Sport

Magyar–horvát Eb-selejtező a tévében

A labdarúgó-Eb-selejtezők esti rangadója előtt délután a Wales-Szlovákia meccset is megnézhetjük, de élőben közvetítik a Szeged és a Veszprém férfikézilabda BL-nyolcaddöntőit is.
ÚJ SZÓ-ÖSSZEÁLLÍTÁS

2019. március 24. 08:00

7.00 – M4 SPORT, EUROSPORT 2, ČT SPORT: Műkorcsolya-vb, gála, Szaitama
8.55 – DIGISPORT 1 (magyar): Sportlövő-Eb, Eszék
9.45 – EUROSPORT 1: Síugró-Vk, Planica
10.00 – EUROSPORT 2: Curling, női vb, Silkeborg
11.45 – SPORT 1 (magyar): Cuenca–Porto férfikézilabda EHF-kupa-csoportmeccs
12.30 – M4 SPORT: Magyarország–Anglia női U17-es foci-Eb-meccs
13.00 – EUROSPORT 2: Motokrossz-vb, Nagy-Britannia
13.00 – NOVA SPORT 1: Wallenstam–Falun svéd bajnoki floorballmeccs
13.30 – NOVA SPORT 2: Minden– Magdeburg német bajnoki férfi-kézilabdameccs
13.30 – STV 2, EUROSPORT 1, ČT SPORT: Sílövő-Vk, női 12,5 km-es tömegrajtos verseny, Oslo
13.55 – DIGISPORT 1 (magyar): Sportlövő-Eb, Eszék
14.00 – SPORT 1 (magyar), SPORT 2 (cseh): Balatonfüred–La Rioja férfikézilabda EHF-kupa-csoportmeccs
14.30 – EUROSPORT 1: Sífutó-Vk, Québec, női 10 km-es üldözéses verseny
14.45 – ORANGE SPORT: Vítkovice–Třinec cseh bajnoki hokimeccs, playoff-negyeddöntő
15.00 – STV 1, SPORT 2 (magyar): Wales–Szlovákia foci-Eb-selejtező
15.00 – SPORT 1 (cseh): Kazahsztán–Oroszország foci-Eb-selejtező
15.00 – M4 SPORT: Magyarország–Japán női felkészülési kézilabdameccs
16.00 – SPORT 1 (magyar), SPORT 2 (cseh): Plock–Szeged férfikézilabda BL-nyolcaddöntő, 1. meccs
16.00 – NOVA SPORT 2: Gummerbach–Bergischer HC német bajnoki férfi-kézilabdameccs
16.00 – ARENA SPORT 1: Nitra– Prešov női röplabda extraliga-meccs
16.00 – EUROSPORT 2: Motokrossz-vb, Nagy-Britannia
16.15 – EUROSPORT 1, ČT SPORT: Sílövő-Vk, férfi 15 km-es tömegrajtos verseny, Oslo
16.25 – DIGISPORT 2 (magyar): Sportlövő-Eb, Eszék
17.00 – DIGISPORT 3 (magyar), DIGISPORT 5: Miami női tenisztorna
17.00 – DIGISPORT 3 (szlovák): Miami férfitenisztorna
17.15 – ČT SPORT: Mladá Boleslav–Liberec cseh bajnoki hokimeccs, playoff-negyeddöntő
17.30 – NOVA SPORT 1, SPÍLER 1: Washington–Philadelphia hoki NHL-meccs
17.45 – SPORT 1 (magyar): Sporting–Veszprém férfikézilabda BL-nyolcaddöntő, 1. meccs
18.00 – M4 SPORT: Magyarország–Horvátország foci-Eb-selejtező
18.00 – SPORT 1 (cseh), SPORT 2 (magyar): Izrael–Ausztria foci-Eb-selejtező
18.00 – SPORT 2 (cseh): San Marino–Skócia foci-Eb-selejtező
18.00 – STV 2: Banská Bystrica– Poprad hoki Tipsport Liga playoff-elődöntő
19.00 – DIGISPORT 2 (magyar), DIGISPORT 5: Miami női tenisztorna
20.15 – ČT SPORT: Mladá Bolesav–Chodov cseh bajnoki floorballmeccs
20.30 – SPORT 1 (cseh), SPORT 2 (magyar): Hollandia–Németország foci-Eb-selejtező
20.30 – SPORT 2 (cseh): Ciprus–Belgium foci-Eb-selejtező
21.05 – NOVA SPORT 1: New England–Cinicinnatti amerikai bajnoki focimeccs
21.35 – NOVA SPORT 2: Milwaukee–Cleveland kosárlabda NBA-meccs
23.00 – DIGISPORT 3 (szlovák): Miami férfitenisztorna
23.00 – DIGISPORT 5: Miami női tenisztorna
0.05 (hétfő) – NOVA SPORT 1, SPÍLER 1: Carolina–Montreal hoki NHL-meccs

 

Hozzászólások

Kérjük a kommentelőket, hogy tartózkodjanak az olyan kommentek megírásától, melyek mások személyiségi jogait sérthetik. Egyben felhívjuk figyelmüket, hogy a kommentekhez tartozó IP címeket a rendszer elraktározza.

Önnek ajánljuk

Oszlopnak ütközött egy szlovákiai turistabusz Budapesten

VIDEÓ: centikkel kerülték el a hegyről lezúduló sziklák az autót

Tragikus baleset a Dunaszerdahelyi járásban: egy férfi meghalt, egy nő súlyosan megsérült

Istentisztelet közben szakadt le egy templom teteje, többen meghaltak

Trump: a Mueller-jelentés egyes megállapításai "marhaságok"

Mentőhelikopter szállította kórházba a motorost

Legfrissebb galériák
Olvasta már?