Szárnyaló szenciek

Szenc. Már a pontvadászat elején remek formában játszanak Marián Tibenský védencei. Figyelmet érdemel, hogy a szenci SFM labdarúgói az első két bajnoki fordulóban tizenkétszer találtak az ellenfelek kapujába. A Lamač elleni párharcon már a 2. percben vezettek a hazaiak.

Szenc. Már a pontvadászat elején remek formában játszanak Marián Tibenský védencei. Figyelmet érdemel, hogy a szenci SFM labdarúgói az első két bajnoki fordulóban tizenkétszer találtak az ellenfelek kapujába. A Lamač elleni párharcon már a 2. percben vezettek a hazaiak. Brnula átadása után Andrássy futtából parádés lövéssel juttatta vezetéshez csapatát. Öt perccel később a mezőny legjobbja, Brnula, Glončákhoz passzolt, aki nem hibázott. A 17. percben Glončák jeleskedett az előkészítésben, jól időzített átadásából Futó húzott hasznot. Két perc elteltével a gólerős Glončák büntetőt hibázott. Az első játékrész hajrájában Pšenko szépített. Az 54. percben újfent tizenegyeshez jutottak a vendéglátók, Glončák ezúttal már pontosan célzott. Az 59. percben Futó fejjel Glončák elé tálalt, aki immár harmadik találatát szerezte. Hat perccel később Pšenko góllal büntette az elmélázó hazai védők megingását. A 82. percben Petrovič állította be a végeredményt.

SFM SENEC–LAMAČ 6:2 (3:1). Gólszerzők: Glončák (7., 54. – 11-esből, 59.), Andrássy (2.), Futó (17.), Petrovič (82.), ill. Pšenko (44., 65.). Sárga lap: Glončák, Petrovič, ill. Šalata. Játékvezető: Mydlárik, 150 néző. SFM SENEC: Vencel–Čambal, Fiľak, Poór, Kopriva–Janošovič (67. Petrovič), Andrássy, Krajčovič (78. Bódis), Futó–Glončák, Brnula (Blaho). (ms)