NBA - A Warriors, a Thunder és a Pacers is egyenlített

Atlanta |

<p>A Indiana Pacers és az Oklahoma City Thunder idegenben, a Golden State Warriors hazai pályán győzött, és ezzel mindhárom együttes 3-3-ra egyenlített az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) rájátszásának főcsoport-negyeddöntőiben.</p>

Az alapszakaszt a Keleti főcsoport első helyén záró Pacersnek az Atlanta Hawks otthonában kellett pályára lépnie 3-2-es hátrányban, és egészen a negyedik negyedig úgy tűnt, elbúcsúzhat az idei rájátszástól. Végül azonban az utolsó szakaszt tíz ponttal megnyerte, 95-88-as győzelmet aratott, a mindent eldöntő hetedik meccs pedig saját pályáján lesz. Az Oklahoma Citynek szintén idegenben kellett kiharcolnia a hetedik meccshez szükséges győzelmet. A Memphis Grizzlies elleni párharcban eddig nagyon hullámzóan teljesítő Thunder ezúttal nem remegett meg, remekül játszott, és a 36 pontos Kevin Durant vezetésével simán, 20 ponttal győzött. A hetedik találkozót a Pacershez hasonlóan az Oklahoma City is hazai pályán játszhatja majd. A Golden State a Los Angeles Clipperst fogadta, és nagy csatában, mindössze egy ponttal sikerült nyernie. A negyeddöntő utolsó találkozóját Los Angelesben rendezik. NBA, rájátszás, főcsoport-negyeddöntők, 6. mérkőzések: Kelet:Atlanta Hawks-Indiana Pacers 88-95Az állás: 3-3 Nyugat:Memphis Grizzlies-Oklahoma City Thunder 84-104Az állás: 3-3Golden State Warriors-Los Angeles Clippers 100-99Az állás: 3-3