Sport

Manchesteri focirangadó a tv-ben

Német, olasz, cseh és magyar focikupameccseket nézhetünk szerdán.
ÚJ SZÓ-ÖSSZEÁLLÍTÁS

2019. április 24. 07:30

9.45 – M4 SPORT, ARENA SPORT 1, ARENA SPORT 2: Asztalitenisz-vb, Budapest

11.00– EUROSPORT 1: Sznúker-vb, Sheffield, 5. nap

11.00 – DUNA WORLD: Budapesti férfitenisztorna

11.00 – SPORT 2 (magyar), DIGISPORT 3 (szlovák): Barcelonai férfitenisztorna

11.30 – DIGISPORT 1 (magyar), DIGISPORT 5: Stuttgarti női tenisztorna

11.30 – DIGISPORT 2 (magyar): Isztambuli női tenisztorna

13.00 – EUROSPORT 2: Tour of the Alps kerékpárverseny, 3. szakasz

14.30 – EUROSPORT 1: Vallon Nyíl kerékpárverseny

15.00 – M4 SPORT: Soroksár–Honvéd labdarúgó Magyar Kupa-elődöntő, visszavágó

15.30 – EUROSPORT 2: Sznúker-vb, Sheffield, 5. nap

16.00 – DIGISPORT 2 (magyar): Isztambuli női tenisztorna

16.00 – ARENA SPORT 1: Asztalitenisz-vb, Budapest

16.00 – ARENA SPORT 2: Olekszandrija–Maripul ukrán bajnoki focimeccs

17.00 – EUROSPORT 1: Sznúker-vb, Sheffield, 5. nap

17.00 – ČT SPORT: Ostrava–Bohemians labdarúgó Cseh Kupa-elődöntő

18.00 – M4 SPORT: Ferencváros–Siófok magyar bajnoki női kézilabdameccs

18.00 – STV 2: Svit–Inter Bratislava szlovák férfikosárlabda-meccs, elődöntő, 2. meccs

18.30 – DIGISPORT 1 (magyar), DIGISPORT 5: Stuttgarti női tenisztorna

19.00 – SPORT 1 (magyar), SPORT 2 (cseh): Flensburg–Veszprém férfikézilabda Bajnokok Ligája-negyeddöntő, első mérkőzés

19.00 – ARENA SPORT 1: Salzburg–Wolfsberger osztrák bajnoki focimeccs

19.00 – SPORT 2 (magyar): Szolnok–BPM Sport Management férfivízilabda Bajnokok Ligája-meccs

19.30 – EUROSPORT 1: Sznúker-vb, Sheffield, 5. nap

19.30 – ČT SPORT: Slavia Praha–Sparta Praha labdarúgó Cseh Kupa-elődöntő

19.30 – SPÍLER 2 TV, DIGISPORT 1 (szlovák): Atlético Madrid–Valencia spanyol bajnoki focimeccs

20.00 – M4 SPORT: Ferencváros–Steaua Bucuresti férfivízilabda Bajnokok Ligája-meccs

20.30 – DIGISPORT 3 (magyar): Baskonia–CSZKA Moszkva férfikosárlabda Euroliga-negyeddöntő

20.30 – DIGISPORT 2 (szlovák): Leganés–Athletic Bilbao spanyol bajnoki focimeccs

20.30 – DIGISPORT 3 (szlovák): Espanyol–Celta Vigo spanyol bajnoki focimeccs

20.45 – SPORT 1 (magyar), NOVA SPORT 1: Werder Bremen–Bayern München labdarúgó Német Kupa-elődöntő

20.45 – ARENA SPORT 1: Breda–Feyenoord holland bajnoki focimeccs

20.45 – SPORT 2 (magyar), SPORT 1 (cseh): AC Milan–Lazio labdarúgó Olasz Kupa-elődöntő, visszavágó

20.45 – DIGISPORT 1 (magyar): Wolverhampton–Arsenal angol bajnoki focimeccs

20.45 – SPORT 2 (cseh): Nantes–Barcelona férfikézilabda Bajnokok Ligája-negyeddöntő, első mérkőzés

21.00 – DIGISPORT 2 (magyar): Barcelona–Anadolu Efes férfikosárlabda Euroliga-negyeddöntő

21.00 – SPÍLER 1 TV, DIGISPORT 4: Manchester United–Manchester City angol bajnoki focimeccs

21.30 – SPÍLER 2 TV, DIGISPORT 1 (szlovák): Levante–Real Betis spanyol bajnoki focimeccs

1.30 (csütörtök) – NOVA SPORT 1: Washington–Carolina jégkorong NHL-meccs, rájátszás, 7. mérkőzés

Hozzászólások

Kérjük a kommentelőket, hogy tartózkodjanak az olyan kommentek megírásától, melyek mások személyiségi jogait sérthetik. Egyben felhívjuk figyelmüket, hogy a kommentekhez tartozó IP címeket a rendszer elraktározza.

Önnek ajánljuk

Új frekvenciákat kapott a Pátria rádió

Finnország és Csehország az elődöntőben

21 millió euró miatt kockáztat 895 milliót a magyar kormány

5 év Érsekújvár volt polgármesterének

Az oroszok az amerikaiakat is legyőzték

Miből tartsuk el a gyerekünket?

Legfrissebb galériák
Olvasta már?