Sport

Negyedi vendég Ímelyen, mátyusföldi rangadó Jókán

Húsvétkor is futballoznak Dél-Szlovákia szerte. Vasárnap már a rimaszombati VI. liga mezőnye is bekapcsolódik az idei pontvadászatba. Ímelyen a negyediek, Nagykaposon a krasznahorkaváraljaiak, Jókán pedig a szomszéd nagyfödémesiek vendégszerepelnek. A teljes műsor összeállításunkban.
ÚJ SZÓ-ÖSSZEÁLLÍTÁS

2019. április 20. 14:30

HÉTVÉGI FOCIMENETREND

 

III. liga

POZSONY, 22. forduló – vasárnap, 17.00: Tomášov–D. Lužná (jv.: Hajnala), Rusovce–PSČ Pezinok (Polakovič).

Korábban lejátszották: Slovan B–Báhoň 6:0, Vajnory–Most p/B. 0:6, Rohožník–Bernolákovo 1:0, Devínska N. Ves–Ivanka p/D. 1:0, Rovinka–Lozorno 1:0.

Lapzárta után ért véget: FC Malacky–Rača.

 

TIPOS III. LIGA, NYUGAT-SZLOVÁKIA, 22. forduló – vasárnap, 10.30: FC Nitra B–Kalná n/Hr. (Husár); 16.00: V. Ludince–FC ViOn Zl. Moravce B-Vráble B (Matulová), Galanta–Trnava B (Pecek), Malženice–N. Zámky (Hybský), Beluša–Púchov (Santa), L. Rovne–Šaľa (Kukan D.).

Korábban játszották: P. Bystrica–Gabčíkovo 3:0.

Szabadnapos: N. Mesto n/V.

 

TIPOS III. LIGA, KÖZÉP-SZLOVÁKIA, 20. forduló – szombat, 16.00: Zvolen–Poltár (Hraško), Lučenec–Kalinovo (Horný), Námestovo–L. Hrádok (Kolofík), Fiľakovo–Martin (Faber), O. Veselé–Žarnovica (Halfar), Krásno n/K.–L. Štiavnica (Horváth).

Korábban lejátszották: Čadca–Ružomberok B 0:4, Rim. Sobota–Podbrezová B 1:1.

 

TIPOS III. LIGA, KELET-SZLOVÁKIA. 22. forduló – szombat, 16.00: FC Košice–Krompachy (D. Mano), Vranov n/T.–Svidník (Šuba), Spišská N. Ves–Š. Michaľany (Molitoris), Giraltovce–Stropkov (Dzivjak. Vasárnap, 16.00: Maria Huta–Snina (Juhás), Bardejovská N. Ves–Plavnica (Ličko).

Szabadnapos: V Revištia, Humenné.

 

IV. liga

POZSONY, 22. forduló – szombat, 17.00: Vrakuňa–Čunovo (Kakaščík). Vasárnap, 17.00: V. Leváre–Lamač (Krčová), Kostolište–Viničné (Valko).

Korábban lejátszották: Limbach–Pezinok-Cajla 1:3, Kalinkovo–K. Ves 1:0, Sv. Jur–Jakubov 3:2).

Lapzárta után ért véget: Sl. Grob–Závod (Vanek), MŠK Senec–Domino.

 

NYUGAT-SZLOVÁKIA, DÉLKELET, 22. forduló – szombat, 16.00: Šurany–Štúrovo (Kasznár), Tovarníky–V. Lovce (Szalai), Kolárovo–Hrušovany (Pavlačková), Marcelová–H. Obdokovce (D. Kováčik). Vasárnap, 16.00: Kozárovce–Vydrany (R. Farkaš), Imeľ–Neded (Otrubčák).

Szabadnapos: D. Saliby, N. Život.

 

KÖZÉP-SZLOVÁKIA, DÉL, 18. forduló – szombat, 16.00: Príbelce–Šalková (Bálint). Vasárnap, 16.00: Kováčová–Detva (Herdeľ), Tornaľa–Medzibrod (Danko), Tisovec–Pliešovce (Holas), Hriňová–Rakytovce (Maslen), N. Baňa–Sl. Ďarmoty (Legíň), Badín–Č. Balog (Kováč).

 

KELET-SZLOVÁKIA, DÉL, 22. forduló – vasárnap, 16.00: Pavlovce n/U.–Sokoľany (Ištoňa), Medzev–Geča (Židišin), Kalša–Topoľany (Maličký), Čaňa–Strážske (Homoľa), V. Kapušany–Kr. Podhradie (Zvalený), Petrovce n/L.–Sobrance (Bobko), Kechnec–Rudňany (Štefanič).

Korábban lejátszották: Slávia TU Košice–Čičarovce 2:0.

 

V. liga

POZSONY, A CSOPORT, 19. forduló – szombat, 10.30: Iskra Petržalka–Z. Bystrica (Křivan); 17.00: FK Dúbravka–Hamuliakovo (Jacečko). Vasárnap, 17.00: Jarovce–N. Dedinka (Koštrna), Ch. Grob–Igram (Abrman).

Korábban lejátszották: Kráľová p/S.–Krasňany 3:0, Devínska N. Ves B–Malinovo 1:5.

 

NYUGAT-SZLOVÁKIA, DÉL, 22. forduló – szombat, 16.00: Šoporňa–Čenkovce (Slovák). Vasárnap, 16.00: Kost. Kračany–V. Blahovo (Pacher), V. Meder–Váhovce (Valko), Trstice–M. Dvorníky (Baláž), Sap-Ňárad–Lehnice (Žember), Topoľníky–H. Saliby (R. Kováčik).

Korábban lejátszották: Janíky–M. Mača 5:0, Zl. Klasy–Vlčany 1:2.

KÖZÉP, 22. forduló – szombat, 16.00: Oponice–Solčany (Miksa). Vasárnap, 16.00: Báb–Alekšince (Krč-Konečný), H. Kráľová–Zbehy (Drábik), Ivanka p/Nr.–V. Zálužie (Bucheň), Pata–Jacovce (Cvešper), V. Lapáš–Krušovce (Magdolen), Nevidzany–Rumanová (Matuška – Dyčka), Čeľadice–Kovarce (Joz. Kováč).

KELET, 22. forduló – szombat, 16.00: Hurbanovo–Dvory n/Ž. (Bleho), FK Activ V. Kosihy–Levice (Ľ. Janček). Vasárnap, 16.00: Pribeta–Šahy (Urbanovič), Salka–Chotín (Marinčák), Kmeťovo–Podlužany (Bányi), Bešeňov–V. Ďur (Debnár), Tvrdošovce–V. Kýr (Hubinský), Nesvady–Okoličná n/O. (Rigó).

 

KÖZÉP-SZLOVÁKIA, DÉL, 18. forduló – vasárnap, 16.00: Čebovce–Olováry (Belán), Vinica–Sklabiná (Jelok), S. Láza–Jesenské (Prochádzka), Revúca–Cinobaňa (Ratkovský), Hnúšťa–Radzovce (Žubor), Málinec–Hajnáčka (Tapfer).

Korábban játszották: V Krtíš–Ožďany.

 

KELET-SZLOVÁKIA, ZEMPLÉNI CSOPORT, 18. forduló – vasárnap, 16.00: Cejkov–Kr. Chlmec (Anguš), Kr. Liesková–Úpor (Sabol), Z. Teplica–Čierna n/T. (Basoš), N. Ves–Vinné (Lipták), M. Horeš–Močarany (Djordjevič), Streda n/B.–Lastomír (Tomáš), Parchovany–Michaľany (Guba).

KASSA-GÖMÖRI CSOPORT, 18. forduló – vasárnap, 16.00: Perín–Bidovce (Gonos), Ťahanovce–Čečejovce (Bednár), M. Ida–Košická N. Ves (P. Kmec), Budimír–Poproč (Svat), Seňa–V. Ida (Tóth), Lokomotíva Košice B–Ždaňa (Metiľ), Haniska–Kokšov-Bakša (Ševčík).

 

Területi bajnokságok

DUNASZERDAHELY, AG SPORT (VI.) LIGA, 22. forduló– szombat, 16.00: Štvrtok n/O.–Vrakúň (Klempa), Ižop–H. Potôň (Világi). Vasárnap, 16.00: Baka–Jahodná (Klempa), Baloň–Okoč-Sokolec (Világi), Šamorín B–Kútniky (Bors), Holice–V. Paka (Ürögi), O. Potôň–Michal n/O. (Kosár).

Szabadnapos: H. Bar.

VII. LIGA, 19. forduló – szombat, 16.00: Čakany–Tr. Hradská (Virág), Pataš–Padáň (Dohorák), Č. Radvaň–Blahová (Nagy K.), O. Potôň B–Trnávka (Vígh). Vasárnap, 10.30: Mierovo–Trstená (Dohorák); 16.00: Ohrady–Rohovce (Póda), D. Štál–Blatná n/O. (Virág).

IFIK (U19), VI. LIGA, 15. forduló – szombat, 13.30: Topoľníky–Okoč-Sokolec B (Sóki),  Jahodná–D. Štál (Szabó). Vasárnap, 13.30: V. Dvorníky–Rohovce (Brunczlík).

FIATALABB DIÁKOK (U13), IV. LIGA, 17. forduló, A CSOPORT – szombat, 10.00: V. Paka–Zl. Klasy (Brunczlík), V. Blahovo–H. Potôň (Czucz), Janíky–Holice (Hodosi), P. Lúky–Lehnice (Zirig), N. Život–Štvrtok n/O. (Szabó).

Elmarad: Čenkovce–Blatná n/O. (pótlás: április 23.).

B CSOPORT – szombat, 10.00: Okoč-Sokolec–Kútniky (Vígh), Trstená n/O.–Vrakúň (Ürögi), D. Štál–Vydrany (Nagy M.). Vasárnap, 10.00: Ižop–M. Dvorníky (Szalánczi).

Korábban lejátszották: Ohrady–Topoľníky 0:1.

Szabadnapos: Č. Radvaň.

 

KOMÁROM, VI. MEVA LIGA, 22. forduló – szombat, 16.00: Z. Olča–Čičov (Mogyorósi J.), Dulovce–Šrobárová (Bircsák). Vasárnap, 16.00: Zlatná n/O.–Patince (Mogyorósi J.), Bajč–Moča (Mlinkovics), Búč–Marcelová B (Jakubáč), Kameničná–Iža (Tóth H.), B. Kosihy–N. Stráž (Dorčiak).

Korábban lejátszották: Vrbová n/V./Kava–D. Mládeže 2:2.

VII. LIGA, 17. forduló– vasárnap, 16.00: Bodza/Holiare–B. Lúky.

Szabadnapos: Sokolce n/O.

 

GALÁNTA, TERÜLETI BAJNOKSÁG, 22. forduló – vasárnap, 10.30: Jelka–V. Úľany (Sas), Šalgočka–Šintava (Mrllák), D. Streda–Tomášikovo (Szüllő); 16.00: V. Mača–Mostová (Kubovič), Č. Voda–Sládkovičovo (Szüllő), Matúškovo–Vozokany (Horník), Č. Brod–P. Úľany (Forró).

Szabadnapos: Košúty.

IFIK (U19), 14. forduló – szombat, 16.00: Tomášikovo–D. Streda (Sas), V. Mača–P. Úľany (Hodúr).

Szabadnapos: P. Sady.

IDŐSEBB DÁKOK (U15), 19. forduló – vasárnap, 13.30: Trstice–Sládkovičovo (Hodúr), Abrahám/Hoste–V. Úľany (Královič), D. Saliby–Mostová (Horváth), Vozokany–Tomášikovo (Oravec), Matúškovo–V. Mača (Lelovics).

Korábban játszották: Sereď B–Váhovce (nem ismert az eredmény).

Szabadnapos: Jelka.

FIATALABB DIÁKOK (U13), 14. forduló– szombat, 13.00: Trstice–P. Úľany, D. Streda–Jelka, Č. Brod–P. Sady. Vasárnap, 10.00: Galanta B–Tomášikovo.

A fiatalabb diákoknál lapzártáig nem jelölték a játékvezetőket.

 

GALÁNTA–VÁGSELLYE, II. OSZTÁLY (Vágsellye–Galánta, VII. liga), 22. forduló – szombat, 16.00: Trnovec n/V.–Dlhá n/V. (Hučková). Vasárnap, 10.30: Betonáris Šaľa B–Selice (Kubík); 16.00: Vinohrady n/V.–Diakovce (Mrllák), D. Saliby B–Kráľová n/V. (Sas).

Elmarad: Veča–Hody, Žihárec–Kr. Brod (pótlás: május 1.).

Szabadnapos: Jánovce, Tešedíkovo.

 

NYITRA–VÁGSELLYE–ARANYOSMARÓT, DOUBLESTARBET VI. LIGA, 22. forduló – szombat, 16.00: Betonáris Šaľa–V. Cetín (Hujac). Vasárnap, 10.30: H. Ohaj–Klasov (Bernát); 16.00: Výčapy-Opatovce–Žitavany (Macho), Čakajovce–Čechynce (Zaťko), Janíkovce–D. Obdokovce (Halandová), Močenok–Volkovce (Kompas), Rišňovce–Lehota (Uhrín), Chrenová–Kolíňany (Novák).

DOUBLESTARBET VII. LIGA, B CSOPORT, 22. forduló – vasárnap, 10.30: Paňa–Čifáre (E. Fábry); 16.00: Žitavce–Branč (Frajka), Lúčnica n/Ž.–D. Štitáre (Joniak), Golianovo–Dyčka (Bernát), Vinodol–Babindol (Barát), N. Hrnčiarovce–Hosťová (Hudec).

Szabadnapos: Pohranice.

DOUBLESTARBET VIII. LIGA, C CSOPORT, a bennmaradásért, 18, forduló – vasárnap, 10.30: Choča–Topoľčianky (Deák); 16.00: T. Mlyňany–J. Kostoľany (Vajzer), Ladice–Lovce (Mikle).

 

ÉRSEKÚJVÁR, MEVA VI. LIGA, 22. forduló – szombat, 16.00: Semerovo–Michal n/Ž. (Remeň). Vasárnap, 11.00: Maňa–Šurany B (Lakatos); 16.00: Trávnica–Mužla (Labai), Svodín–Vlkas (Smreček), Černík–Bánov (Szabo), D. Ohaj–Úľany n/Ž. (Tóth), Lipová–Zemné (Sklenár).

Korábban lejátszották: Komjatice–Mojzesovo 4:1.

MEVA VII. LIGA, 19. forduló – szombat, 16.00: Strekov–Radava (Sklenár). Vasárnap, 16.00: Jasová–Palárikovo (P. Slovák), Bardoňovo–Nána (Slatárovič), Štúrovo B–Čechy (Sárai), Kolta–Podhájska (Lakatos), Komoča–Pozba (lapzártáig nem jelölték ki a játékvezetőt).

Szabadnapos: Rastislavice.

MEVA VIII. LIGA, 12. forduló– vasárnap, 11.00: Jatov–Kamenica n/Hr. (Sádovský); 16.00: Hul–Belá (Budinský), K. Most–Bruty (Csepregi), Dedinka–N. Vieska (Banás).

 

LÉVA, MEVA SPORT VI. LIGA, 22. forduló szombat, 16.00: Tlmače–P. Ruskov. Vasárnap, 16.00: Pl. Vozokany–N. Tekov, Hr. Kosihy–St. Tekov, Hr. Kľačany–Lok, Kalná n/Hr. B–Jur n/Hr., H. Vrbica–Želiezovce, Čajkov–H. Turovce, Žemberovce–N. Dedina.

VII. LIGA (II. osztály), 22. forduló – szombat, 16.00: T. Lužany–Šarovce. Vasárnap, 13.00: V. Turovce–Čata; 16.00: H. Trsťany–V. Kozmálovce, M. Ludany–I. Sokolec, Sikenica–I. Úľany, M. Kozmálovce–Vyškovce n/I., Plášťovce–Keť. 

Szabadnapos: Bory.

VIII. LIGA (III. OSZTÁLY, helyosztók – vasárnap, 13.00: Čaka–Kalinčiakovo, Tupá–H. Semerovce.

A VI., VII. és a VIII. ligában lapzártáig  nem jelölték ki a játékvezetőket.

 

LOSONC, DOUBLESTARBET VI. LIGA, 20. forduló vasárnap, 16.00: Hr. Zalužany–St. Halič (St. Jačmeník), Hr. Ves–Uhorské (Budinec), Kokava n/R.–Kalinovo B (Žiak), P. Dravce–Biskupice (Mar. Jačmeník), Divín–Tomášovce (Mózer), Halič–Mýtna (Hedvigy), Buzitka–Podrečany (Laššák).

Szabadnapos: Vidiná.

 

NAGYKÜRTÖS, VI. LIGA, 18. forduló – vasárnap, 12.30: M. Zlievce–M. Kameň (Szabó); 13.30: Lesenice–Str. Plachtince (Kremničan); 16.00: I. Predmostie–Opatovská N. Ves (Zolczer T.), Balog n/I.–Záhorce (Dobos), Nenince–D. Lom (Balga R.), K. Kosihy–Želovce (Zöllei).

Elmarad: Bušince–D. Strehová (pótlás: május 8.).

 

RIMASZOMBAT, DOUBLESTARBET VI. LIGA, 10. forduló – vasárnap, 16.00: Kráľ–Klenovec (Kaličiak), Sirk–V. Blh (Laciak), U. Panica–Jelšava (Repka), R. Seč–Muráň (Katreniak), Radnovce–Lubeník (Pelle).

 

ROZSNYÓ, VI. LIGA, 18. forduló – vasárnap, 16.00: Dobšiná–Drnava (Gyenes L.), Betliar–Rudná (Martinko), V. Slaná–Kr. Dlhá Lúka (Poťmák), Hrhov–D. Ves (Šimčák), Honce–Štítnik (Szőr), R. Bystré–Plešivec (Uharček).

Szabadnapos: Kružná.

 

KASSA-VIDÉK, I. OSZTÁLY, 18. forduló– vasárnap, 13.30: Kysak–Zdoba (Antoži); 16.00: Sady n/T./Byster–Mokrance (Kondáš), Valaliky–N. Polhora (Pužér), Svinica–K. Oľšany (Mikloš), Paňovce–Rozhanovce (Fekete), Dvorníky-Včeláre–V. Myšľa (E. Hegedűš); 16.30: Jasov–Turňa n/B. (Kuzma).

 

TŐKETEREBES, VI. LIGA, DÉL, 12. forduló – vasárnap, 13.00: Hraň–Svätuše (id, Miklóš); 16.00: Kysta–Leles (Fortuňák), Slovenské N. Mesto–V. Horeš (Hepka), Borša–Tŕňa (ifj. Tokár), V. Kamenec–Biel (Zrebňák).

 

NAGYMIHÁLY, VI. LIGA, 18. forduló – vasárnap, 13.00: Budkovce–Z. Široká (Guziňák), Hatalov–Záhor (Kaffan); 16.00: Pozdišovce–Žbince (Zambory), Vojany–Palín (Matej), Trhovište–V. Remety (Mazár), Poruba p/V.–Krásnovce (Pivarník), Dúbravka–Zalužice (Ferko). (ái)

Hozzászólások

Kérjük a kommentelőket, hogy tartózkodjanak az olyan kommentek megírásától, melyek mások személyiségi jogait sérthetik. Egyben felhívjuk figyelmüket, hogy a kommentekhez tartozó IP címeket a rendszer elraktározza.

Önnek ajánljuk

Orvoshiány van, ám a külföldi nem kell

Sokkoló: hibásan elvégzett vérátömlesztés miatt halt meg egy beteg a kassai kórházban

A lakosság csaknem fele egyáltalán nem spórol

Botrány az Eurovízión

VIDEÓ: Keszthelyi Vivien autóversenyző elvitte egy körre Orbán Viktort

Hoki-vb: kiestek a franciák

Legfrissebb galériák
Olvasta már?