Trencséni siker a rangadón

Trencséni siker született a jégkorong Slovnaft Extraliga 7. fordulójának szombati rangadóján, a listavezető Dukla rávezetésekkel múlta felül a zólyomi gárdát. A poprádi játékosok betegsége miatt elmaradt az U20-as válogatott elleni mérkőzés.
TRENČĺN–ZVOLEN 4:3 (1:1, 2:1, 0:1 – 0:0, 1:0), gólütők: Húževka (17.), A.

TRENČĺN–ZVOLEN 4:3 (1:1, 2:1, 0:1 – 0:0, 1:0), gólütők: Húževka (17.), A. Kollár (22.), Hanzal (38.), sorsdöntő rávezetés: Haščák, ill. Kopecký (19.), Čierny (32.), Turek (57.).

MARTIN–ŽILINA 1:2 (0:1, 1:1, 0:0), Trokan (24.), ill. Havel (18.), 33. Sivák (33.).

KEŽMAROK–NITRA 3:0 (2:0, 1:0, 0:0), Bartečko (7.), Šechný (16.), Segľa (24.).

SLOVAN–SKALICA 3:1 (2:0, 0:0, 1:1), Lažo (6.), 18. Hujsa (18.), Baček (47.). ill. Malík (60.).

KOŠICE–L. MIKULÁŠ 4:1 (0:1, 4:0, 0:0), Šimurda (23.), Bartánus (24.), Lukáč (28.), Gron (37.), ill. Holečko (18.).

U20 5 0 0 1 4 7:25 0

MEGJEGYZÉS – balról az oszlopok: a mérkőzések száma, győzelem hatvan perc alatt (3 pont), győzelem hosszabbítás vagy rávezetés után (2 pont), vereség hosszabbítás vagy rávezetés után, vereség hatvan perc után, pontszám. Az U20-as válogatottat nem rangsorolják, ellenfelei magukkal viszik az eredményt.

A 8. forduló párosítása – kedd, 17.00: Žilina–Skalica, L. Mikuláš–Kežmarok, Poprad–Košice, Martin–Trenčín; 17.30: Nitra–Slovan. A Zvolen–U20 mérkőzést október 26-án játsszák. (ú)