Piroslott Bardejovban

Bardejov. Szombaton immár nyolcadszor kapott ki a III. liga keleti csoportjának licsérdi listavezetője, melynek szakvezetője ezúttal nem számíthatott az azonos időpontban bajnokiját játszó első csapat játékosainak segítségére.

Bardejov. Szombaton immár nyolcadszor kapott ki a III. liga keleti csoportjának licsérdi listavezetője, melynek szakvezetője ezúttal nem számíthatott az azonos időpontban bajnokiját játszó első csapat játékosainak segítségére. A vendéglátók trénere az előző párharcokkal ellentétben Bosákot és Hoclár vezényelte a csatársorba. Hoclár góllal hálálta meg a bizalmat, Bosákot viszont kiállította a játékvezető. Az első félidőben jobbára a két tizenhatos között zajlott a játék. Az ellenfelek jobbára gyors ellentámadásokkal próbálkoztak. A nagyobb futógyorsasággal rendelkező vendégek sok labdát szereztek, a támadások befejezésénél azonban olykor gyermeteg hibákat vétettek. A 28. percben Szőllős viharzott el a jobb szélen, Valkučákhoz továbbított, Bľanda, a hazaiak kapusa azonban kivetődve elcsípte a labdát. Az ellentámadást Kukulský vezette, a kapu elé ívelt beadását azonban Hoclár a jobb kapufa mellé bólintotta. A 34. percben Hanzuš érthetetlenül kézzel ért a labdához, a megítélt büntetőt Hoclár higgadtan értékesítette. A 41. percben Bosák és Hoffman kakaskodását piros lappal büntette a bíró, a vétkesek idő előtt mehettek zuhanyozni. Fordulást követően Vasiliak átadása után Hoclár ziccert hibázott. A rekkenő hőségben fokozatosan alábbhagyott az iram, unatkoztak a nézők. A 67. percben Bodík egy cselsorozattal három vendégjátékoson is áthámozta magát, a csereként beállt Tkáčik elé tálalt, aki előbb a vendégkapust találta telibe, majd a visszapattanó labdát a hálóba pöccintette. Tíz perccel később Bodík megismételte szólóját, ám ezúttal belebotlott cseleibe. A 85. percben Matia szépíthetett volna, lövését azonban Bľanda nagy bravúrral hárította.

BARDEJOV–LIČARTOVCE B 2:0 (1:0). Gólok: Hoclár (34. – 11-esből), Tkáčik (67.). Sárga lap: Kováč (Ličartovce). Piros lap: Bosák, ill. Hoffman. Játékvezető: Eperješi: 550 néző. BARDEJOV: Bľanda–Bodík, Lauko (62. Tkáčik), Kukulský, Javorský–Pizúr (78. Pisárik), Novák, Vasiliak (87. Vaľko), Kica–Bosák, Hoclár. LIČARTOVCE B: Putnocký–Hoffman, Kováč, Výšivka, Kandráč–Hanzuš, Valkučák, Sciranka, Nemčík (48. Matia)–Prachař, Szőllös.