BAJNOKI PONTOKÉRT

LABDARÚGÁS. Női I. liga, rájátszás, 2. forduló: Rotox Nitra– DRON M. Dvorníky 2:0 (2:0). Szombat délután Vágsellyén a csallóköziek már az 5. percben gólt szerezhettek volna, ám Jarošová elpuskázta a ziccert. A 8. percben kapushibából szereztek vezetést a „hazaiak”. A 16. percben Árvai hibázott gólhelyzetben.

LABDARÚGÁS. Női I. liga, rájátszás, 2. forduló: Rotox Nitra– DRON M. Dvorníky 2:0 (2:0). Szombat délután Vágsellyén a csallóköziek már az 5. percben gólt szerezhettek volna, ám Jarošová elpuskázta a ziccert. A 8. percben kapushibából szereztek vezetést a „hazaiak”. A 16. percben Árvai hibázott gólhelyzetben. Két perccel később a vendéglátók újabb gólt szereztek. A 25. percben ismét a kisudvarnokiak gólzsákja, Árvai célzott pontatlanul. Fordulás után jobbára a térfél közepén pattogott a labda, unatkoztak a kapusok. A küzdelmes meccsen a DRON elsősorban a kihagyott gólhelyzetei, illetve az akadozó összjátéka miatt húzta a rövidet. (ái)

KOSÁRLABDA. Férfi I. liga – az 1–6. helyért, 28. forduló: Pezinok–Inter 82:102. Nitra–Lučenec 83:90 – hosszabbítás után, legeredményesebbek: Mujagics 33, Gál 19, ill. Lake 25, Svitek 18. Svit–Komárno 89:64, Sztojanovics 14, Pažický 12, ill. Ridzoň 27, Ilko 17, Szupper 8.

Női I. liga, 24. forduló: Delta Košice–Poprad 80:49, Cassovia–UMB B. Bystrica 59:69, AGM B. Bystrica– Slovan Bratislava 57:58.

KÉZILABDA. Férfi HIL, 29. forduló: Fr.-Místek–Allrisk 35:25, Zubří– Dukla Praha 23:35, ŠKP Bratislava–Sečovce 22:17, Košice–N. Zámky 27:23, legeredményesebbek: Kleis 6, ill. Galla 5/2, Prešov–Pov. Bystrica 27:24.

Női I. liga – az 1–4. helyért, 3. forduló: Štart–B. Bystrica 20:32. Az 5–10. helyért, 3. forduló: Močenok– Prešov 18:22, Čadca–Púchov 18:22, Zlatná–Topoľčany 20:16.

RÖPLABDA. Női Extraliga, negyeddöntő: Komárno–Slávia UK 0:3, 2:0-ás összesítéssel az UK jutott az elődöntőbe. Senica–D. Kubín 3:0, Žiar–Forplast Bratislava 2:3, Žilina–Doprastav 3:1.

Férfi Extraliga, negyeddöntő: Dubová–Žilina 3:0 és 3:0, Prešov–Humenné 0:3 és 3:2. A 7. helyért, 1. mérkőzés: Nové Mesto–Zvolen 3:0.

ASZTALITENISZ. Férfi Extraliga, 13. forduló: Malacky B–Martin 7:3, ŠKST Bratislava–Rožňava 9:1, Michalovce–Ružomberok 5:5, N. Stráž–Čadca 3:7, Rača–Malacky A 7:3. Az állás: 1. Rača 37, 2. Malacky A 35, 3. ŠKST Bratislava 32.

Női Extraliga, 13. forduló: Topvar Topoľčany–Nitra B 9:1, Šar. Michaľany–Ružomberok 6:4, Dobšiná–ŠKST Topoľčany 0:10, Nitra A– Trnávka 6:4. Az élcsoport: 1. Topvar Topoľčany 39, 2. ŠKST Topoľčany 36, 3. Nitra A 32. (sr)