Premier League - Nem született gól az Arsenal-Liverpool rangadón

<p>Az Arsenal hazai pályán gól nélküli döntetlent játszott a Liverpoollal az angol labdarúgó-bajnokság harmadik fordulójának hétfői zárómérkőzésén.</p>

Az első félidőben a vendégek álltak közelebb a gólszerzéshez, míg a fordulást követően az Arsenal szerezhette volna meg a győzelmet jelentő találatot, de a játékosok csak kapufáig jutottak.

A Liverpool - amelynek kispadján ezúttal is ott ült Bogdán Ádám - továbbra is veretlenül és kapott gól nélkül áll a Premier League harmadik helyén.

Crystal Palace-Aston Villa 2-1 (0-0)
Leicester City-Tottenham Hotspur 1-1 (0-0) Norwich City-Stoke City 1-1 (1-1) Sunderland-Swansea City 1-1 (0-1) West Ham United-Bournemouth 3-4 (0-2) Manchester United-Newcastle United 0-0