Sport

Tévében a Real Madrid, a Manchester City és a Dortmund is

Kimondottan nagy rangadó nem lesz a szombati napon, de láthatjuk a Top bajnokságok legjobb csapatait. Emellett pedig rajtol a Forma–1-es szezon az Ausztrál Nagydíj időmérő edzésével.
ÚJ SZÓ-ÖSSZEÁLLÍTÁS

2019. március 16. 08:00

(Képarchívum)

7.00 – EUROSPORT 2: Motorsport, Superbike-vb, Thaiföld
7.00 –M4 SPORT, SPORT 1 (cseh): Forma–1, Ausztrál Nagydíj, időmérő edzés
9.15 – EUROSPORT 1: Alpesisí-Vk-döntő, Soldeu, férfi óriás-műlesiklás, 1. futam
10.00 – SPÍLER 1: Motorsport, Superbike-vb, Thaiföld, 1. futam
10.00 – EUROSPORT 2: Motorsport, Superbike-vb, Thaiföld
10.15 – EUROSPORT 1, STV 2: Alpesisí-Vk-döntő, Soldeu, női műlesiklás, 1. futam
11.45 – EUROSPORT 2: Északi összetett-Vk, női műlesiklás, 2. futam, Schonach
12.00 – SPORT 1 (magyar, cseh): Barisz Asztana–Avangard Omszk jégkorong KHL-meccs
12.00 – EUROSPORT 1: Alpesisí, vk-döntő, Soldeu, férfi óriás-műlesiklás, 2. futam
12.45 – M4 SPORT: Dunaújváros–FTC női kézilabda Magyar Kupa-meccs, elődöntő
13.00 – EUROSPORT 2, STV 2: Alpesisí-Vk-döntő, női műlesiklás, 2. futam, Soldeu
13.00 – DIGISPORT 2 (szlovák): Huesca–Alaves spanyol bajnoki focimeccs
13.00 – SPORT 2 (magyar): Cselgáncs, Grand Slam-verseny, Jekatyerinburg
13.00 – DIGISPORT 3 (szlovák): Hamburg–Darmstadt Bundesliga 2 focimeccs
13.00 – ARENA SPORT 2: Odessza–Olekszandrija ukrán bajnoki focimeccs
13.10 – DIGISPORT 1 (szlovák): Watford–Crystal Palace labdarúgó angol FA Kupa-meccs
13.15 – EUROSPORT 1, ČT SPORT: Sílövő-vb, női váltó, Östersund
13.30 – DIGISPORT 4, ARENA SPORT: Leeds–Sheffield United angol másodosztályú focimeccs
14.15 – EUROSPORT 2, STV 2: Sífutó-Vk, női sprint, Falun
15.00 – M4 SPORT: Érd–Győr női kézilabda Magyar Kupa-meccs, elődöntő
15.00 – SPORT 2 (magyar): Olimpiakosz–Szolnok férfivízilabda BL-meccs, csoportkör
15.00 – DIGISPORT 1 (magyar): Sassuolo–Sampdoria olasz bajnoki focimeccs
15.00 – EUROSPORT 1: Párizs-Nizza kerékpárverseny, 7. szakasz
15.15 – STV 2: Sereď–Slovan labdarúgó Fortuna Liga-meccs
15.30 – SPORT 1 (magyar), DIGISPORT 2 (szlovák): Schalke–Leipzig német bajnoki focimeccs
15.30 – DIGISPORT 3 (szlovák): Wolfsburg–Düsseldorf német bajnoki focimeccs
16.00 – DIGISPORT 4: Bournemouth–Newcastle angol bajnoki focimeccs
16.00 – EUROSPORT 2, ČT SPORT: Sílövő-vb, férfi váltó, Östersund
16.15 – SPÍLER 2, DIGISPORT 1 (szlovák): Real Madrid–Celta Vigo spanyol bajnoki focimeccs
17.00 – M4 SPORT: Újpest–Kisvárda magyar bajnoki focimeccs
17.00 – EUROSPORT 1: Síugró-Vk, Vikersund
17.00 – ORANGE SPORT: Sparta Praha–Olomouc cseh bajnoki focimeccs
17.00 – DIGISPORT 2 (magyar): Besiktas–Göztepe török bajnoki focimeccs
17.30 – SPORT 2 (magyar): Boston–Atlanta kosárlabda NBA-meccs
17.45 – STV 2: Poprad–Košice jégkorong Tipsport Liga-meccs
18.00 – DIGISPORT 1 (magyar): SPAL–AS Roma olasz bajnoki focimeccs
18.05 – NOVA SPORT 1: Pittsburgh–St. Louis jégkorong NHL-meccs
18.10 – ČT SPORT: Jihlava–Kladno cseh bajnoki hokimeccs
18.15 – DIGISPORT 1 (szlovák): Swansea–Manchester City labdarúgó angol FA Kupa-meccs
18.30 – EUROSPORT 2: Sznúker, Gibraltár Open
18.30 – SPÍLER 2, DIGISPORT 4: Athletic Bilbao–Atlético Madrid spanyol bajnoki focimeccs
18.30 – SPORT 1 (magyar), DIGISPORT 2 (szlovák): Hertha–Dortmund német bajnoki focimeccs
19.00 – DIGISPORT 2 (magyar), DIGISPORT 3 (szlovák): Indian Wells-i férfitenisztorna, elődöntő
19.00 – ARENA SPORT 2: Sion–Grasshoppers svájci bajnoki focimeccs
19.15 – M4 SPORT: DVSC–DVTK magyar bajnoki focimeccs
19.45 – ARENA SPORT 1: Feyenoord–Willem holland bajnoki focimeccs
20.00 – ORANGE SPORT: Ambri-Piotta–Biel svájci bajnoki hokimeccs
20.00 – DIGISPORT 3 (magyar): Caen–St. Étienne francia bajnoki focimeccs
20.30 – DIGISPORT 1 (magyar): Torino–Bologna olasz bajnoki focimeccs
20.45 – SPÍLER 2, DIGISPORT 2 (szlovák): Léganes–Girona spanyol bajnoki focimeccs
21.00 – SPÍLER 1, NOVA SPORT 1: Los Angeles–Florida jégkorong NHL-meccs
21.00 – DIGISPORT 1 (szlovák): Wolverhampton–Manchester United labdarúgó angol FA Kupa-meccs
21.30 – SPORT 1 (magyar, cseh): FC Porto–Marítimo portugál bajnoki focimeccs
0.05 (vasárnap) – NOVA SPORT 1: Tampa Bay–Washington jégkorong NHL-meccs
1.05 (vasárnap) – NOVA SPORT 2: D.C. United–Real Salt Lake labdarúgó MLS-meccs
3.35 (vasárnap) – NOVA SPORT 2: LA Galaxy–Minnesota labdarúgó MLS-meccs

Hozzászólások

Kérjük a kommentelőket, hogy tartózkodjanak az olyan kommentek megírásától, melyek mások személyiségi jogait sérthetik. Egyben felhívjuk figyelmüket, hogy a kommentekhez tartozó IP címeket a rendszer elraktározza.

Önnek ajánljuk

Még tárgyalnak az alkotmánybíró-jelöltekről

Marco Rossi edzői pályafutása legfontosabb meccsére készül

Adótúlfizetés visszaigénylése

Szlovákia továbbra is ellenőrzi a lengyel húsbehozatalt

Diákok adóbevallása

Szlovákia–Magyarország a tv-ben

Legfrissebb galériák
Olvasta már?