BAJNOKI PONTOKÉRT

Férfi Extraliga, playoff-negyeddöntők, harmadik mérkőzések: Nitra–Levice 83:63 (45:37), a sorozat végeredménye: 2:1 a Nitra javára; Lučenec–Slávia Košice 77:60 (38:18), a losonciak 2:1-es összesítéssel bekerültek az elődöntőbe. A Handlová (a komáromiakat búcsúztatta) és a Svit már korábban a négy közé jutott.

Női Extraliga, 28. forduló, előrehozott mérkőzés: Ružomberok–Myjava 115:44 (53:25).

Kézilabda

HIL, 30. forduló: Kostelec–Prešov 25:38 (10:16); Karviná–Sečovce 36:19 (22:8), Hranice–N. Zámky 30:28 (17:15), Fr.-Místek–Dukla Praha 26:22 (15:8); Allrisk–ŠKP Bratislava 20:18 (9:8); Košice–Zubří 33:26; Pov. Bystrica–Louny 32:27.

16. Sečovce 30 5 1 24 721:949 11

Női I. liga, A-csoport, az 1-4. helyért: N. Zámky–Trenčín 23:30, Zlatná–ŠKP Štart 19:12 (12:8).

Röplabda

Férfi Extraliga, az elődöntő: VKP Bratislava–Lokomotíva Zvolen 3:2 és 3:1, a három győztes meccsig tartó sorozat állása: 2:0; Matador Púchov–Prešov 0:3 és 3.2, az állás: 1:1.

Az 5. helyért, első mérkőzés: Humenné–Žilina 3:1, az állás: 1:0.

A 7-10. helyért, 3. forduló: STU Bratislava–Nové Mesto n/Váhom 0:3, St. Ľubovňa–Dubová 3:0. Női Extraliga, az 5-8. helyért, harmadik mérkőzés: Doprastav Bratislav–Slávia Košice 3:0 (a sorozat végeredménye 2:1 a Doprastav javára), később az 5. helyért játszik, a kassaiak pedig a hetedikért.

Vízilabda

Férfi I. liga, 8. forduló: Slávia Bratislava–Komárno 16:2, a vendégek mindkét gólját Kádár dobta, ŠKP Košice–ATU Košice 10:4, Nováky–Vrútky 19:1, Topoľčany– Piešťany 7:3. (ie)

1. Nováky 13 12 0 1 221:57 26

2. ŠKP 14 12 0 2 149:68 24

3. Slávia UK 14 11 0 3 165:75 22

4. Topoľčany 14 7 1 6 109:101 15

5. Komárno 14 5 0 8 120:143 10

6. ATU 14 5 0 9 101:159 10

7. Piešťany 14 1 1 12 87:76 3

8. Vrútky 14 1 0 13 62:235 2