Sport

Svédország–Románia labdarúgó Eb-selejtező a tv-ben

A focimeccseken kívül a sílövő Világkupa küzdelmeit, valamint a műkorcsolya-vb eseményeit nézhetjük szombaton.
ÚJ SZÓ-ÖSSZEÁLLÍTÁS

2019. március 23. 09:05

5.00 – EUROSPORT 1: Autósport, Formula–E, selejtező, Szanja

6.00 – M4 SPORT, STV 2: Műkorcsolya-vb, jégtánc és férfi kűr, Szaitama

7.45 – EUROSPORT 1: Autósport, Formula–E, futam, Szanja

9.15 – M4 SPORT, EUROSPORT 2, ČT SPORT: Műkorcsolya-vb, férfi kűr, Szaitama

9.30 – DIGISPORT 1 (magyar): Sportlövő-Eb, Eszék

9.45 – EUROSPORT 1: Síugró-Vk, Planica

11.30 – M4 SPORT, EUROSPORT 2, ČT SPORT, STV 2: Műkorcsolya-vb, férfikűr, Szaitama

13.00 – ARENA SPORT 1: Walsall–Barnsley angol III. ligás focimeccs

13.45 – ČT SPORT: Hódeszka-Vk, Winterberg

14.00 – DIGISPORT 1 (magyar): Sportlövő-Eb, Eszék

14.30 – EUROSPORT 2: Milánó–San Remo kerékpárverseny

14.45 – EUROSPORT 1, ČT SPORT, STV 2: Sílövő-Vk, női 10 km-es üldözéses verseny, Oslo

15.00 – SPORT 1 (cseh), SPORT 2 (magyar): Grúzia–Svájc foci-Eb-selejtező

15.45 – EUROSPORT 1: Sífutó-Vk, Québec

16.00 – DIGISPORT 1 (magyar): Miami férfitenisztorna

16.00 – M4 SPORT: Haladás–FTC női bajnoki focimeccs

16.00 – NOVA SPORT 2: Saracens–Harlequins angol bajnoki rögbimeccs

16.45 – ORANGE SPORT: Olomouc–Plzeň cseh bajnoki hokimeccs, playoff-negyeddöntő

16.45 – EUROSPORT 1, ČT SPORT: Sílövő-Vk, férfi 12,5 km-es üldözéses verseny, Oslo

17.00 – DIGISPORT 3 (magyar), DIGISPORT 5: Miami női tenisztorna

17.00 – DIGISPORT 3 (szlovák): Miami férfitenisztorna

17.15 – SPORT 1 (magyar): Motor Zaporizzsja–Kielce férfikézilabda BL-nyolcaddöntő, 1. mérkőzés

17.40 – DIGISPORT 2 (magyar): Sportlövő-Eb, Eszék

18.00 – SPORT 1 (cseh), SPORT 2 (magyar): Svédország–Románia foci Eb-selejtező

18.00 – SPORT 2 (cseh): Gibraltár–Írország foci-Eb-selejtező

18.00 – M4 SPORT: Falco–Jászberény bajnoki férfi-kosárlabdameccs

18.00 – NOVA SPORT 1, SPÍLER 1: Philadelphia–NY Islanders hoki NHL-meccs

18.00 – STV 2: Banská Bystrica–Poprad hoki Tipsport Liga playoff-elődöntő

18.00 – ARENA SPORT 1: Komárno–Košice férfiröplabda extraliga-meccs, playoff-negyeddöntő

18.35 – DIGISPORT 2 (magyar): Miami női tenisztorna

18.45 – ČT SPORT: Brno–Hradec Králové cseh bajnoki hokimeccs, playoff-negyeddöntő, 3. meccs

19.00 – EUROSPORT 2: Curling, női vb, Silkeborg

19.15 – SPORT 1 (magyar): Nasice–Tatabánya férfikézilabda EHF-kupa-csoportmeccs

19.30 – ARENA SPORT 1: Crvenza zvezda–Partizan Nis férfikosárlabda Adria-liga-elődöntő

20.00 – ORANGE SPORT: Lausanne–Langnau svájci bajnoki playoff-negyeddöntő

20.45 – SPORT 1 (cseh), SPORT 2 (magyar): Spanyolország–Norvégia foci Eb-selejtező

20.45 – SPORT 2 (cseh): Olaszország–Finnország foci-Eb-selejtező

21.00 – SPÍLER 1: Edmonton–Ottawa hoki NHL-meccs

21.15 – EUROSPORT 1: Manchesteri hatnapos pályakerékpáros-verseny

23.00 – NOVA SPORT 2: Dallas–Colorado amerikai bajnoki focimeccs

23.00 – NOVA SPORT 1: Charlotte–Boston kosárlabda NBA-meccs

23.00 – SPORT 1 (magyar): Ökölvívás, profi gála, London

23.55 – SPÍLER 1: Winnipeg–Nashville hoki NHL-meccs

23.55 – DIGISPORT 1 (magyar), DIGISPORT 3 (szlovák): Miami férfitenisztorna

1.00 (vasárnap) – NOVA SPORT 2, SPORT 1 (magyar): Küzdősport, UFC-gála, Nashville

3.00 (vasárnap) – DIGISPORT 1 (magyar), DIGISPORT 5: Miami női tenisztorna

3.05 (vasárnap) – NOVA SPORT 1: Vancouver–Calgary hoki NHL-meccs

Hozzászólások

Kérjük a kommentelőket, hogy tartózkodjanak az olyan kommentek megírásától, melyek mások személyiségi jogait sérthetik. Egyben felhívjuk figyelmüket, hogy a kommentekhez tartozó IP címeket a rendszer elraktározza.

Önnek ajánljuk

Megosztottság helyett magyar lista, valódi tartalommal

Az exit poll szerint Zelenszkij toronymagasan nyerte az ukrán elnökválasztást

Frissítve

Kétszáz fölé emelkedett a Srí Lanka-i merényletek halálos áldozatainak száma

VIDEÓ: Tigris harapott meg egy nőt Zsolnán

VIDEÓ: Centikkel tudta elkerülni az irányíthatatlan kamiont az autós

VIDEÓ: Tömegverekedés tört ki az NBA-meccsen

Legfrissebb galériák
Olvasta már?