Gyanús eredmények

Pozsony. Felettébb érdekes, sőt, gyanús eredmények születtek a jégkorong Extraliga legutóbbi, 28. fordulójában. Az öt mérkőzés közül csupán egy találkozó (Martin–Nitra 6:1) ért véget 60 percnyi jaték után, a többi összecsapáson hosszabbítottak.

Pozsony. Felettébb érdekes, sőt, gyanús eredmények születtek a jégkorong Extraliga legutóbbi, 28. fordulójában. Az öt mérkőzés közül csupán egy találkozó (Martin–Nitra 6:1) ért véget 60 percnyi jaték után, a többi összecsapáson hosszabbítottak. Ennek azok a tippelők örültek, akik „megérezték” a döntetlent (a fogadóirodákban ugyanis a rendes játékidő utáni eredmény számít). Nem hivatalos hírek szerint egyre többet fizetnek a meglepő remiket eltalálóknak...

Főleg a Slovan „nem akar” nyerni a rendes játékidőben, kedden azonban alaposan elszámították magukat a kékek, mert ezúttal a hosszabbításban képtelenek voltak a liptószentmiklósiak kapujába találni (2:2). Pedig volt bőven helyzetük. „Valamit tennünk kell, hogy jobb formában korongozzunk!” – kesergett Ľubomír Pokovič, az éllovas másodedzője.

Ugyancsak nem született gól a Zvolen–Trenčín (3:3) meccs rájátszásában, viszont a Košice–Poprad (2:3) és a Skalica–Žilina (4:3) összecsapáson nem sokáig túlóráztak.

10. Nitra 28 5 0 4 4 15 48:100 18

A csapat neve után a mérkőzések száma, a rendes játékidőben (2 pont), majd a hosszabbításban kiharcolt győzelem (2), a döntetlen (1), a hosszabbításban (1) és a rendes játékidőben elszenvedett vereség (0) található, aztán következik a gólarány és a pontszám.

A 29. forduló párosítása – csütörtök, 17.00: Skalica–Zvolen (élőben közvetíti az SZTV 2); péntek, 17.00: Žilina–Martin, Nitra–Slovan, L. Mikuláš–Košice, Poprad–Trenčín. (zsi)