Szünet után fordítottak

Lelesz. Változott a tőketerebesi területi bajnokság legfelsőbb osztályában játszó lelesziek játékoskerete az új bajnoki évfolyam nyitánya előtt.

Lelesz. Változott a tőketerebesi területi bajnokság legfelsőbb osztályában játszó lelesziek játékoskerete az új bajnoki évfolyam nyitánya előtt. „Nehéz lesz pótolni a visszavonult Dobos Györgyöt, de ugyancsak nagy űrt hagyott maga mögött csapatunk és a tavalyi bajnokság gólkirálya, Jaroslav Porubszky, aki a dobóruszkaikhoz távozott vendégjátékra – nyilatkozta lapunknak a tegnap délutáni idénynyitót megelőzően Dobos Gyula, a leleszi futballklub elnöke. Nagy feltűnést keltett, hogy egy olasz játékos neve is a lelesziek játékoslistájára került. „A 25 éves Alberto Tononi brescai illetőségű. Jelenleg a királyhelmeci, olasz kézben lévő Boxy-cég vezetőségének tagjaként tartózkodik térségünkben” – fogalmazott a klubvezető. A tegnapi találkozón hiányzott Tononi, aki a napokban Franciaországban szabadságol. Meddő leleszi mezőnyfölény jellemezte az első félidőt, melynek 44. percében egy szögletrúgás után kialakult kapu előtti kavarodásból szereztek vezetést a vendégek. Az 55. percben azonban Dobos góllá érlelte a hazaiak fölényét, a 75. percben pedig Csintala szabadrúgásból beállította a végeredményt. LELES–ZEMPL. TEPLICA 2:1 (0:1). Sárga lap: Ády. Játékvezető: Kvočka, 100 néző. LELES: Kálmán–Kovács, Juhász, Dobránszky, Bajusz, Ferenc, Ády (75. Illés), Bíró, Csintala, Dobos (90. Ficu), Tóth. (pm)