Tovább hervadoznak a „violák”

Tovább tart a komáromiak tavaszi vesszőfutása. A tavaszi idényben még nyeretlen Duna-partiaknál az idény közben bekövetkezett edzőváltás sem hozta meg a kívánt változást. A meggyengült játékosállománynyal rendelkező „violák” ezúttal fordulás után hervadtak el a trópusi kánikulában ellenfelük pályáján.

Szombaton sem szakadt meg a komáromiak (csíkos mezben) tavaszi nyeretlenségi sorozataMilan Drozd felvételeA vendégek már a 3. percben gólt szerezhettek volna, Bagin azonban három méterről sem tudta bevenni a myjavaiak kapuját. Ezt követően már a vendéglátók nagy mezőnyfölényének jegyében peregtek a percek. A 15. percben Zverec erős lövését Fekete Vojtech elé tenyerelte, aki egy lépésről sem talált a hálóba. A 23. percben Škoda Černý elé tálalt, aki újabb góllal kecsegtető helyzetben mondott csődöt. A 35. percben elemi hibát vétettek a hazai védők, Bagin újfent elpuskázta a ziccert. A 42. percben Zverec a félpályáról egyedül vezette a labdát a komáromiak kapujára, a nézők nagy bosszúságára ő sem volt eredményes. Szünet után sem változott a játék képe. A hazaiaknak azonban már sikerült góllá érlelni nyomasztó mezőnyfölényüket. Az 55. percben ugyan még Zríni lövésénél a vendégkapus jól zárta a szöget, egy perc elteltével azonban Černý egy méterről már esélyt sem adott Feketének a közbeavatkozásra. A 63. percben Zverec szögletére a még csupán ifista korosztályú Škoda ugrott fel a legmagasabbra, fejese a hálóban landolt. A 78. percben a balszerencsés Bagin csupán a kapufát találta telibe. A 83. percben végre Zverec is feliratkozott a gólszerzők közé. A 16-os vonal előtt lekezelte a labdát, ballal védhetetlenül vágta a labdát a hálóba. Megérdemelten nyertek a jobb játékerőt képviselő, erőnlétileg is jobban felkészített hazaiak. Helyzeteik alapján a komáromiak legalább a becsületgólt megérdemelték volna.

MYJAVA/TURÁ LÚKA–KOMÁRNO 3:0 (0:0). Gólok: Černý (56.), Škoda (63.), Zverec (83.). Sárga lap: Raček, ill. Kozáček. Játékvezető: Farkaš, 250 néző. KOMÁRNO: Fekete–Kökényesi, Meleg, Podlucký, Sklenář, Bazinský, Kamendy, Nagy J., Kozáček (46. Jozefik, 68. Kapusňák), Tot, Bagin.