Álomszép kezdés

Szenc. Kiváló rajtot vettek a III. liga pozsonyi csoportjának 20. fordulójában a szenciek. A SFM együttese ugyanis már az 5. percben 2:0 arányban vezetett a dénesdiek elleni találkozón. A 2. percben Radošovský iramodott meg a labdával, jól időzített ívelését a kapu előtt felbukkanó Futó bólintotta a hálóba.

Szenc. Kiváló rajtot vettek a III. liga pozsonyi csoportjának 20. fordulójában a szenciek. A SFM együttese ugyanis már az 5. percben 2:0 arányban vezetett a dénesdiek elleni találkozón. A 2. percben Radošovský iramodott meg a labdával, jól időzített ívelését a kapu előtt felbukkanó Futó bólintotta a hálóba. Három perc elteltével Petrovič beadását Futó ezúttal a kapufára fejelte, a lepattanó labdát Radošovský habozás nélkül a hálóba vágta. A Tomáš Stúpala vezette vendégek nem csüggedtek, gyors ellentámadásokkal okoztak zavart a vendéglátók kapujának előterében. A 19. percben Oršula egyedül robogott Vencel kapujára, ám kimaradt a ziccer. Tíz perccel később zavart támadt a szenciek kapuja előtt, az egyébként jól játszó Fiľak öngólt vétett. Az első félidőben a hazaiak Petrovič és Mucha révén növelhették volna előnyüket, a túloldalon Radačovský egyenlíthetett volna. Fordulás után a hazaiak irányították a játékot, mezőnyfölényükből azonban képtelenek voltak hasznot húzni. A 77. percben Seňan kiegyenlített. A hajrában mindkét csapat a győztes találat megszerzésére törekedett. A hazaiaknak kedvezett a szerencse. A 86. percben Novák lövése Kopriva lábát érintve landolt a dénesdiek hálójában.

SFM SENEC–DUNAJSKÁ LUŽNÁ 3:2 (2:1). Góllövők: Futó (2.), Radošovský (7.), Kopriva (86.), ill. Fiľak (29. – öngól), Seňan (72.). Sárga lap: Kiss, Radačovský, Pekár, Katušin (mindannyian Dun. Lužná). Játékvezető: Bollo, 120 néző. SFM SENEC: Vencel–Čambal, Kopriva, Fiľak, Petrovič–Bozsik (37. Novák), Poór, Radošovský (73. Orlík), Futó–Štelár (90. Kocian), Mucha. (am)