A pozsonyi tűzoltók csütörtökön egy vízbe fulladt férfi holttestét emelték ki a Dunából – tájékoztatott Facebookon az Országos Tűzoltó- és Mentőszolgálat (HaZZ).
Vízbe fulladt férfi holttestét húzták ki a Dunából Pozsonyban

„Kollégáinkat 13 óra tájékán riasztották a Duna egyik fővárosi holtágához, ahol a rendőröknek segítettek egy vízbe fulladt személy partra húzásában” – áll a HaZZ közleményében.
Az akció során egy rohamkocsit és egy tűzoltóhajót is bevetettek. A férfit később átadták a mentőorvosnak, aki már csak a halál beálltát tudta megállapítani.
Az esettel kapcsolatban a rendőrség nyomozást indított, további részletekről egyelőre nem tájékoztattak.
(HaZZ)
Támogassa az ujszo.com-ot
A támogatásoknak köszönhetöen számos projektet tudtunk indítani az utóbbi években, cikkeink pedig továbbra is ingyenesen olvashatóak. Támogass minket, hogy továbbra is függetlenek maradhassunk!
Kérjük a kommentelőket, hogy tartózkodjanak az olyan kommentek megírásától, melyek mások személyiségi jogait sérthetik.