II. liga
Nyugati (A) csoport, 16. forduló, szombat, 15.00: Rača–Spartak Trnava B (Šimon), Dolné Vestenice–Vráble (Kružliak), Prievidza–Artmedia Bratislava (Ronec), SFM Senec–Vrbové (Čiernik), Nové Mesto nad Váhom–ŠKP Dúbravka (Šulgan), vasárnap, 10.30: Slovan Bratislava B–Púchov (Michlian), 15.
FOCIMENETREND
Nyugati (A) csoport, 16. forduló, szombat, 15.00: Rača–Spartak Trnava B (Šimon), Dolné Vestenice–Vráble (Kružliak), Prievidza–Artmedia Bratislava (Ronec), SFM Senec–Vrbové (Čiernik), Nové Mesto nad Váhom–ŠKP Dúbravka (Šulgan), vasárnap, 10.30: Slovan Bratislava B–Púchov (Michlian), 15.00: FC Nitra B–Nemšová (Sliš).
Keleti (B) csoport: 16. forduló, szombat, 10.30: Podbrezová B–Ružomberok B (A. Somoláni); 15.00: Spišská Nová Ves–Turňa nad Bodvou (Kakaščík), Čadca–Banská Bystrica B (Bohun), Liptovský Mikuláš–Žiar nad Hronom (Kráľovič), Stará Ľubovňa–Dolný Kubín; vasárnap, 15.00: Trebišov–Lipany (Doboš), Stropkov–Vranov nad Topľou (Anguš).
III. liga
Pozsony, 15. forduló, szombat, 10.00: MŠK Petržalka–Svätý Jur (Minárik); vasárnap, 15.30: Čunovo–PSČ Pezinok (Boršányi), Bernolákovo–Inter Bratislava B (Kočický), Lamač–Slovenský Grob (Hajnala), Dunajská Lužná–Ružinov (Jendruš), Stupava–Blatné (Ďuriš), Jablonec–Malacky Baňas).
Nyugat-Szlovákia, 18. forduló, szombat, 15.30: Bánovce nad Bebravou–Myjava (Kasznár), Topoľčany–Dubnica nad Váhom B (Fehér), Partizánske–Galanta (Oselský); vasárnap, 15.30: Lednické Rovne–Štúrovo (Mizerák), Nové Zámky–Veľké Ludince (Poruban), Šamorín–Jaslovské Bohunice (Gašparovič), Domaniža–Neded (Cabaj), Gabčíkovo–Moravany (Kalčík).
Közép-Szlovákia, 17. forduló, szombat, 15.30: Zvolen–Králiky (Putra); vasárnap, 10.30: Kremnička–Lietavská Lúčka (T. Kučera); 15.30: Rimavská Sobota B–Rakytovce (Tomčík), Námestovo–Kysucké Nové Mesto (Tokár), Krásno nad Kysucou–Dolná Ždaňa (Szabó I.), Brusno–Bytča (Baranček), Rudin-ská–Žilina B (Fízel), Dolná Strehová–Bánová (Šulek).
Kelet-Szlovákia, 19. forduló, szombat, 15.30: Bardejov–Veľký Šariš (Schlesinger), Poprad–Krompachy (Jancura); vasárnap, 10.30: Prešov B–Lokomotíva Košice (Barvirčák); 15.30: Barca–Giraltovce (Koščo), Kráľovský Chlmec–Topoľany (Zubka), Spišské Podhradie–Žakarovce (Čech), Sabinov–Nižná Myšľa (Kosturová), Brekov–Vysoké Tatry (Knut).
IV. liga
Pozsony, A csoport, 15. forduló, szombat, 15.30: Vrakuňa–SFM Senec B (Križko); vasárnap, 15.30: Vajnory–PVFA (Cvengroš), Tomášov–Kráľová pri Senci Špacír), Malinovo–Danubia (Rašo), Jarovce–Štart (Prosnan), Rovinka–Rusovce (Polakovič), Kalinkovo–Trnávka (Chudá).
Nyugat-Szlovákia, délkeleti csoport, 18. forduló, szombat, 15.30: Sládkovičovo–Horná Kráľová (Košťál), Hurbanovo–FC ViOn Zl. Moravce B (Meluš); vasárnap, 10.30: ČFK Nitra–Vieska (Obeda); 15.00: Pata–Topoľníky (Mlinkovics), Kolárovo–Komárno (Maršal), Poľnohospodár Močenok–Palárikovo (Chlebo), Šahy–Imeľ (Čulák), Tešedíkovo–Tekov-ské Lužany (Kvaššay).
Közép-Szlovákia, déli csoport, 15. forduló, vasárnap, 15.30: Veľký Krtíš–Fiľakovo (Marhefka), Ružiná–Dolné Hámre (M. Krahulec), Selce–Hajnáčka (Košarník), Poniky–Podlavice (Bajús), Revúca–Kalinovo (György), Hliník nad Hronom–Jesenské (Čajka), Tisovec–Poltár (Žbirka).
Kelet-Szlovákia, déli csoport, 19. forduló, szombat, 15.30: Sobrance–Slivník (Bogdan); vasárnap, 15.30: Rešica–Štínik (Béreš), Haniska–Sečovce (Gonos), Čierna nad Tisou–Rudňany (Juhás), Vyšné Opátske–Veľké Revištia (Mišenčík), Smižany–Veľké Kapušany (Friga), Lastomír–Rožňava (Sendek), Šaca–Moldava nad Bodvou (Čaň).
V. liga
Nyugat-Szlovákia, déli csoport, 18. forduló, vasárnap, 15.30: Veľké Úľany–Veľký Meder (Mráz), Zbehy–Sereď (Marcinát), Váhovce–Trstice (M. Šmidovič), Horná Potôň–Vrakúň (Šamko), Vlčany–Orechová Potôň (Skaličan), Baloň–Čierna Voda (Faltejsek), Trhová Hradská–Nový Život (Kusý), Výčapy-Opatovce–Žitavany (Meňhart).
Keleti csoport, 18. forduló, szombat, 13.00: Okoličná na Ostrove–Tvrdošovce (Šebo), Kalná nad Hronom–Komjatice (B. Lištiak); vasárnap, 15.00: Dolný Ohaj–Demandice Debnár), Kameničná–Šurany (Tonkó), Dvory nad Žitavou–Veľké Lovce (Gádoši), Bánov–Svodín (Ďatko), Veľký Kýr–Hontianska Vrbica (Édes), Pribeta–Čajkov (Slamka).
Közép-Szlovákia, D csoport, 15. forduló, szombat, 15.00: Lubeník–Sklabiná (Budinec), Olováry–Mýtna (R. Poliak); vasárnap, 15.30: Tomášovce Hrnčiarske Zalužany (Hrnčiar), Radzovce–Nenince (Kúchen), Vinica–Klenovec (Žiakovič), Veľký Blh–Boľkovce (Ďuriš), Hnúšťa–Cinobaňa (Ligač).
Kelet-Szlovákia, délkeleti csoport, 15. forduló, vasárnap, 15.30: Borša–Cejkov (Farkaš), Strážske–Buzica (Kopec), Zalužice–Michaľany ((Treščák), Tušice TNV–Nacina Ves (Bajo), Čičarovce–Sokoľany (Chomčová), Čaňa–Vojčice (Hrinda), Poproč–Medzev (Galík),
Délnyugati csoport, 15. forduló, szombat, 15.30: Plešivec–Ťahanovce (Pongo), Krásnohorské Podhradie–Veľký Folkmár (M. Juhás); vasárnap, 10.30: Košice-Krásna–Nálepkovo (Brendza); 15.30: Prakovce–Jaklovce (R. Farkaš), Harichovce–Helcmanovce (Lešková), Margecany–Spišské Vlachy (Ferenc), Košická Nová Ves–Chrasť nad Hornádom (Stretavský).
Területi bajnokságok
Területi bajnokság, I. osztály, 18. forduló, szombat, 15.00: Kráľovičove Kračany–Veľké Blahovo (Lukács), Dolný Štál–Holice na Ostrove (Mészáros); vasárnap, 10.30: Baka–Okoč-Sokolec (Ábrahám); 15.30: Kostolné Kračany–Báč B (Flaska), Rohovce–FK Zlaté Klasy (Kohút), Janíky–Blatná na Ostrove (Lukács), Lehnice–Štvrtok na Ostrove (Petrovits), Vydrany–Ohrady (Mészáros).
Komárom, 15. forduló, vasárnap, 15.30: Hurbanovo B–Chotín (Prágay), Patince–Svätý Peter (Keszegh), Dulovce–Búč (Kovačic), Bátorove Kosihy–Zemianska Olča (Halász), Marcelová–Zlatná na Ostrove (Chmela), Šrobárová–Modrany (Ferenczi), Vrbová nad Váhom–Nesvady (Bircsák).
Galánta, 18. forduló, szombat, 15.30: Sereď B–Vinohrady nad Váhom (Černý); vasárnap, 10.30: Horné Saliby–Jelka (Rigo); 15.30: Šintava–Šoporňa (Farkas), Vozokany–Pusté Úľany (Žigo), Kajal–Mostová (Kurila), Veľká Mača–Topoľnica (Šmátrala), Matúškovo–Čierny Brod (Kuric), Tomášikovo–Dolné Saliby (Královič).
Nyitra–Vágsellye–Aranyosmarót, 18. forduló, vasárnap, 15.30: Čechynce–Klasov, Cabaj-Čápor–Nová Ves nad Žitavou, Lehota–Chrenová, Janíkovce–Veľký Cetín, Čeľadice–Rumanová, Diakovce–Jarok, Sľažany–Topoľčianky, Šaľa B/Veča–Beladice.
Érsekújvár, 15. forduló, szombat, 15.30: Šurany B/Nitriansky Hrádok–Rastislavice (Kocsis Cs.), Bánov B–Štúrovo B (Demeter); vasárnap, 15.30: Dvory nad Žitavou B/Branovo–Zemné (lapzártáig nem jelölték), Radava–Kmeťovo (Remeň), Mojzesovo–Kostolný Sek (J. Červeň), Úľany nad Žitavou–Jasová (Rečka), Strekov–Trávnica (Kocsis Cs.).
Léva, 18. forduló, vasárnap, 10.00: Levice–Šarovce (Havran); 15.30: Hronské Kľačany–Želiezovce (Ďurina), Kalinčiakovo–Žemberovce (Pál), Kozárovce–Plavé Vozokany (Galgóci), Jur nad Hronom–Podlužany Zaimi B.), Nová Dedina–Čaka (Dvornák), Dolný Pial–Tlmače (Moravčík), Starý Tekov–Plášťovce Kollár).
Losonc, 15. forduló, vasárnap, 15.30: Halič–Divín (Laho), Biskupice-Podrečany (Markovič), Lovinobaňa–Šiatorská Bukovinka (Lavrík), Málinec–Hrnčiarska Ves (M. Jačmeník), Rapovce–Kokava nad Rimavicou (Holas). Szabadnaposok: Vidiná, Breznička.
Nagykürtös, 15. forduló, szombat, 15.00: Dolná Strehová B–Dačov Lom (Hlinica); vasárnap, 13.30: Ipeľské Predmostie–Veľká Čalomija (Feranec), Kosihy nad Ipľom–Opatovská Nová Ves (Bakoš); 15.30: Balog nad Ipľom–Bušince (Hlinica), Stredné Plachtince–Príbelce (Kuchársky), Kamenné Kosihy–Lesenice (Lukács F.), Čebovce–Modrý Kameň (Ďurčov).
Kassa környéke, 15. forduló, szombat, 15.30: Valaliky–Veľká Ida (Baksay), Perín–Sady nad Torysou-Byster (id. Čiták), AC Jasov–Bidovce (Trembecki), Ďurkov–Trstené pri Hornáde (Štofka), Košické Olšany–Ruskov (ifj. Leško), Svinica–Geča (Slimák). Szabadnapos: Čečejovce.
Nagymihály, 15. forduló, szombat 15.30: Ruská–Úbrež (Pavlík), Hatalov–Palín (Šugner); vasárnap, 15.30: Senné–Porostov (Adam), Malčice–Budkovce (Mano), Bracovce–Dúbravka (Kaffan), Tibava–Oborín (Mazár), Vinné–Petrovce nad Laborcom (Sánta).
Támogassa az ujszo.com-ot
A támogatásoknak köszönhetöen számos projektet tudtunk indítani az utóbbi években, cikkeink pedig továbbra is ingyenesen olvashatóak. Támogass minket, hogy továbbra is függetlenek maradhassunk!
Kérjük a kommentelőket, hogy tartózkodjanak az olyan kommentek megírásától, melyek mások személyiségi jogait sérthetik.