Kikapott a listavezető

Pozsony. Kedden kora este bonyolították le az élvonalbeli hokibajnokság 34. fordulójának mérkőzéseit. Zólyomban vendégszerepelt a listavezető Trenčín, amely ugyan vezetést szerzett a második harmad közepén, ám mégis pont nélkül távozott a Zvolen otthonából.

Pozsony. Kedden kora este bonyolították le az élvonalbeli hokibajnokság 34. fordulójának mérkőzéseit. Zólyomban vendégszerepelt a listavezető Trenčín, amely ugyan vezetést szerzett a második harmad közepén, ám mégis pont nélkül távozott a Zvolen otthonából. A 3000 néző kezdettől fogva jó iramú, élvezetes rangadót láthatott. Esélyeshez méltó teljesítményt nyújtott a kassai együttes, minden különösebb gond nélkül győzte le az idegenben is veszélyes szakolcai gárdát. Turócszentmártonban játszott a bajnok Slovan, s a második harmad elején már 3:1-re vezetett, azonban csak az egyik pontot tudta megszerezni. Zsolnán a liptószentmiklósiak, Iglón pedig a poprádiak nyertek, mégpedig azért, mert az utolsó játékrészben remekül használták ki helyzeteiket.

MARTIN–SLOVAN 3:3 (1:2, 1:1, 1:0 – 0:0), gólütők: Špirko (10.), Ležo (25.), Kováčik (45.), illetve Rataj (7.), Kapuš (17.), Cíger (24.); 4000 néző.

KOŠICE–SKALICA 5:2 (2:0, 0:1, 3:1), gólütők: Sabol (10.), Cibuľa (16.), Drotár (42.), Ihnačák (48.), Ščibran (51.), illetve Hartmann (25., 51.); 2000 néző (telt ház).

ZVOLEN–TRENČĺN 2:1 (0:0, 1:1, 1:0), gólütők: Majeský (32.), Štork (49.), illetve Hanzal (28.); 3000 néző.

ŽILINA–L. MIKULÁŠ 3:5 (2:3, 1:0, 0:2), gólütők: Lažo (8.), Harant (10.), Beran (31.), illetve Školiak (2.), Pleva (2.), Sakáč (15., 56.), Bartánus (60.); 800 néző.

SP. N.VES–POPRAD 1:4 (1:0, 0:0, 0:4), gólütők: Tarkovács (7.), illetve Segľa (41.), Hvila (42.), R. Tomas (48.), Verčík (49.); 2000 néző.