Szerkesztett játékokAranysávos minősítésA Dunaszerdahelyi Városi Művelődési Központ és a Csemadok Vámbéry Ármin Alapszervezete Fókusz Gyermekszínpadának a Mese, mese, meskete című szerkesztett játékáért; rendezte Jarábik GabriellaEzüstsávos minősítésA Tornaljai Kazinczy Ferenc Magyar Tanítási Nyelvű
A XXXIX. DUNA MENTI TAVASZ EREDMÉNYEI
Szerkesztett játékok
Aranysávos minősítés
A Dunaszerdahelyi Városi Művelődési Központ és a Csemadok Vámbéry Ármin Alapszervezete Fókusz Gyermekszínpadának a Mese, mese, meskete című szerkesztett játékáért; rendezte Jarábik Gabriella
Ezüstsávos minősítés
A Tornaljai Kazinczy Ferenc Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola Galiba Gyermekcsoportjának a Gyermeklakodalmas című szerkesztett játékáért; rendezte Pierzchala Mária és Kiss Sarolta
A Bélyi Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola Gyöngyöcske Gyermekcsoportjának a Rímfogó Weöres-versekkel című szerkesztett játékáért; rendezte Szakszon Anna
Bronzsávos minősítés
A Csemadok Perbetei Alapszervezete és a Perbetei Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola Napraforgó Gyermek Néptáncegyüttesének a Libuskáim gyertek haza! című szerkesztett játékáért; rendezte Jakab Katalin és Szabó Edit
Az Alistáli Művészeti Alapiskola Csip-Csirip Színpadának a Nemzetközi zenésztalálkozó című szerkesztett játékáért; rendezte Takács Tímea
A gyerekzsűri díja
A Dunaszerdahelyi Városi Művelődési Központ és a Csemadok Vámbéry Ármin Alapszervezete Fókusz Gyermekszínpadának a Mese, mese, meskete című szerkesztett játékáért; rendezte Jarábik Gabriella
Különdíj a szerkesztett játék vizuális értékeiért
Jarábik Gabriellának, a Dunaszerdahelyi Városi Művelődési Központ és a Csemadok Vámbéry Ármin Alapszervezete Fókusz Gyermekszínpada rendezőjének a Mese, mese, meskete szerkesztett játék előadásáért
Bábjátékok
Gyémántsávos minősítés
A Galántai Kodály Zoltán Magyar Tanítási Nyelvű Gimnázium Manócska Bábcsoportjának a Piroska és a farkas című bábjátékáért; rendezte Mészáros Andrea
A Komáromi Eötvös Utcai Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola Tekergők Bábcsoportjának A kislány, aki nem tudott aludni című játékáért; rendezte Gazdag Nagy Anikó, Izsák Katalin és Tóth Tibor
Aranysávos minősítés
A Dunaszerdahelyi Vámbéry Ármin Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola Virgoncok Bábcsoportjának A kiskondás című játékáért; rendezte Csiffári Renáta
A Kisgéresi Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola Mustármag Bábcsoportjának a Sámson és Delila című játékáért; rendezte Blanár Gabriella
Ezüstsávos minősítés
A Gömörfalvai Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola Harkácsi Pimpó Bábcsoportjának A három nyúl című bábjátékáért; rendezte Dolinsky Irén, Csutor Vezér Zsófia és Vezér Klára
A Pozsonyeperjesi Községi Hivatal Ugri-Bugri Bábcsoportjának Az öreg halász és a nagyravágyó felesége című bábjátékáért; rendezte Ágh Erzsébet
Az Érsekújvári Czuczor Gergely Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola Pinokkió Bábcsoportjának A macskafaló egér című bábjátékáért; rendezte Juhász Zsuzsa
A Feledi Szombathy Viktor Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola Meseláda Bábcsoportjának a Kincsem Marcsa című bábjátékáért; rendezte Makó Kovács Erika és Kovács Mária
Bronzsávos minősítés
A Gútai II. Rákóczi Ferenc Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola Mazsola Bábcsoportjának A két bors ökröcske című bábjátékáért; rendezte Mahor Katalin
A Dunaszerdahelyi Városi Művelődési Központ Gézengúzok Bábcsoportjának a Kacor király című bábjátékáért; rendezte Csörgei Tünde
A Losonci Kármán József Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola és Óvoda Recefice Bábcsoportjának a Kelemenke ködmönkéje című bábjátékáért; rendezte Anderko Andrea és Csák Lídia
A Pozsonyi Duna Utcai Magyar Tanítási Nyelvű Gimnázium és Alapiskola Iciri-Piciri Bábcsoportjának A kemény kenyér című bábjátékáért; rendezte Farkas Márta
A gyerekzsűri díja
A Galántai Kodály Zoltán Magyar Tanítási Nyelvű Gimnázium Manócska Bábcsoportjának a Piroska és a farkas című bábjátékáért; rendezte Mészáros Andrea
Színjátékok
Aranysávos minősítés
A Füleki Magyar Tanítási Nyelvű Gimnázium Zsibongó Színjátszó Csoportjának A négyszögletű kerek erdő című színpadi játékáért; rendezte Szvorák Zsuzsanna
A Rimajánosi Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola és a Csemadok Rimajánosi Alapszervezete Csicsóka-Jánosi Színjátszó Csoportjának A kőleves című színpadi játékáért; rendezte Tóth Mónika és Milen Gabriella
A Komáromi Munka Utcai Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola Pogácsakedvelők Színjátszó Csoportjának a Fáy András Hangyák című tanmeséje alapján készült színpadi adaptációjáért; rendezte Laboda Róbert
A Tornaljai Kazinczy Ferenc Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola Kincskeresők Színjátszó Csoportjának a Rest Miska című színpadi játékáért; rendezte Mészáros Piroska és Okos Zsuzsanna
Ezüstsávos minősítés
A Vásárúti József Attila Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola és Óvoda Virgoncok Színjátszó Csoportjának a Rege a csodaszarvasról című színpadi játékáért; rendezte Mózes Hajnalka
Bronzsávos minősítés
A Nyárasdi Tekergők Polgári Társulás és a Nyárasdi Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola Tekergők Színjátszó Csoportjának a Bolond falu című dramatikus játékáért; rendezte Nagy Irén és Magyar Gaál Lívia
A Hetényi Tarczy Lajos Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola Gólyaláb Színjátszó Csoportjának a Míg három ilyen bolondra nem találok című színjátékáért; rendezte Kotiers Éva
A gyerekzsűri díja
A Komáromi Munka Utcai Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola Pogácsakedvelők Színjátszó Csoportjának a Fáy András Hangyák című tanmeséje alapján készült színpadi adaptációjáért; rendezte Laboda Róbert
Különdíj – a legjobb rendezés díja
Laboda Róbertnek, a Komáromi Munka Utcai Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola Pogácsakedvelők Színjátszó Csoportja rendezőjének a Fáy András Hangyák című tanmeséje alapján készült színpadi adaptációjáért
A gyermekzsűri Szeretetmackó díja
Zsibongó (Fülek), Mustármag (Kisgéres), Gyöngyöcske (Bély)
Támogassa az ujszo.com-ot
A támogatásoknak köszönhetöen számos projektet tudtunk indítani az utóbbi években, cikkeink pedig továbbra is ingyenesen olvashatóak. Támogass minket, hogy továbbra is függetlenek maradhassunk!
Kérjük a kommentelőket, hogy tartózkodjanak az olyan kommentek megírásától, melyek mások személyiségi jogait sérthetik.