Szencen statisztaszerepben az Inter B

Szenc/Ružinov. Az élmezőnyben tanyázó Koba Senec B csapata vasárnap délelőtt a pozsonyi Inter fakócsapatát látta vendégül. A harmadik helyen tanyázó vendégek trénere, Marián Novotný az A-keret több tagját is csatába küldte, ám sem segített a sárga-feketéken, akik nem tudtak kibontakozni, s vereséggel távoztak.

Szenc/Ružinov. Az élmezőnyben tanyázó Koba Senec B csapata vasárnap délelőtt a pozsonyi Inter fakócsapatát látta vendégül. A harmadik helyen tanyázó vendégek trénere, Marián Novotný az A-keret több tagját is csatába küldte, ám sem segített a sárga-feketéken, akik nem tudtak kibontakozni, s vereséggel távoztak. Jól kezdtek a hazaiak, akik már a 10. percben előnyhöz jutottak. Ekkor Iskra talált Slovenčiak hálójába. Az első félidőben már nem esett gól. Fordulás után a fővárosiak nagyobb sebességre kapcsoltak, ám ismét a Koba játékosai örültek a gólnak. Az 56. percben Bureš volt eredményes. A hazaiak harmadik találatáta hajrában Strapko szerezte. Győzelmüknek köszönhetően a szenciek a tabella harmadik lépcsőfokára kerültek, míg az Inter B két lépcsőfokkal araszolt lefelé. Koba Senec B–Inter Bratislava B 3:0 (1:0). Gólok: Iskra (10.), Bureš (56.), Strapko (88.). Sárga lap: Strapko, ill. Benko. A mérkőzést 200 néző előtt Martinkovič vezette. Koba Senec B: Pastorek–Illés (80. Kreháč), P. Maršovský, Šmálik, ifj. D. Bartko, Farkaš (74. Kulaš, Tomášik (65. Kubiš), Iskra (26. Bureš), Gábriš, E. Hrnčár (83. Ollé), Strapko. Inter B: Sloven-čiak–Tvarožek, Benko, Mazúch Brezík, Tomčák, Petráš, Horváth (Záhorský), Brezík, Beszédes), Vaňo (75. Klučka)

Az éllovas ružinovi Rapid esélyt sem adott a tabella alján szerénykedő szemetieknek (Kalinkovo), akik a kudarcsorozatot edzőcserével igyekeznek megállítani. Jozef Šajánekot ugyanis Emil Baláž váltotta fel a kispadon. A nagy fölényben futballozó hazaiak színeiben Bician remekelt, aki mesterhármast produkált a szombati összecsapáson. A végeredményt pedig a csereként beállt Farkaš állította be. Rapid Ružinov–Kalinkovo 4:0 (1:0). Gólok: Bician 3 (30., 61., 67.), Farkaš (85.). A mérkőzést 150 néző előtt Gosiorovský vezette. Rapid: Matkobiš–Kolony, Ferko, Kováč, Végh (77. Gibala), Čertík, Tomčák, Stolárik, Vaňko, Liptaj, Bician (80. Farkaš). Kalinkovo: Malárik– Kuťka, Chrenko, Uhliar, Vaszily (50. Turinič), Csicsay, Čáni, Húshegyi (58. Baráth), Belovič (68. Bódy), Soják, Orlík. (sme,ái)