Sport

Copa América a tv-ben

Az Orange Sport tévén nézhetjük, ahogy a Lionel Messi által vezetett argentín válogatott az első Copa América meccsén pályára lép Kolumbia ellen.
ÚJ SZÓ-ÖSSZEÁLLÍTÁS

2019. június 15. 08:00

Lionel Messi - TASR-felvétel

6.00 – ARENA SPORT 1: Japán asztalitenisz-torna
8.40 – SPÍLER 1 TV: Autósport, V8 Supercars bajnokság, Darwin
8.55 és 14.00 – EUROSPORT 1: Autósport, World Endurance-bajnokság
9.00 – ARENA SPORT 1: Japán asztalitenisz-torna
9.15 – M4 SPORT: Nyílt vízi országos úszóbajnokság és FINA Világkupa-verseny, Balatonfüred
9.50 és 10.50 – SPÍLER 1 TV, NOVA SPORT 1: Gyorsaságimotoros-vb, Katalán Nagydíj, MotoGP és Moto2, 3. szabadedzés
11.00 – DIGISPORT 2 (magyar): Hertogenboschi női tenisztorna, elődöntő
11.20 – EUROSPORT 2: Vívás, Ázsia-bajnokság, Tokió
12.15 – M4 SPORT: Tour de Hongrie kerékpárverseny, 5. szakasz
12.30 – NOVA SPORT 1, SPÍLER 1 TV: Gyorsaságimotoros-vb, Katalán Nagydíj, Moto3, időmérő edzés
13.00 – ARENA SPORT 1: Dán Darts Open 2019
13.00 – SPORT 2 (magyar), SPORT 1 (cseh): Stuttgarti férfitenisztorna, elődöntők
13.00 – DIGISPORT 3 (magyar): Nottinghami női tenisztorna, elődöntő
13.30 – NOVA SPORT 1, SPÍLER 1: Gyorsaságimotoros-vb, Katalán Nagydíj, MotoGP, 4. szabadedzés
13.35 – ARENA SPORT 2: Dán Darts Open 2019
13.45 – EUROSPORT 2: Tour de Hongrie kerékpárverseny, 5. szakasz
14.10 és 14.35 – SPÍLER 1 TV, NOVA SPORT 1: Gyorsaságimotoros-vb, Katalán Nagydíj, MotoGP, időmérő edzés
14.45 – DUNA WORLD: Magyarország–Ausztria női röplabda Európa-liga-meccs
14.45 – DIGISPORT 1 (magyar): Fehérvár–Miskolc magyar bajnoki amerikaifoci-meccs
15.00 – SPORT 1 (magyar), SPORT 2 (cseh): Hertogenboschi férfitenisztorna, elődöntők
15.05 és 15.30 – NOVA SPORT 1, SPÍLER 1: Gyorsaságimotoros-vb, Katalán Nagydíj, Moto2, időmérő edzés
15.15 – M4 SPORT: Körmend– Szombathely férfikosárlabda magyar bajnoki döntő, 1. mérkőzés
15.30 – EUROSPORT 2: Criterium du Dauphiné Libéré kerékpárverseny, 7. szakasz
15.30 – STV 2: Szlovákia–Ukrajna női röplabda Európa-liga-meccs
15.35 – ARENA SPORT 1: Dán Darts Open 2019
17.00 – STV 2: Svájci kerékpáros-körverseny, 1. szakasz
17.45 – M4 SPORT, ČT SPORT: Ukrajna–Koreai Köztársaság labdarúgó U20-as vb-döntő
18.00 – STV 2: Szlovákia–Belgium férfiröplabda Európa-liga-mérkőzés
19.00 – SPÍLER 1 TV, DIGISPORT 1 (szlovák): Salakmotor, FIM Speedway, Csehország
19.15 – ARENA SPORT 1: Dán Darts Open 2019
19.20 – EUROSPORT 2: Lovaglás, Global Champions Tour
20.00 – STV 2: P–T–S atlétikai verseny, Somorja
20.45 – M4 SPORT: Kanada–Új-Zéland női foci-vb-csoportmeccs
21.00 – SPORT 1 (magyar): Venezuela–Peru labdarúgó Copa América-csoportmeccs
23.55 – SPORT 1 (magyar): Argentína–Kolumbia labdarúgó Copa América-csoportmeccs
23.55 – EUROSPORT 1: Autósport, World Endurance bajnokság
1.30 (vasárnap) – ARENA SPORT 1: Kanada–Martinique labdarúgó Aranykupameccs
4.00 (vasárnap) – ARENA SPORT 1: Mexikó–Kuba labdarúgó Aranykupameccs

Hozzászólások

Kérjük a kommentelőket, hogy tartózkodjanak az olyan kommentek megírásától, melyek mások személyiségi jogait sérthetik. Egyben felhívjuk figyelmüket, hogy a kommentekhez tartozó IP címeket a rendszer elraktározza.

Önnek ajánljuk

Čaputová magyarok között töltötte napját

Čaputová magyarul posztolt Gombaszögről

Korábban lényegesebben befogadóbb volt a világ

Ha jól választ, a nagy melegben az étel is hűsíthet

Kellemetlen: véletlenül rossz házba tört be a NAKA

Melegkiütés vagy napallergia?

Legfrissebb galériák
Olvasta már?