DEBRECEN-FERENCVÁROS 5:0 (3:0)

Debrecen, 6500 néző. Játékvezető: Ábrahám. Gólszerzők: Dombi (11.), Halmosi (38.), Szekeres (42.), Madar (67.), Sumudica (69.)

DVSC: Tomic–Nikolov, Éger, Szekeres, Szatmári–Dombi (28. Madar Cs.), Habi, Sándor T., Kiss Z. (84. Andorka)–Bajzát (57. Sumudica), Halmosi. FTC: Szűcs–Kriston (46. Bognár), Dragóner, Kiss Gy.–Zováth, Lipcsei, Kapic, Leandro, Szkukalek (46. Balog)–Rósa D., Sasu.

A hazai együttes gyakorlatilag a mérkőzés első félidejében eldöntötte a három pont sorsát.

Gólok – 11. perc: Sándor Tamás adott kötényt Kapicnak, majd indította Halmosit, akinek a beadását Szűcs az érkező Dombi elé tenyerelte, s a debreceni játékos 6 méterről a jobb alsó sarokba lőtt (1:0).

38. perc: Kiss Zoltán középre adása üresen találta Bajzátot, akinek fejesébe Szűcs még bravúrral belekapott, a kipattanót viszont a szintén üresen érkező Halmosi két lépésről a léc alá vágta (2:0).

42. perc: szöglet után Szekeres 8 méterről, mindenkit lefejelve bólintott a bal felső sarokba (3:0).

67. perc: Sándor Tamás ívelt előre a tizenhatosig, ahol Madar remekül lépett ki a védők közül, s a kimozduló Szűcs mellett spiccel a sarokba lőtt (4:0).

69. perc: Sándor Tamás cselezgetett a tizenhatos jobb oldalán, átívelt a túloldalra, ahol a szokás szerint teljesen egyedül hagyott Sumudica oktatófilmbe illően bólintott a bal alsó sarokba (5:0).