet láttak a szenci futballrajongók a III. liga pozsonyi csoportjának szombati összecsapásán. Már a 3. percben a vendégek hálójában táncolt a labda, Krajčovič közvetett szabadrúgásból szerzett találatát azonban érvénytelenítette a játékvezető. A 13. percben a hazai Višňovský erős lövése alig szállt kapu mellé. A 23. percben Futó a 16-os előtt két csellel lerázta őrzőit, majd habozás nélkül kapura célzott. Erős és pontos lövése a fővárosiak hálójában kötött ki. A 34. percben ismét Futó veszélyeztetett. Az egyik vendégvédő kézzel ütötte el a labdát, a megítélt büntetőből Petrovič növelte a vendéglátók vezetését. Fordulás után a vendégek ragadták magukhoz a kezdeményezést. Jól kombináltak, sokat futottak, ennek köszönhetően gyakran hozták zavarba a hazaiak védelmét. A 48. percben Hošek tört be a szenciek 16-osába, bombája azonban felső lécen csattant. A 66. percben Vencel, a hazaiak kapusa hárította Mucha ziccerét. A 74. percben Hošek újfent a kapufát találta telibe. Egy perccel később Hošek átadásából Hamar szépített. Az izgalmas végjátékban a SFM megőrizte előnyét.

SFM SENEC–MŠK PETRŽALKA 2:1 (2:0). Gólok Futó (23.), Petrovič (34. – 11-esből), ill. Hamar (75.). Sárga lap: Horváth, Horgosi, ill. Lojdl. Játékvezető: Baňas, 150 néző.

SFM SENEC: Vencel–Kopriva, Fiľak (71. Čambal), Horváth, Novák–Poór (85. Štellár), Krajčovič, Petrovič, Horgosi–Futó (90. Blaho), Višňovský. (am)