Még többen tanyáznak a veszélyes zónában

Pozsony. Nagy harc dúl a bajnokság alsóházában a kiesés elkerüléséért, több csapat tanyázik a veszélyes zónában. Legrosszabbul a Žiar és a Topo3eany áll, de az elottük lévok sem aludhatnak nyugodtak.

Pozsony. Nagy harc dúl a bajnokság alsóházában a kiesés elkerüléséért, több csapat tanyázik a veszélyes zónában. Legrosszabbul a Žiar és a Topo3eany áll, de az elottük lévok sem aludhatnak nyugodtak. Mivel a Trnava már korábban biztosította elsoségét, otthon és idegenben is osztogatja a pontokat, ezúttal a Slovan B pályáján szenvedett vereséget.

ŽIAR–DAC 3:1 (1:1). Góllövok: Lipovský (45. – öngól), Eeeota (61., 73.), ill. Bodnár (41.). Játékvezeto: Simon, 1500 nézo. Az elso félido mindkét részrol ideges játékot hozott. Bodnár a hazai védelem hibájából fejesgóllal szerzett vezetést a DAC-nak, de már 4 perc múlva egy belott labda Lipovskýn irányt változtatva jutott a hálóba. Eeeota, a második félidoben pályára lépett játékos döntötte el a meccs sorsát.

RIM. SOBOTA–DUKLA B. BYSTRICA 0:0. Játékvezeto: Jaška, 500 nézo. Kiegyenlített játékot hozott az összecsapás.

VRANOV–SENEC 0:4 (0:2). Góllövok: Marek Lukáe (21., 83.), Martin Lukáe (45.), Rožník (88.). Játékvezeto: Tomeík, 400 nézo. A szenciek gyozelemért mentek Kelet-Szlováiába, hogy így végleg biztosítsák helyüket a bajnokságban. Már a 21. percben vezetést szereztek, utána a hazaiak hibát hibára halmoztak, amit a szenciek könyörtelenül kihasználtak és egyértelmu gyozelmet arattak.

DEVaN-FC NITRA 1:2 (1:1). Góllövok: Masarovie (29.), ill. Jelšic (25.), P. Horváth (60.). Játékvezeto: Šulek, 500 nézo. Jobbak voltak a nyitraiak..

SLOVAN B–TRNAVA 2:0 (1:0). Góllövok: Damianovici (15.), Pukalovie (47.). Játékvezeto: Leško, 600 nézo. A már szuperligás nagyszombatiak második meccsüket vesztették el a tabella alsóházában tanyázó csapat ellen. LIEARTOVCE–TOPO1EANY 2:0 (0:0). Góllövok: R. Šimko (79.), Andrašeík (85.).Játékvezeto: Papuea, 500 nézo. Csak a hajrában kerekedtek felül a hazaiak.

PODBREZOVÁ–HUMENNÉ 1:0 (0:0). Góllövo: Rybnikár (51. – 11-esbol). Játékvezeto: Šuniar, 1000 nézo. . ZL. MORAVCE–NOVÁKY 0:6 (0:3)

Góllövok: Bugár (31., 69.), Zimmer (25.), R. Koeiš (41.), Majsniar (77.), Eernák (78. – 11-esbol). Játékvezeto: Somoláni, 500 nézo. Egyértelmu lefolyása volt a találkozónak.

1. Trnava 28 18 6 4 59:18 60

2. Lieartovce 28 14 9 5 40:23 51

3. Rim. Sobota 28 13 9 6 36:28 48

4. Nováky 28 12 8 8 40:29 44

5. Senec 28 12 8 8 34:24 44

6. Nitra 28 12 6 10 39:28 42

7. Podbrezová 28 12 6 10 24:19 42

8. B. Bystrica 28 10 10 8 39:29 40