GALÉRIA: Ilyet már a rendőrök is rég láttak
2022. január 13. 13:00

Szerda reggel egy személygépkocsi repült néhány métert és a tetejére fordulva végezte egy családi ház kapuja előtt Kátló községben.
Az 51 éves sofőr orvoshoz igyekezett, mikor egy balos kanyarban feltehetően túl gyorsan hajtott és lesodródott az útról. Az út szélén a kocsi megdobódott, nekirepült a gázvezetéknek és a családi házat is megrongálta.
A sofőrt a nagyszombati kórházba szállítótták, nem fogyasztott alkoholt.
Az okozott kár 7000 euró.
A rendőrség eljárást indított az ügyben.
Úgy vagyunk az újságírással, mint a hivatásos zenészek: fellépünk naponta a „kőszínházban", elegáns ruhában a hűséges, bérletes közönségünk előtt, vagyis eljuttatjuk a postaládákba, árushelyekre nyomtatott napilapként a fizetős Új Szót. És mondhatjuk azt, hogy kiállunk a mélyen tisztelt publikum elé a korzón is, kicsit könnyedebben szórakoztatjuk, elgondolkodtatjuk a közönséget, érzelmeket kiváltva az erre járó tömegből. Ez az előadás pontosan olyan szenvedélyes, mint a kőszínházi fellépés, ugyanúgy sok munkával jár, mégis ingyenes. Ha tetszett, hálásan fogadjuk adományát, amit a jelképes hegedűtokba helyezhet. Eddigi felajánlásait is szívből köszönjük az új hangszerekhez, a zenekar bővítéséhez, a repertoár kiszélesítéséhez: az ujszo.com naprakész működtetéséhez.
Ha támogatna bennünket, kattintson az alábbi gombra. Köszönjük.
Támogatom
Kérjük a kommentelőket, hogy tartózkodjanak az olyan kommentek megírásától, melyek mások személyiségi jogait sérthetik. Egyben felhívjuk figyelmüket, hogy a kommentekhez tartozó IP címeket a rendszer elraktározza.