A bajnok Slovan 30. győzelme

Pozsony. Megszerezte 30. győzelmét a bajnok Slovan a jégkorong Slovnaft Extraliga idei kiírásában. Az éllovas kékek a 49. forduló zárómérkőzésén a zólyomi csapatot fogadták, s a tévéközvetítés ellenére 6000 néző volt az Ondrej Nepela Téli Stadionba.
SLOVAN–ZVOLEN 5:3 (0:2, 3:0, 2:1), gólütők: Lažo (25., 42.

SLOVAN–ZVOLEN 5:3 (0:2, 3:0, 2:1), gólütők: Lažo (25., 42.), Kuľha (29.), Hujsa (33.), Pištek (45.), illetve Turek (3.), Čierny (7.), Lipiansky (51.). A listavezető nagyon gyatrán kezdett, a vendégek könnyedén kétgólos előnyre tettek szert. A második harmadban azonban hét perc alatt fordított a Slovan. „Az első szünetben azt mondtam a fiúknak, támadjanak bátran, s ennek meg is lett az eredmény.” – mondta Zdeno Cíger, a címvédő edzője. A zólyomiak cseh trénere, Ladislav Svozil igencsak bosszús volt: „Biztos győzelmet engedtünk ki a kezünkből…”

1. Slovan 48 30 7 2 9 173:116 104

2. Košice 48 26 5 5 12 164:115 88

3. Martin 48 28 2 2 16 147:108 88

4. Trenčín 48 24 8 2 14 153:120 88

5. Zvolen 48 26 3 4 15 167:130 84

6. Skalica 48 27 0 3 18 147:117 81

7. Poprad 48 23 4 3 18 146:125 77

8. Žilina 48 15 3 4 26 127:146 51