Lažo-góllal nyert a Slovan

A vártnál jóval nehezebben gyűjtötte be a három pontot a listavezető Slovan a 11. helyen tanyázó liptószentmiklósiak otthonában a hoki extraligában, a meccs egyetlen gólját Lažo ütötte.
32. forduló
ŽILINA–NITRA 1:2 (0:1, 1:0, 0:0 – 0:0 , 0:1), gólütők: Hájnik (38.), ill. Dornič (11.), sorsdöntő rávezetés: Gálik.
33.

32. forduló

33. forduló

ŽILINA–U20 8:1 (3:1, 1:0, 4:0), gólütők: P. Sivák (3.), Pulpán (12.), Paroulek (20., 32.), Krajči (44.), Baláž (47.), Kučný (49.), Havel (58.), ill. Marek Slovák (19.).

42. forduló

L. MIKULÁŠ–SLOVAN 0:1 (0:0, 0:0, 0:1), gólütő: Lažo (45.).

U20 22 1 1 1 19 29:100 5

MEGJEGYZÉS – balról az oszlopok: a mérkőzések száma, győzelem hatvan perc alatt (3 pont), győzelem hosszabbítás vagy rávezetés után (2 pont), vereség hosszabbítás vagy rávezetés után, vereség hatvan perc után, pontszám. Az U20-as válogatottat nem rangsorolják, ellenfelei magukkal viszik az eredményt.

KÖVETKEZIK – 34. FORDULÓ, december 18., 17.00: Žilina–L. Mikuláš, Skalica–Zvolen, Slovan–Martin, Kežmarok–Trenčín; 17.30: Nitra–Poprad. (ú)