POZSONY
III. LIGA: ŠKP Devín B–Vrakuňa 3:0, Dubová–Rapid 1:7, Inter–Kalinkovo 4:1, VTJ Malacky–Lamač 2:1, Veľké Leváre–Jablonec 5:0, Slovenský Grob–PŠC Pezinok 0:3, SFM Senec– Rača 2:2.
1. V. Leváre 30 19 7 4 80:31 64
2. Inter B 30 18 6 6 66:19 60
3. Rapid 30 19 3 8 64:25 60
4.
ALACSONYABB OSZTÁLYÚ LABDARÚGÓ-BAJNOKSÁGOK
III. LIGA: ŠKP Devín B–Vrakuňa 3:0, Dubová–Rapid 1:7, Inter–Kalinkovo 4:1, VTJ Malacky–Lamač 2:1, Veľké Leváre–Jablonec 5:0, Slovenský Grob–PŠC Pezinok 0:3, SFM Senec– Rača 2:2.
1. V. Leváre 30 19 7 4 80:31 64
2. Inter B 30 18 6 6 66:19 60
3. Rapid 30 19 3 8 64:25 60
4. VTJ Malacky 30 12 12 6 50:27 48
5. Lamač 30 14 6 10 43:30 48
6. Koba Senec B 30 12 8 10 48:36 44
7. SFM Senec 30 10 8 12 41:43 38
8. Rača 30 10 8 12 37:42 38
9. Sl. Grob 30 9 10 11 41:46 37
10. Kalinkovo 30 10 7 13 52:64 37
11. PŠC Pezinok 30 10 7 13 41:58 37
12. Sv. Jur 30 8 9 13 41:60 33
13. Jablonec 30 8 8 14 39:66 32
14. ŠKP Devín B 30 8 7 15 51:63 31
15. Vrakuňa 30 8 7 15 36:70 31
16. Dubová 30 7 3 20 38:88 24
IV. LIGA – A-csoport: Vrakuňa B–Dúbravka 1:2, Bernolákovo–D. N. Ves 1:2, Vajnory–MŠK Petržalka 1:1, Ružinov–Tomášov 4:1, Ch. Grob–Blatné 0:1, Jarovce–Rovinka 1:1, Malinovo–D. Lužná 2:2, Polygraf–kráľová p. S. 2:1.
1. D. Lužná 30 25 4 1 101:20 79
2. Ružinov 30 23 4 3 76:14 73
3. Petržalka 30 15 8 7 46:32 53
4. Blatné 30 16 4 10 60:37 52
5. Ch. Grob 30 14 7 9 55:39 49
6. Bernolákovo 30 11 5 14 36:53 38
7. Rovinka 30 11 5 14 34:52 38
8. Dúbravka 30 11 5 14 45:69 38
9. Polygraf 30 9 9 12 44:48 36
10. Tomášov 30 10 5 15 41:56 35
11. Malinovo 30 8 10 12 40:40 34
12. Vajnory 30 9 7 14 46:61 34
13. Kráľová 30 10 2 18 49:72 32
14. Jarovce 30 7 9 14 31:53 20
15. D. N. Ves 30 8 6 16 35:52 30
16. Vrakuňa B 30 6 4 20 31:72 22
NYUGAT-SZLOVÁKIA
III. LIGA: N. Mesto–N. Zámky 3:0, Bánovce–Štúrovo 0:1, Levice–D. Vestenice 5:0, Sládkovičovo–St. Nitra 2:0, Šaľa–Lednické Rovne 1:1, Prievidza–J. Bohunice 3:2, Senica-Neded 2:1, Myjava–V. Kostoľany 4:0.
1. Senica 30 19 7 4 47:18 64
2. Myjava 30 18 4 8 65:26 58
3. Šaľa 30 15 8 7 44:25 53
4. Levice 30 16 4 10 65:35 52
5. Bánovce 30 15 4 11 50:33 49
6. D. Vestenice 30 15 3 12 54:59 48
7. N. Zámky 30 14 2 14 45:43 44
8. Prievidza 30 12 5 13 40:48 41
9. J. Bohunice 30 11 6 13 33:41 39
10. Štúrovo 30 11 6 13 36:46 39
11. Sládkovičovo 30 10 8 12 33:49 38
12. Neded 30 12 1 17 53:56 37
13. Led. Rovne 30 11 4 15 30:49 37
14. Strojár Nitra 30 9 5 16 36:50 32
15. N. Mesto 30 8 5 17 30:44 29
16. V. Kostoľany 30 6 4 20 34:73 22
IV. LIGA – délkelet: Komárno–Báč 0:3, Gabčíkovo–Kolárovo 4:1, Vráble–Močenok 2:1, Horné Saliby–Baloň 4:3. Tlmače–Šamorín 1:0, Tvrdošovce–Galanta 2:4, Lapáš-Veľ-ké Ludince 5:2, FC ViOn–Želiezovce 5:4.
1. Báč 30 20 4 6 86:38 64
2. Kolárovo 30 19 2 9 75:51 59
3. Močenok 30 17 6 7 79:30 57
4. Lapáš 30 16 3 11 74:52 51
5. Tlmače 30 15 6 9 50:41 51
6. Šamorín 30 14 6 10 53:35 48
7. Komárno 30 14 6 10 52:46 48
8. Gabčíkovo 30 14 4 12 45:44 46
9. V. Ludince 30 14 3 13 58:47 45
10. Želiezovce 30 13 3 14 53:56 42
11. FC ViOn 30 12 6 12 52:60 42
12. Vráble 30 12 3 15 45:51 39
13. Baloň 30 9 3 18 46:79 30
14. H. Saliby 30 9 2 19 32:77 29
15. Galanta 30 7 3 20 40:78 21
16. Tvrdošovce 30 4 2 24 31:86 14
V. LIGA – déli csoport: H. Kráľová– Nitra B/Mlynárce 1:0, Zbehy–Baka 2:4, Pata–Horná Potôň 1:1, Č. Kľačany–Vlčany 4:3, Nová Ves–O. Potôň/DAC B 4:1, Topoľníky– Výčapy-Opatovce 5:3, Veľké Úľany –Sereď 1:2, Trstice–Nový Život 4:0.
1. Pata 30 21 6 3 87:38 69
2. Baka 30 21 5 4 91:35 68
3. O. Potôň 30 19 1 10 63:43 58
4. Mlynárce 30 17 5 8 66:30 56
5. Trstice 30 16 2 12 62:46 50
6. H. Kráľová 30 14 4 12 53:54 46
7. Zbehy 30 13 6 11 60:44 45
8. Nový Život 30 14 2 14 46:61 44
9. V.-Opatovce 30 13 2 15 58:62 41
10. Topoľníky 30 12 3 15 49:58 39
11. Veľké Úľany 30 12 2 16 50:65 38
12. Vlčany 30 11 2 17 54:68 35
13. H. Potôň 30 9 3 18 39:70 30
14. Nová V. n/Ž. 30 8 5 17 44:59 29
15. Sereď 30 8 5 17 40:58 29
16. Č. Kľačany 30 5 1 24 36:107 13
Keleti csoport: Hurbanovo–Čajkov 4:2, Imeľ–Marcelová 4:3, Hul–Hr. Kľačany 5:4, Kalná-D. Ohaj 2:0, V. Lovce–Svodín 7:7, Šurany–Bánov 3:2, Dvory–Čaka 3:4,
1. Bánov 28 19 2 7 71:33 59
2. Komjatice 28 17 4 7 75:38 55
3. Dolný Ohaj 28 16 4 8 51:40 52
4. Hr. Kľačany 28 16 1 11 53:41 49
5. Svodín 28 14 4 10 62:52 46
6. Šurany 28 14 2 12 61:42 44
7. Čaka 28 14 4 10 63:54 43
8. Čajkov 28 13 4 11 57:47 43
9. Hurbanovo 28 12 3 13 57:58 39
10. Imeľ 28 12 3 13 55:56 39
11. Kalná n/Hr. 28 11 3 14 38:53 36
12. Marcelová 28 11 1 16 55:67 34
13. Dvory n/Ž. 28 10 2 16 52:61 32
14. Veľké Lovce 28 8 2 18 45:78 26
15. Hul 28 2 3 23 19:94 9
KÖZÉP-SZLOVÁKIA
III. LIGA: Selce–Kysucký Lieskovec 2:1, Lučenec–Kremnička 0:1, Rakytovce–Tomášovce 4:0, Dolný Hri-čov–Dubová 1:2, Žilina B Strážov– Kysucké Nové Mesto 2:0, Bytča– Čadca 1:3, Martin–Lipt. Mikuláš 1:1, Tornaľa–Turčianske Teplice 0:1.
1. Dubová 29 20 3 6 66:26 63
2. Kremnička 29 17 6 6 47:20 57
3. T. Teplice 29 14 10 5 57:25 52
4. K. Lieskovec 29 14 9 6 36:22 51
5. Lučenec 29 14 7 8 45:29 49
6. Žilina B 29 11 11 7 47:38 44
7. Rakytovce 29 13 3 13 44:46 42
8. Tomášovce 29 12 5 12 36:36 41
9. D. Hričov 29 11 7 11 38:48 40
10. Bytča 29 11 6 12 45:44 39
11. K. N. Mesto 29 9 6 14 35:57 33
12. Selce 29 9 4 16 41:58 31
13. L. Mikuláš 29 7 9 13 30:41 30
14. Čadca 29 9 3 17 36:55 30
15. Martin 29 7 5 17 36:62 26
16. Tornaľa 29 4 6 19 28:60 18
IV. LIGA – dél: Revúca–Dukla B. Bystrica B 1:3, Tisovec–Podbrezová B-Valaská 0:2, Hrochoť–Kremnica 7:1, Nová Baňa–Brezno 1:2, Žiar n/H. B-Ladomerská Vieska–Hliník n/Hr. 2:0, Veľký Krtíš– Dolná Strehová 1:1, Zvolen–Kalinovo 5:1.
1. Podbrezová B 25 20 3 2 69:15 63
2. Dukla B 25 18 5 2 67:24 59
3. Hliník n.Hr. 25 15 4 6 55:30 49
4. Revúca 25 14 2 9 44:23 44
5. Tisovec 25 12 5 8 32:28 41
6. Zvolen 25 11 4 10 47:35 37
7. D. Strehová 25 9 8 8 34:30 35
8. Žiar B 25 10 2 13 30:31 32
9. Hrochoť 25 8 6 11 31:35 30
10. Kalinovo 25 9 3 13 33:44 30
11. N. Baňa 25 8 5 12 34:61 29
12. Brezno 25 6 2 17 22:56 20
13. Kremnica 25 4 3 18 24:76 15
14. V. Krtíš 25 3 4 18 20:54 13
A Veľký Krtíš csapatától 6 pontot levonnak.
V. LIGA – D-csoport: Jesenské– Balog n/I 1:0 befejezetlen, Sklabiná–Kokava 4:2, Nenince–Jelšava 5:2, Hajnačka–Modrý Kameň 2:3, Poltár–Cinobaňa 3:0, Ru-žiná–Mýtna 4:2, Divín–Fiľakovo 1:7.
1. Fiľakovo 25 19 3 3 70:15 60
2. Poltár 25 17 1 7 67:37 52
3. Hajnačka 25 14 7 4 91:34 49
4. Jesenské 24 12 4 8 64:34 40
5. Nenince 25 13 1 11 41:49 40
6. Cinobaňa 25 11 4 10 36:47 37
7. Jelšava 25 10 4 11 43:50 34
8. Divín 25 10 3 12 52:60 33
9. M. Kameň 25 9 4 12 50:55 31
10. Ružiná 25 9 4 12 41:56 31
11. Mýtna 25 9 1 15 31:59 28
12. Balog n/I 24 8 3 13 33:53 27
13. Sklabiná 25 6 2 17 26:72 20
14. Kokava n/R 25 5 3 17 42:66 18
A Cinobaňa csapatától 3 pontot levonnak.
KELET-SZLOVÁKIA
III. LIGA: Trebišov–Michalovce 3:0, Sp. N. Ves–Sobrance 1.2, Prešov B–Poprad 7:1, Bardejov–V. Kapušany 3.0, Čaňa–Svit 6:0, St. Ľubovňa–Turňa 0:3.
1. Čaňa 30 21 5 4 88:26 68
2. Svit 30 14 6 10 43:42 48
3. Trebišov 30 13 8 9 42:26 47
4. Sobrance 30 14 5 11 34:43 47
5. Turňa 30 13 7 10 47:42 46
6. Michalovce 30 14 3 13 49:37 45
7. Bardejov 30 12 8 10 48:36 44
8. Stropkov 30 12 7 11 55:35 43
9. Lipany 30 12 7 11 57:52 43
10. Poprad 30 13 2 15 40:50 41
11. V. Kapušany 30 12 5 13 34:47 41
12. Prešov B 30 11 8 11 40:32 31
13. Lok. Košice 30 12 2 16 40:55 38
14. St. Ľubovňa 30 9 6 15 28:54 33
15. Krásna 30 7 6 17 35:81 27
16. Sp. Nová Ves 30 6 5 19 34:5+6 23
IV. LIGA – dél: Haniska–Sp. Vlachy 8:1, Palín–Rožňava 1:2, Topoľany– Lastomír 3:1, Krompachy–Geča 7:0, Ďurkov–Žakarovce 0:1, Barca–Se-čovce 0:0, Michalovce B–Moldava 1:4, Šaca–Betliar 5:3.
1. Ďurkov 30 22 3 5 70:15 69
2. Krompachy 30 20 0 10 83:37 60
3. Barca 30 15 7 8 54:28 49
4. Žakarovce 30 14 4 12 68:52 46
5. Lastomír 30 15 1 14 59:57 46
6. Sečovce 30 13 5 12 61:52 44
7. Topoľany 30 13 5 12 63:57 44
8. Palín 30 13 3 14 57:59 42
9. Moldava 30 12 5 13 45:38 41
10. Betliar 30 12 5 13 47:58 41
11. Haniska 30 12 5 13 61:74 41
12. Geča 30 11 6 13 46:68 39
13. Rožňava 30 12 1 17 59:66 37
14. Šaca 30 10 5 15 41:67 35
15. Michalovce B 30 8 4 18 41:69 28
16. Sp. Vlachy 30 5 7 18 33:91 22
V. LIGA – délkelet: Valaliky–Micha-ľany 3:1, Kr. Chlmec–K. Polianka elmaradt, Slivník–K. Olšany 4:0, V. Revištia–Malčice 4:1, Plechotice– Nac. Ves 2:1, Buzica–Steda n. Bodr. 3:1, Kokšov-Bakša–Senné 6:3.
1. Slivník 26 17 2 7 77:30 53
2. V. Revištia 26 15 2 9 75:44 47
3. Senné 26 14 3 9 51:44 45
4. Streda n/B. 26 14 2 10 52:36 44
5. Kokšov-Bakša 26 12 3 11 45:45 39
6. Buzica 26 11 5 10 42:54 38
7. Nacina Ves 26 11 4 11 58:52 37
8. K. Olšany 26 10 7 9 44:42 37
9. Plechotice 26 10 6 10 35:38 36
10. Valaliky 26 10 3 13 46:49 33
11. Michaľany 26 10 3 13 44:58 33
12. Kr. Chlmec 25 8 3 14 35:59 27
13. K. Polianka 25 8 2 15 50:73 26
14. Maľčice 26 8 1 17 38:68 25
Délnyugat: Lokomotíva Košice B– Harichovce 2:6, Helcmanovce– Prakovce 3:1, Košická Nová Ves– Kluknava 5:1, Teplička–Nižná Slaná 1:0, Jablonov–Kráľovce 0:0, Smižany–V. Opátske 7:0, Nálepkovo–Rudňany 3:1.
1. Koš. N. Ves 26 21 3 2 91:26 66
2. Rudňany 26 17 5 4 62:22 56
3. Smižany 26 13 5 8 47:30 44
4. Nálepkovo 26 11 5 10 51:48 38
5. Harichovce 26 11 4 11 57:49 37
6. Helcmanovce 26 11 3 12 37:49 36
7. Prakovce 26 11 2 13 52:50 35
8. Jablonov 26 10 4 12 29:39 34
9. V. Opátske 26 9 6 11 57:58 33
10. Kráľovce 26 10 2 14 46:46 32
11. N. Slaná 26 9 3 14 46:59 30
12. Kluknava 26 9 3 14 34:70 30
13. Teplička 26 10 2 14 37:55 29
14. Lokomotíva B 26 6 1 19 38:83 19
JÁRÁSI BAJNOKSÁGOK
Pozsony-vidék:
1. Gajary 24 16 4 4 53:24 52
2. M. Leváre 24 13 4 7 49:30 43
3. Ivanka 24 13 3 8 41:30 42
4. Igram 24 9 12 3 35:23 39
5. Vysoká 24 12 3 9 37:39 39
6. Pl. Podhradie 24 10 6 8 42:35 36
7. Doľany 24 9 6 9 30:38 33
8. Kostolište 24 8 7 9 42:34 31
9. Budmerice 24 7 5 12 41:46 26
10. Réca 24 7 5 12 29:49 26
11. Častá 24 7 3 14 31:45 24
12. Suchohrad 24 5 7 12 33:53 22
13. Závod 24 6 3 15 33:50 21
Dunaszerdahely: Vieska–Lehnice 7:2, Kost. Kračany–Zlaté Kasy 6:2, Ohrady–Rohovce 6:0, Janíky–Vrakúň 5:1, Dobrohošť–Vydrany 2:5, Dolný Štál–Šamorín B 4:4, Kral. Kračany–Lúč na Ostrove 0:1, Trhová Hradská–Veľký Meder 4:2.
1. Vieska 30 21 6 3 90:26 69
2. Trh. Hradská 30 20 2 8 71:33 62
3. Janíky 30 16 7 7 70:43 55
4. Lehnice 30 16 4 10 69:45 52
5. Ohrady 30 15 6 9 64:43 51
6. Dolný Štál 30 13 7 10 60:41 46
7. Vydrany 30 14 4 12 67:65 46
8. Vrakúň 30 12 8 10 46:42 44
9. Šamorín B 30 10 8 12 54:62 38
11. Lúč n/O. 30 10 7 13 32:55 34
12. Kral. Kračany 30 10 6 14 48:48 33
13. Dobrohošť 30 9 7 14 53:69 34
13. Kost. Kračany 30 9 6 15 50:56 33
14. Veľký Meder 30 9 5 16 53:75 27
15. Zlaté Klasy 30 5 4 19 38:83 21
16. Rohovce 30 5 3 22 29:108 18
Komárom: Svätý Peter–FC Majorka 0:2, Patince–Moča 1:0, Bátorove Kosihy–Zlatná na Ostrove 4:3, Zemianska Oľča–Dulovce 2:1, Pribeta–Nová Stráž 10:0, Šrobárová–Nesvady 9:2, Sokolce–Modrany 4:1.
1. Majorka 26 20 3 3 107:27 63
2. Zem. Oľča 26 17 2 7 71:44 53
3. Šrobárová 26 15 1 10 56:40 46
4. Svätý Peter 26 14 1 11 50:51 43
5. Sokolce 26 12 5 9 66:67 41
6. Pribeta 26 12 4 10 62:54 40
7. Patince 26 12 4 10 48:47 40
8. Zlatná n/O. 26 11 2 13 59:46 35
9. Modrany 26 11 1 14 49:58 34
10. Moča 26 10 2 14 51:67 32
11. Bát. Kosihy 26 9 5 12 46:72 32
12. Dulovce 26 9 4 13 54:48 31
13. Nesvady 26 8 4 14 52:66 28
14. Nová Stráž 26 1 2 23 19:109 5
Érsekújvár: Zemné–N. Zámky B 2:0, Štúrovo B–Bešeňov 0:1, Rastislavice–Kmeťovo 2:3, Palárikovo–Gbelce 3:0 (k); Strekov–Branovo Dvory B 3:0, V. Kýr–Michal n/Ž 1:1, Jasová–Semerovo 5:0.
1. Zemné 26 17 2 7 73:35 53
2. N. Zámky B 26 16 5 5 79:31 53
3. Michal n/Ž. 26 15 2 9 62:47 47
4. Rastislavice 26 13 7 6 68:32 46
5. Strekov 26 12 4 10 46:46 40
6. Štúrovo B 26 12 2 12 64:49 38
7. Kmeťovo 26 12 1 12 42:44 37
8. Jasová 26 10 5 11 60:49 35
9. Palárikovo 26 10 4 12 42:54 34
10. Branovo 26 10 3 12 51:56 23
11. V. Kýr 26 9 6 11 42:61 33
12. Bešeňov 26 10 2 14 52:71 32
13. Semerovo 26 10 5 11 59:56 29
14. Gbelce 26 2 0 24 24:133 6
Nyitra-Vágsellye: V. Cetín–Cabaj/ Čápor 4:0, D. Obdokovce–Ivánka 3:2, Chrenová–Rumanová 1:0, Hájske–Čechynce 4:4, Trnovec–Čeladice 1:1, Alekšince–Rišňovce 2:0, Klasov –Janíkovce 2:0, Lehota–Selice 1:1.
1. V. Cetín 30 18 6 6 66:34 60
2. Cabaj 30 18 4 8 66:39 58
3. Ivánka 30 15 4 11 70:43 49
4. Klasov 30 14 6 10 59:55 48
5. Čechynce 30 14 5 11 47:39 47
6. Selice 30 13 6 11 52:47 45
7. Rišňovce 30 13 3 14 70:57 42
8. Trnovec 30 11 8 11 38:34 41
9. Čeladice 30 12 5 13 49:54 41
10. D. Obdokovce 30 11 7 12 38:61 40
11. Lehota 30 10 9 11 47:52 39
12. Rumanová 30 11 5 14 44:46 38
13. Janíkovce 30 10 8 12 31:48 38
14. Chrenová 30 9 8 13 44:52 35
15. Hájske 30 7 6 17 42:76 27
16. Alekšince 30 4 10 16 32:58 22
Léva: Tek. Lužany–P. Ruskov 4:0, N. Tekov–Lok 0:0, Podlužany–Kozárovce 2:2, Jur nad Hronom– Zbrojníky 1:3, Kalinčiakovo–Pláš-ťovce 4:0, Hr. Kosihy–Keť 5:2, Šárovce–V. Kozmálovce 4:2, Šahy –St. Tekov 2:3.
1. Zbrojníky 30 24 4 2 58:12 76
2. Tek. Lužany 30 23 1 6 72:19 70
3. Kalinčiakovo 30 20 2 8 62:29 62
4. P. Ruskov 30 17 3 10 54:38 54
5. Šahy 30 14 4 12 51:51 46
6. Kozárovce 30 14 3 13 47:46 45
7. Jur n/Hr. 30 11 5 14 51:42 38
8. St. Tekov 30 10 7 13 48:46 37
9. Plášťovce 30 11 4 15 65:76 37
10. Hr. Kosihy 30 9 6 15 34:47 33
11. Šárovce 30 9 6 15 48:62 33
12. Podlužany 30 9 6 15 48:65 33
13. N. Tekov 30 9 6 15 38:58 32
14. Lok 30 9 6 15 27:52 32
15. Keť 30 10 1 19 45:67 31
16. V. Kozmálovce 30 9 2 19 34:72 29
Nagykürtös: Záhorce–Vinica 3:4, V. Čalomija–Lesenice 2:1, Kosihy n. I.–D. Lom 2:1, K. Kosihy–D. Strehová 5:1, Čebovce–Bušince 3:1, Želovce–Pribelce 1:1, Sečianky–St. Plachtince 3:0.
1. Vinica 25 22 1 2 86:24 67
2. Pribelce 25 15 4 6 65:40 49
3. Želovce 25 12 4 9 47:37 40
4. Čebovce 25 12 3 10 61:54 39
5. Lesenice 25 12 3 10 48:46 39
6. Kosihy n. I. 25 12 2 11 47:43 38
7. D. Lom 25 10 5 10 47:35 35
8. Záhorce 25 10 3 12 68:70 33
9. V. Čalomija 25 10 3 12 38:47 33
10. D. Strehová 25 9 3 13 48:44 30
11. St. Plachtince 25 8 2 15 49:75 26
12. Bušince 25 7 4 14 46:67 25
13. Sečianky 25 7 4 14 31:55 25
14. K. Kosihy 25 7 3 15 34:78 24
Losonc: Vidiná–Biskupice 1:0, P. Dravce–Utekáč 3:0, Breznička–Zlatno 1:1, Sušany–Podrečany 3:1, Hr. Zalužany–Uhorské 6:1, Radzovce/ Čakanovce–Lovinobaňa 5:0, Podkriváň–Ratka 2:2.
1. Radz./Čak. 25 17 3 5 77:20 54
2. Vidiná 25 14 4 7 61:36 46
3. Zlatno 25 12 4 9 48:44 40
4. Lovinobaňa 25 12 3 10 43:44 39
5. Biskupice 25 11 4 10 52:32 37
6. Hr. Zalužany 25 10 6 9 46:37 36
7. Breznička 25 11 2 12 45:46 35
8. Podkriváň 25 9 7 9 38:42 34
9. Sušany 25 10 4 11 41:53 34
10. Ratka 25 10 4 11 31:47 34
11. Podrečany 25 10 3 12 49:54 33
12. P. Dravce 25 10 3 12 35:46 33
13. Utekáč 25 10 3 12 35:51 33
14. Uhorské 25 3 2 20 27:76 11
Tőketerebes: Bieľ–Čierna nad Tisou 2:3, Veľaty–Borša 1:3, Somotor–Kraľ Chlmec B 2:5, Dvorianky–Novosad 3:1, Upor–Hraň 7:0, Zempl. Hradište–Zatín 6:0, Vojčice–Zempl. Teplica 3:3.
1. K.. Chlmec B 26 19 3 4 56:23 60
2. Upor 26 19 2 5 69:22 55
3. Čierna n/T. 26 17 3 6 80:29 54
4. Borša 26 17 2 7 68:33 53
5. Dvorianky 26 11 8 7 54:46 41
6. Zem. Teplica 26 11 5 10 40:41 38
7. Vojčice 26 9 4 13 51:58 31
8. Bieľ 26 9 4 13 51:63 31
9. Hraň 26 9 4 13 40:58 31
10. Somotor 26 9 3 14 44:80 30
11. Z. Hradište 26 9 2 15 56:54 29
12. Novosad 26 7 6 13 51:56 27
13. Zatín 26 7 1 18 40:81 22
14. Veľaty 26 5 1 20 36:92 16
Rozsnyó: Brzotín–Štítnik 2:2, Kunova Teplica–Kovstav 3:2, Vlachovo–Dobšiná 3:3, Krh. Podhradie–Lipovník 1:1, Vyšná Slaná–Plešivec 7:4, Dedinky–Gem. Poloma 6:3, Kružná–Dlhá Ves 7:0.
1. K. Teplica 24 16 3 5 74:33 51
2. Lipovník 24 12 8 4 57:28 44
3. Štítnik 24 12 7 5 57:35 43
4. Dobšiná 24 12 3 9 53:54 38
5. Kružná 24 11 3 10 62:54 36
6. Dedinky 24 10 6 8 58:50 36
7. Plešivec 24 11 1 12 48:44 34
8. Brzotín 24 10 2 12 43:56 32
9. Krh. Podhr. 24 8 7 9 48:56 31
10. G. Poloma 24 8 7 9 47:58 31
11. Dl. Ves 24 9 2 13 49:56 29
12. V. Slaná 24 7 5 12 43:79 26
13. Kovstav 24 6 5 13 45:49 23
14. Vlachovo 24 4 5 15 43:75 17
Kassa környéke: Veľká Ida–Trstené 4:1, Sokoľany–Čečejovce 3:1, Bidovce–Rešica 0:3, N. Polhora– Jasov 2:4, Ruskov–Mokrance 8:1, Rudník–Budimír 1:2, Poproč–Medzev 2:1.
1. Medzev 26 18 2 6 67:49 56
2. Rešica 26 17 2 7 70:54 53
3. Čečejovce 26 15 5 6 74:35 50
4. Sokoľany 26 15 1 10 65:43 46
5. Budimír 26 12 4 10 46:42 40
6. Ruskov 26 13 3 10 77:51 39
7. Poproč 26 12 6 8 53:37 39
8. V. Ida 26 12 2 12 51:40 38
9. Bidovce 26 10 3 13 45:47 33
10. Rudník 26 10 1 15 37:46 31
11. Mokrance 26 9 2 15 36:44 29
12. Jasov 26 9 4 13 35:63 28
13. N. Polhora 26 7 1 18 41:97 22
14. Trstené 26 2 6 18 34:83 12
Támogassa az ujszo.com-ot
A támogatásoknak köszönhetöen számos projektet tudtunk indítani az utóbbi években, cikkeink pedig továbbra is ingyenesen olvashatóak. Támogass minket, hogy továbbra is függetlenek maradhassunk!
Kérjük a kommentelőket, hogy tartózkodjanak az olyan kommentek megírásától, melyek mások személyiségi jogait sérthetik.