Lebecsülték ellenfelüket

Ógyalla. Lebecsülték ellenfelüket a nyugat-szlovákiai IV. liga délkeleti csoportjában játszó sörgyáriak, akik egygólos vezetésük tudatában viszszavettek a tempóból. Ilon 21. percben szerzett találata után a vendéglátók alighanem arra számítottak, félgőzzel játszva is ölükbe hull a győzelem.

Ógyalla. Lebecsülték ellenfelüket a nyugat-szlovákiai IV. liga délkeleti csoportjában játszó sörgyáriak, akik egygólos vezetésük tudatában viszszavettek a tempóból. Ilon 21. percben szerzett találata után a vendéglátók alighanem arra számítottak, félgőzzel játszva is ölükbe hull a győzelem. A mocsonokiak azonban más véleményen voltak. Zártan védekeztek, többször már nem rezdült a hálójuk. A nagy mezőnyfölényben futballozó ógyallaiak azonban már képtelenek voltak növelni vezetésüket. Fordulás után sem változott a játék képe. A vendégek első kapura tartó lövése az 59. percben a hazaiak hálójában landolt: az 59. percben Zeleňák volt eredményes. A középmezőnyben tanyázó hazaiak nagyobb fordulatszámra kapcsoltak, ennek ellenére a szórványos ellentámadásokkal kísérletező Poľnohospodár futballistái iratkoztak fel még két ízben a gólszerzők közé. Az elkeseredetten, olykor kilenc emberrel rohamozó ógyallaiak fellazult védelme a hajrában két ízben is kapitulált. Előbb a 85. percben Ondráška szerzett vezetést, majd a végjátékban Straňák küldte padlóra a mérkőzés favoritját.

HURBANOVO–POĽNOHOSP. MOČENOK 1:3 (1:0). Góllövők: Ilon (21.), ill. Zeleňák (59.), Ondráška (85.), Straňák (89.). Sárga lap: Kraslan, Dudás, ill. Šima, Kollár, Packa, Ondráška, Marček. Játékvezető: Macháček, 200 néző. HURBANOVO: Daniš– Nemček, Piskla, Pšenák, Malík, Pajtinka, Dudás, Ilon, Tárnok (72. M. Bičan), Gelle, Kraslan. (op