Kikapott a DAC

<p>Ismét vereséget szenvedett a csallóközi csapat:&nbsp;MFK Zemplín Michalovce &ndash; FC DAC 1904 1:0.</p>

MFK Zemplín Michalovce – FC DAC 1904 1:0 (0:0)

Gólszerző: 61. Koscelník

KEZDŐCSAPATOK

MFK Zemplín Michalovce: Macej – Calero, Morlacchi, Sipľak, Šimčák – Sedlák – Koscelník, Žofčák (C), E. Mensah, Kunca – Škutka.
Cserék: Kira – Grič, Leško, Turik, Podhorin, Qose, Kushta.

FC DAC 1904: Tofiloski – Ljubicić, Huk, Kwin Kwin – Nagy, Brašeň, Štepanovský, Pačinda, Polievka – Szarka (C), Šabala.
Cserék: Slávik – Szépe, Michalík, Ľupták, K. Vida, Pambou, Černák.

A hazai csapat végig aktívabb volt a mérkőzés alatt, bár az első félidő legnagyobb helyzete a DAC-é volt: Szarka azonban a kapu fölé fejelt.

A második félidőben a nagymihályiak fölénye góllá érett: a 61. percben Koscelník bekotorta a labdát a kapuba.

A zárásban a DAC kitámadott, de nem sikerült találatot elérnie.