Demitra és Hossa gólja

New York. Az NHL legutóbbi játéknapján hat összecsapásra került sor, nyolc szlovák hokis lépett jégre, s közülük Pavol Demitra és Marián Hossa gólt lőtt, Marián Gáborík gólpasszt adott.

A világos mezben játszó torontói hokisok nem tudták feltartóztatni a Los Angeles-i Királyokat, 3:1-re kikaptak tőlükTASR/AP Eredmények: Carolina–Ottawa 1:5 (0:1, 1:2, 0:2), gólütők: Brind’Amour, ill. Havlát, Salo, Hossa, White, Bonk; 11 100 néző.

Philadelphia–St. Louis 6:3 (2:1, 1:2, 3:0), g.: Roenick, Murray, Johnsson, Therien, Recchi, Fedotenko, ill. Demitra, Young, Salvador; 19 400 néző.

NY Islanders–Edmonton 4:1 (1:0, 1:1, 2:0), g.: Parrish, Bates 2, Czerkawski, ill. Chimera; 10 500 néző.

Toronto–Los Angeles 1:3 (0:0, 0:2, 1:1), g.: Tucker, ill. Heinze, Laperriere, Deadmarsh; 19 300 néző.

Boston–Atlanta 2:3 – hosszabbítás után (0:1, 1:1, 1:0 – 0:1), g.: Guerin, Rolston, ill. Domenichelli, Kovaljcsuk, Heatley; 12 800 néző.

Minnesota–Anaheim 1:5 (0:1, 1:1, 0:3), g.: Brunette, ill. Kjellberg, Leclerc 2, McDonald 2; 18 500 néző.

4. Vancouver 14 18 4 0 91:95 31

5. Minnesota 12 13 5 3 87:105 32

Csendes-óceáni Divízió:

1. San Jose 17 7 5 3 95:73 42

2. Dallas 14 10 6 3 95:91 37

3. Phoenix 13 12 5 3 79:89 34

4. Los Angeles 13 14 5 2 89:84 33

5. Anaheim 10 18 4 3 82:95 27Az első szám a győzelmek, a második a vereségek, a harmadik a döntetlenek, a negyedik a hosszabbításban elszenvedett vereségek számát jelölik, aztán a gólarány és a pontszám következik.