Embert gázolt a vonat Köbölkút és Kürt között

sinek k

Szombaton délelőtt leállt a vasúti közlekedés az Érsekújvári járás egyik frekventált vonalán.

Szombaton 9.15 és 12.01 között szünetelt a vasúti forgalom a Köbölkút–Kürt szakaszon, miután az EC 174-es jelzésű vonat elgázolt egy vágányon tartózkodó személyt. A járatok egy részét törölték, a nemzetközi EuroCity-vonatok jelenleg is több órás késéssel közlekednek – tájékoztatott a Szlovák Vasúttársaság (ZSSK).

A vállalat közlése szerint az érintett vonalon a forgalmat ideiglenesen leállították, a vasút zökkenőmentes üzemeltetését pedig az infrastruktúra-kezelővel, illetve a rendőrséggel és a mentőszolgálatokkal együttműködve oldották meg.

Nem megfelelő hozzászólás jelentése

Nem megfelelő a hozzászólás?

A szabályokat sértő hozzászólás jelentéséhez jelentkezzen be, vagy töltse ki az űrlapot.
Hozzászólások

Kérjük a kommentelőket, hogy tartózkodjanak az olyan kommentek megírásától, melyek mások személyiségi jogait sérthetik.

Kedves olvasó!

Valószínűleg reklámblokkolót használ a böngészőjében. Weboldalunkon a tartalmat ön ingyenesen olvassa, pénzt nem kérünk érte. Ám mivel minden munka pénzbe kerül, a weboldalon futó reklámok némi bevételt biztosítanak számunkra. Ezért arra kérjük, hogy ha tovább szeretné olvasni a híreket az oldalunkon, kapcsolja ki a reklámblokkolót.

Ennek módját az “ENGEDÉLYEZEM A REKLÁMOKAT” linkre kattintva olvashatja el.

Engedélyezem a reklámokat

Azzal, hogy nem blokkolja a reklámokat az oldalunkon, az újságírók munkáját támogatja! Köszönjük!

18+ kép

Figyelem! Felnőtt tartalom!

Kérjük, nyilatkozzon arról, hogy elmúlt-e már 18 éves.

Támogassa az ujszo.com-ot

A támogatásoknak köszönhetöen számos projektet tudtunk indítani az utóbbi években, cikkeink pedig továbbra is ingyenesen olvashatóak. Támogass minket, hogy továbbra is függetlenek maradhassunk!

Ezt olvasta már?