14. Senica 16 3 6 7 16:21 15

15. DAC 16 3 3 10 14:30 12

16. FC Košice 16 2 3 11 13:35 9

Ez következik

Holnap az elhalasztott 16. forduló mérkőzéseivel folytatódik a bajnokság – 15.00: Kys. Lieskovec–Podbrezová, FC Košice–Ličartovce, Šaľa–DAC, Prešov–Vranov, Báč–Humenné, Nitra–Senica, Rim. Sobota–Rapid Bratislava; 16.30: Prividza–Senec.

További eredmények

SENICA–BÁČ 0:1 (0:0), góllövő: Puchner (56.). Játékvezető: Kakaščík, 600 néző. Szerencsével nyertek a vendégek, az 56. percben a beívelt labdát többen is elvétették, Puchner viszont nem, fejjel küldte a hálóba. A megfiatalított hazai csapat hiába próbálkozott az egyenlítéssel.

RAPID BRATISLAVA–PRIEVIDZA 0:1 (0:0), góllövő: Mečiar (52.). Játékvezető: Straka, 540 néző. Kevés gólszerzési alkalom adódott az alacsony színvonalú mérkőzésen, a vendégek minimumból a maximumot érték el.

VRANOV–ŠAĽA 1:0 (0:0), góllövő: Lazúr (56., 11-esből). Játékvezető: Podhradský, 1000 néző. A hazaiak nagyobb arányban is nyerhettek volna, a hajrában két alkalommal is tiszta helyzetben hibáztak.

HUMENNÉ–TATRAN PREŠOV 1:2 (0:0), góllövő: M. Veselý (81., 11-esből), ill. Hricov (60.), Štieber (78.). Játékvezető: Dobos, 1400 néző. Megérdemelten nyerte a kelet-szlovákiai rangadót a vendégcsapat. Az első félidőben a hazaiak előtt adódott több gólszerzési lehetőség, ám nem tudták azokat kihasználni.

LIČARTOVCE–PODBREZOVÁ 1:0 (1:0), góllövő: Pagor (40.). Játékvezető: Vnuk, 1300 néző. Nagy küzdelem zajlott a pályán, az első félidő hajrájában a hazaiak nagy fölényüket gólra váltották.