DUNASZERDAHELY
Átkozottak (cseh film), péntek 19:30
Az igazság órája (am. krimi), szombat, vasárnap 19:30
EGER
A fülke (am. thril.), csütörtök-szerda 21:00
Miről álmodik a lány (am. rom. vígj.), csütörtök-szerda 17:00, 19:00
Vagabond (magy. játékf.
Moziműsor, 2003. október 16–22.
Átkozottak (cseh film), péntek 19:30
Az igazság órája (am. krimi), szombat, vasárnap 19:30
EGER
A fülke (am. thril.), csütörtök-szerda 21:00
Miről álmodik a lány (am. rom. vígj.), csütörtök-szerda 17:00, 19:00
Vagabond (magy. játékf.), csütörtök-szerda 16:00, 18:00, 20:00
ESZTERGOM
Amerikai pite – Az esküvő (am. vígj.), csütörtök-szerda 17:30, 19:30, szombat, vasárnap 15:30 is
ÉRSEKÚJVÁR
Mier
Chihiro Szellemországban (jap. anim. film), csütörtök, péntek 17:00
Merülés a félelembe (am. thril.), csütörtök, péntek 19:30
Equilibrium (am. sci-fi), szombat, vasárnap 19:30
Túl mindenen (am. akcióf.), kedd, szerda 17:00, 19:30
Kovák
A szellemhajó (am.-auszt. horror), csütörtök, péntek 19:30
Lara Croft: Tomb Raider 2 – Az élet bölcsője (am.-ném.-jap.-ang. akcióf.), szombat 17:00
Pinocchio (ol.-fr.-ném. film), kedd, szerda 17:00
GALÁNTA
A Karib-tenger kalózai (ném.-ol. kalandf.), szombat, vasárnap 19:00
A világegyetem angyalai (izlandi filmdr.), kedd 19:00
Baromi jó (cseh film), szerda 19:00
GYŐR
Cinema City Győr Plaza
Amerikai pite – Az esküvő (am. vígj.), csütörtök-szerda 14:00, 16:00, 18:00, 20:00, péntek, szombat 22:00 is, szombat-szerda 12:00 is
Bad Boys 2 – Már megint a rosszfiúk (am. akcióf.), csütörtök-szerda 13:45, 16:30, 19:15, péntek, szombat 22:00 is, szombat-szerda 11:00 is
Doktor Szöszi 2. (am. vígj.), csütörtök-szerda 14:45
A dzsungel könyve 2. (am. anim.), csütörtök-szerda 11:30
A Karib-tenger kalózai (ném.-ol. kalandf.), csütörtök-szerda 16:45, 19:30, péntek, szombat 22:15 is
Kill Bill – Első rész (am. akció-vígj.), csütörtök-szerda 13:15, 14:30, 15:30, 16:45, 17:45, 19:00, 20:00, péntek, szombat 21:15, 22:15 is, szombat, vasárnap 11:00, 12:15 is
Malacka, a hős (am. rajzf.), csütörtök-szerda 13:00, szombat-szerda 11:00 is
A minden6ó (am. vígj.), csütörtök-szerda 13:15, 15:30, 17:30, 20:15, péntek, szombat 22:30 is
Az olasz meló (am. filmdr.), csütörtök-szerda 17:15, 19:30, péntek, szombat 21:45 is
Pokolba a szerelemmel (am. rom. vígj.), csütörtök-szerda 16:15, 18:15, 20:30, péntek, szombat 22:30 is
Segítség, hal lettem (dán-ír-ném. anim. film), csütörtök-szerda 13:45, 15:30, szombat-szerda 12:00 is
Szindbád – A hét tenger legendája (am. anim. film), csütörtök-szerda 14:30, szombat, vasárnap 11:00, 12:45 is
A szövetség (am.-ném. akcióthril.), csütörtök-szerda 13:30, 15:45, 18:00, 20:15, péntek, szombat 22:30 is, szombat-szerda 11:15 is
T3 – A gépek lázadása (am.-ang.-jap.-ném. sci-fi), csütörtök-szerda 19:45, péntek, szombat 22:00 is
Trükkös fiúk (am. filmdr.), csütörtök-szerda 13:00
Lloyd
Monte Cristo grófja (ang.-am. filmdr.), csütörtök-szerda 16:00
Oviapu (am. vígj.), csütörtök-szerda 18:00, 22:00
Vagabond (magy. játékf.), csütörtök-szerda 20:00
Hrabal
Bánk bán (magy. filmdr.), csütörtök-szerda 16:00
Az igazság órája (am. krimi), csütörtök-kedd 20:00
A meztelen Maya (sp.-fr. filmdr.), szerda 20:00
Tesó (magy. játékf.), csütörtök-szerda 18:00
IPOLYSÁG
Femme Fatale (am.-fr.-ném. erot. thril.), csütörtök, péntek 18:00
A csendes amerikai (am.-ném.-auszt. filmdr.), szombat, vasárnap 18:00
Túl mindenen (am. akcióf.), kedd, szerda 18:00
KASSA
Capitol
Kill Bill – Első rész (am. akció-vígj.), csütörtök-szerda 15:45, 18:00, 20:30
Tatra
Trükkös fiúk (am. filmdr.), csütörtök-vasárnap 15:45, 18:00, 20:15, hétfő-szerda 15:45, 20:00
Bánk bán (magy. filmdr.), hétfő 18:00
Hukkle (magy. játékf.), kedd 18:00
Egy hét Pesten és Budán (magy. játékf.), szerda 18:00
Úsmev
Oviapu (am. vígj.), csütörtök-szerda 16:00, péntek-vasárnap 14:30 is
A Karib-tenger kalózai (ném.-ol. kalandf.), csütörtök-szerda 18:00, 20:30
KOMÁROM
Jókai mozi
Adaptáció (am. vígj.), hétfő-szerda 20:00
Azonosság (am. horror), péntek-vasárnap 20:00
Miről álmodik a lány (am. rom. vígj.), péntek-szerda 17:30
LÉVA
Hasrapacsi (cseh vígj.), csütörtök 16:30
A Karib-tenger kalózai (ném.-ol. kalandf.), péntek-vasárnap 16:30, 19:00
Femme Fatale (am.-fr.-ném. erot. thril.), kedd 16:30, 19:00
Halálosabb iramban (am. akcióthril.), szerda 16:30, 19:00
MISKOLC
Cinema City Miskolc
Kill Bill – Első rész (am. akció-vígj.), csütörtök-szerda 13:15, 15:30, 17:45, 20:00, péntek, szombat 22:15 is, szombat, vasárnap, kedd, szerda 11:00 is
Bad Boys 2 – Már megint a rosszfiúk (am. akcióf.), csütörtök-szerda 13:45, 16:30, 19:15, péntek, szombat 22:00 is, szombat, vasárnap, kedd, szerda 11:00 is
Malacka, a hős (am. rajzf.), szombat, vasárnap, kedd, szerda 11:45
T3 – A gépek lázadása (am.-ang.-jap.-ném. sci-fi), csütörtök-szerda 15:30
Az olasz meló (am. filmdr.), csütörtök-szerda 13:15, 17:45, 20:00, péntek, szombat 22:15 is
A szövetség (am.-ném. akcióthril.), csütörtök-szerda 13:30, 15:45, 18:00, 20:15, péntek, szombat 22:30 is, szombat, vasárnap, kedd, szerda 11:15 is
Amerikai pite – Az esküvő (am. vígj.), csütörtök-szerda 14:15, 16:00, 18:00, 20:00, péntek, szombat 22:00 is, szombat, vasárnap, kedd, szerda 12:00 is
A dzsungel könyve 2. (am. anim.), szombat, vasárnap, kedd, szerda 11:30
A minden6ó (am. vígj.), csütörtök-szerda 13:00, 15:15, 17:30, 19:45, péntek, szombat 21:45 is
A Karib-tenger kalózai (ném.-ol. kalandf.), csütörtök-szerda 14:30, 19:30, szombat, vasárnap, kedd, szerda 11:45 is
Doktor Szöszi 2. (am. vígj.), csütörtök-szerda 17:15, péntek, szombat 22:15 is
Szindbád – A hét tenger legendája (am. anim. film), szombat, vasárnap 11:00, 12:45
Darkness – A rettegés háza (am.-sp. horror), csütörtök-szerda 14:45, 17:00, 19:15, péntek, szombat 21:30 is
Hollywood Multiplex
Kill Bill – Első rész (am. akció-vígj.), csütörtök-szerda 14:45, 16:00, 17:15, 18:30, 19:45, 21:00, 22:15, szombat-szerda 10:15, 12:30 is
Bad Boys 2 – Már megint a rosszfiúk (am. akcióf.), csütörtök-szerda 13:15, 16:15, 19:00, 21:45, szombat-szerda 10:30 is
Az olasz meló (am. filmdr.), csütörtök-szerda 14:00, 16:30, 21:45, szombat-szerda 11:45 is
Amerikai pite – Az esküvő (am. vígj.), csütörtök-szerda 13:00, 15:00, 17:00, 19:15, 21:15, szombat-szerda 11:00 is
A minden6ó (am. vígj.), csütörtök-szerda 13:30, 15:45, szombat-szerda 10:45 is
Pokolba a szerelemmel (am. rom. vígj.), csütörtök-szerda 18:00, 20:00, 22:00
Segítség, hal lettem (dán-ír-ném. anim. film), csütörtök-szerda 14:30, 16:15, szombat-szerda 10:30, 12:15 is
Trükkös fiúk (am. filmdr.), csütörtök-szerda 17:45
A szövetség (am.-ném. akcióthril.), csütörtök-szerda 20:15, 22:15
A Karib-tenger kalózai (ném.-ol. kalandf.), csütörtök-szerda 13:45, 19:15, szombat-szerda 11:15 is
Kossuth mozi
Libiomfi (magy. játékf.), csütörtök-szerda 16:30, 21:00
Naqoyqatsi – Erőszakos világ (am. filmesszé), csütörtök-szerda 19:00
A nyugodt város (fr. filmdr.), csütörtök-szerda 16:30, 21:00
T3 – A gépek lázadása (am.-ang.-jap.-ném. sci-fi), csütörtök-szerda 16:30, 20:30
MOSONMAGYARÓVÁR
Halálosabb iramban (am. akcióthril.), szombat, vasárnap 18:00
NAGYMEGYER
Fimfárum (cseh vígj.), vasárnap 17:00
NYÍREGYHÁZA
Hollywood Multiplex Nyír Plaza
Kill Bill – Első rész (am. akció-vígj.), csütörtök-szerda 15:30, 17:30, 19:30, 21:30, vasárnap-szerda 11:15, 13:30 is
Bad Boys 2 – Már megint a rosszfiúk (am. akcióf.), csütörtök-szerda 14:15, 17:00, 19:45, vasárnap-szerda 11:30 is, péntek-szerda 22:30 is
Amerikai pite – Az esküvő (am. vígj.), csütörtök-szerda 15:15, 17:15, 19:15, 21:15, vasárnap-szerda 11:00, 13:15 is
Segítség, hal lettem (dán-ír-ném. anim. film), csütörtök-szerda 14:30, vasárnap-szerda 10:45, 12:45 is
Az olasz meló (am. filmdr.), csütörtök-szerda 16:15, 20:30, péntek-szerda 22:45 is
A minden6ó (am. vígj.), csütörtök-szerda 13:45, 18:30
A Karib-tenger kalózai (ném.-ol. kalandf.), csütörtök-szerda 15:45, 21:00, vasárnap-szerda 11:15 is
Pokolba a szerelemmel (am. rom. vígj.), csütörtök-szerda 18:15, 20:15, péntek-szerda 22:15 is
T3 – A gépek lázadása (am.-ang.-jap.-ném. sci-fi), csütörtök-szerda 14:30, vasárnap-szerda 12:15 is
A szövetség (am.-ném. akcióthril.), csütörtök-szerda 16:45, 19:00
NYITRA
Orbis
Kill Bill – Első rész (am. akció-vígj.), csütörtök-vasárnap 17:30, 20:00
Equilibrium (am. sci-fi), hétfő-szerda 17:30, 20:00
Lipa
Túl mindenen (am. akcióf.), csütörtök-vasárnap 18:30
Halálosabb iramban (am. akcióthril.), kedd, szerda 18:30
Palace
A csendes amerikai (am.-ném.-auszt. filmdr.), csütörtök-vasárnap 19:00
Kóla, puska, sültkrumpli (kan.-am.-ném. szatíra), hétfő, kedd 19:00
PÁRKÁNY
Csaó, Lizzie! (am. vígj.), csütörtök, péntek 19:00
A minden6ó (am. vígj.), szombat, vasárnap 19:00
Frida (am.-kan. filmdr.), szerda 19:00
POZSONY
Palace AuPark
Kill Bill – Első rész (am. akció-vígj.), csütörtök-szerda 12:15*, 14:25, 16:50, 19:00, 20:00, 21:20, 22:15
Trükkös fiúk (am. filmdr.), csütörtök-szerda 12:00*, 14:30, 17:00, 19:30, 22:00
Vágta (am. filmdr.), csütörtök-szerda 13:10*, 16:00, 18:50, 21:40
A Karib-tenger kalózai (ném.-ol. kalandf.), csütörtök-szerda 11:50*, 14:50, 17:40, 20:30
A minden6ó (am. vígj.), csütörtök-szerda 12:50*, 15:45, 18:10
Köztünk marad (cseh-szlov. film), csütörtök-szerda 20:20
Bad Boys 2 – Már megint a rosszfiúk (am. akcióf.), csütörtök-szerda 13:10*, 16:10, 19:10, 21:40
Varázsóvoda (cseh film) csütörtök-szerda 12:30*, 13:40, 14:55, 15:50, 17:10, 18:00
Hasrapacsi (cseh vígj.), csütörtök-szerda 19:20, 22:00
A dzsungel könyve 2. (am. anim.), csütörtök-szerda 12:10*, 14:20, 16:00
Doktor Szöszi 2. (am. vígj.), csütörtök-szerda 13:30*, 15:30, 17:30, 19:40
A szövetség (am.-ném. akcióthril.), csütörtök-szerda 12:15*, 14:40, 17:20, 22:20
Ying xiong (hongkongi-kínai akcióf.), csütörtök-szerda 19:50
Isten városa (brazil-fr. filmdr.), csütörtök-szerda 22:10
Az órák (am. rom. dráma), csütörtök-szerda 11:55*, 14:20, 16:45, 19:10, 20:10, 21:35
David Gale élete (am.-ném. thril.), csütörtök-szerda 22:20
* csak szombaton és vasárnap
Ster Century Polus
Az órák (am. rom. dráma), csütörtök-szerda 18:45, 21:10
Oviapu (am. vígj.), csütörtök-szerda 11:20*, 13:20*, 15:20, 17:20
Trükkös fiúk (am. filmdr.), csütörtök-szerda 19:55, 22:25
David Gale élete (am.-ném. thril.), csütörtök-szerda 16:20, 21:30
Vágta (am. filmdr.), csütörtök-szerda 19:20, 22:10
Doktor Szöszi 2. (am. vígj.), csütörtök-szerda 12:05*, 14:10, 16:15, 18:20, 20:25, 22:30
Kill Bill – Első rész (am. akció-vígj.), csütörtök-szerda 11:00*, 12:15*, 13:10*, 14:30, 15:25, 16:45, 17:40, 19:00, 21:15
A minden6ó (am. vígj.), csütörtök-szerda 12:25*, 14:35
Hasrapacsi (cseh vígj.), csütörtök-szerda 18:55
A Karib-tenger kalózai (ném.-ol. kalandf.), csütörtök-szerda 11:50*, 14:40, 17:30, 20:20
Pinocchio (ol.-fr.-ném. film), csütörtök-szerda 11:45*, 14:05
Pokolba a szerelemmel (am. rom. vígj.), csütörtök-szerda 16:40
Bad Boys 2 – Már megint a rosszfiúk (am. akcióf.), csütörtök-szerda 11:40*, 14:45, 17:35, 20:30
* csak szombaton és vasárnap
Mladosť
Az órák (am. rom. dráma), csütörtök-szerda 15:15, 20:00, csütörtök-hétfő, szerda 17:30 is
Istropolis
Trükkös fiúk (am. filmdr.), csütörtök-szerda 16:00, 18:15, 20:30
Tatra
Fűbenjáró bűn (ang. vígj.), vasárnap 18:30, 20:30
Vidocq (fr. akcióthril.), vasárnap 18:30, 20:30
Beszélj hozzá! (sp. filmdr.), hétfő 18:30, 20:30
Villogó fények (dán film), hétfő 18:30, 20:30
Lea (cseh film), kedd 18:30, 20:30
Fújd szárazra, édes! (am.-ang.-ném. vígj.), kedd 18:30, 20:30
Charlotte Gray (ang.-auszt.-ném. filmdr.), szerda 18:30, 20:30
Luna papa (or.-osztrák-ném.-svájci filmdr.), szerda 18:30, 20:30
Hviezda
Hasrapacsi (cseh vígj.), péntek-kedd 15:45
David Gale élete (am.-ném. thril.), csütörtök-kedd 18:00, 20:30, szerda 20:30
A zongorista (ném.-fr.-ang.-lengy. dráma), szerda 15:30, 18:00
ROZSNYÓ
Doktor Szöszi 2. (am. vígj.), csütörtök-vasárnap 16:30, 19:00
A szövetség (am.-ném. akcióthril.), hétfő-szerda 16:30, 19:00
SALGÓTARJÁN
Amerikai pite – Az esküvő (am. vígj.), csütörtök-szerda 15:30, 17:45, 20:00, péntek-vasárnap 10:00 is
SZENC
Frida (am.-kan. filmdr.), hétfő 18:00
A Karib-tenger kalózai (ném.-ol. kalandf.), péntek 17:00, szombat, vasárnap 18:00, vasárnap 15:30 is
Miről álmodik a lány (am. rom. vígj.), kedd 18:00
T3 – A gépek lázadása (am.-ang.-jap.-ném. sci-fi), csütörtök 18:00
TATABÁNYA
Doktor Szöszi 2. (am. vígj.), csütörtök-szerda 19:30
Lara Croft: Tomb Raider 2 – Az élet bölcsője (am.-ném.-jap.-ang. akcióf.), csütörtök-szerda 17:30
VÁGSELLYE
Több a sokknál (am.-holl. rom. vígj.), péntek 20:00
Fimfárum (cseh vígj.), vasárnap 20:00
Lara Croft: Tomb Raider 2 – Az élet bölcsője (am.-ném.-jap.-ang. akcióf.), kedd, szerda 20:00
Támogassa az ujszo.com-ot
A támogatásoknak köszönhetöen számos projektet tudtunk indítani az utóbbi években, cikkeink pedig továbbra is ingyenesen olvashatóak. Támogass minket, hogy továbbra is függetlenek maradhassunk!
Kérjük a kommentelőket, hogy tartózkodjanak az olyan kommentek megírásától, melyek mások személyiségi jogait sérthetik.