Leiskolázták a Fradit

A labdarúgó NB II 10. fordulójának rangadóján az utolsó félórában emberelőnyben futballozó Kecskemét – 4000 néző előtt – kiütéses győzelmet aratott a Ferencváros ellen. Szép Tamás, a hazaiak kapusa a 92. percben fejesgóllal egyenlített az Ajka–Budaörs mérkőzésen.

EREDMÉNYEK – Nyugati csoport: Haladás–ESMTK 5:1, Kozármisleny–Dunaújváros 2:0, Felcsút–Pécs 1:0, Ajka–Budaörs 2:2, Barcs–Gyirmót 1:0, Mosonmagyaróvár–Komló 1:1, Integrál DAC–Soroksár 1:0. A Pápa–Kaposvölgye meccs lapzárta után ért véget. Az állás: 1. Haladás 23 (26:12), 2. Pápa 23 (16:4), 3. Felcsút 22.

Keleti csoport: Kecskemét–Ferencváros 4:0, Mezőkövesd–Kazincbarcika 0:2, Bőcs–Vecsés 4:1, Makó–Vác 0:1, Jászberény–BKV Előre 1:0, Tököl–Cegléd 0:1, Tuzsér–Baktalórántháza 0:0, Orosháza–Szolnok 0:2. Az állás: 1. Kecskemét 22 (26:10), 2. Szolnok 22 (19:8), 3. Vác 18, ... 7. FTC 14. (mti, ú)