POZSONY
III. LIGA: ŠKP Devín B–Inter B 1:3, Svätý Jur–Vrakuňa 2:3, Dubová–Kalinkovo 4:1, SFM Senec–KOBA Senec B 1:3, VTJ Malacky–Rapid 1:2, Veľké Leváre–Rača 3:1, Slovenský Grob–Lamač 1:2, PŠC Pezinok–Jablonec 2:0.
1. V. Leváre 28 18 7 3 75:30 61
2. Inter B 28 16 6 6 56:19 54
3. R.
ALACSONYABB OSZTÁLYÚ LABDARÚGÓ-BAJNOKSÁGOK
POZSONY
III. LIGA: ŠKP Devín B–Inter B 1:3, Svätý Jur–Vrakuňa 2:3, Dubová–Kalinkovo 4:1, SFM Senec–KOBA Senec B 1:3, VTJ Malacky–Rapid 1:2, Veľké Leváre–Rača 3:1, Slovenský Grob–Lamač 1:2, PŠC Pezinok–Jablonec 2:0.
1. V. Leváre 28 18 7 3 75:30 61
2. Inter B 28 16 6 6 56:19 54
3. R. Ružinov 28 17 3 8 54:23 54
4. FC Lamač 28 13 6 9 41:28 45
5. Malacky 28 10 12 6 45:23 42
6. Senec B 28 11 7 10 41:34 40
7. SFM Senec 28 10 7 11 38:38 37
8. Rača 28 10 7 11 33:36 37
9. Slov. Grob 28 9 9 10 40:42 36
10. Kalinkovo 28 9 7 12 46:60 34
11. Sv. Jur 28 8 8 12 39:53 32
12. Jablonec 28 8 7 13 38:60 31
13. PSC Pezinok 28 9 7 13 34:56 31
14. Vrakuňa 28 8 7 13 36:62 31
15. ŠKP Devín B 28 7 7 14 46:59 28
16. Dubová 28 7 3 18 37:76 24IV. LIGA – A-csoport: Vrakuňa B– Bernolákovo 4:0, Vajnory–Dúbravka 3:0, Ružinov–D. N. Ves 4:0, Ch. Grob–MŠK Petržalka 0:1, Jarovce– Tomášov 1:3, Malinovo–Blatné 2:3, Polygraf–Rovinka 1:1.
1. D. Lužná 28 24 3 1 95:18 75
2. Ružinov 28 22 3 3 71:12 69
3. Petržalka 28 15 6 7 44:30 51
4. Blatné 28 14 4 10 57:36 46
5. Ch. Grob 28 13 7 8 52:37 46
6. Bernolákovo 28 11 4 13 34:50 37
7. Tomášov 28 10 5 13 39:49 35
8. Rovinka 28 10 4 14 30:51 34
9. Dúbravka 28 10 4 14 42:67 34
10. Malinovo 28 8 9 11 38:35 33
11. Polygraf 28 8 9 11 42:43 33
12. Vajnory 28 9 5 14 43:58 32
13. Jarovce 28 7 8 13 29:50 29
14. Kráľová 28 9 2 17 45:68 29
15. D. N. Ves 28 7 5 16 31:49 26
16. Vrakuňa B 28 6 4 18 28:67 22
NYUGAT-SZLOVÁKIA
III. LIGA: Kostoľany–Neded 1:2, Sládkovičovo–Štúrovo 1:0, Senica– N. Zámky 4:2, Prievidza–Lednické Rovne 2:0, N. Mesto n/ V.–Strojár Nitra 1:1, Myjava/T. Lúka–J. Bohunice 3:0, Bánovce–Levice 3:1, Šaľa– Vegum D. Vestenice 2:0.
1. Senica 28 18 6 4 44:16 60
2. Myjava 28 16 4 8 57:26 52
3. Levice 28 15 4 9 60:33 49
4. Šaľa 28 14 7 7 41:24 49
5. Bánovce 28 14 4 10 47:31 46
6. D. Vestenice 28 14 3 11 51:54 45
7. N. Zámky 28 13 2 13 43:40 41
8. Prievidza 28 11 5 12 37:44 38
9. J. Bohunice 28 11 5 12 30:37 38
10. Neded 28 12 1 15 52:50 37
11. Sládkovičovo 28 9 8 11 31:46 35
12. Štúrovo 28 9 6 13 33:46 33
13. Led. Rovne 28 10 3 15 27:48 33
14. Strojár Nitra 28 9 5 14 36:46 32
15. N. Mesto 28 7 5 16 27:42 26
16. V. Kostoľany 28 6 4 18 33:66 22IV. LIGA – délkelet: Gabčíkovo–H. Saliby 4:1, FC ViOn–Baloň 4:2, V. Ludince–Báč 2:5, Tvrdošovce–Želiezovce 2:4, Komárno–Šamorín 2:2, Tlmače–Močenok 2:0, Lapáš–Galanta 7:1, Vráble–Kolárovo 1:5.
1. Báč 28 18 4 6 77:38 58
2. Kolárovo 28 18 2 8 67:47 56
3. Močenok 28 16 6 6 74:27 54
4. Lapáš 28 15 3 10 69:44 48
5. Šamorín 28 13 6 9 50:34 45
6. V. Ludince 28 14 3 11 54:38 45
7. Komárno 28 13 6 9 48:40 45
8. Tlmače 28 13 6 9 46:40 45
9. Želiezovce 28 13 3 12 48:48 42
10. Gabčíkovo 28 12 4 12 37:41 40
11. FC ViOn 28 11 6 11 46:52 39
12. Vráble 28 11 3 14 42:46 36
13. Baloň 28 8 3 17 39:74 27
14. H. Saliby 28 8 2 18 28:67 26
15. Galanta 28 6 3 19 33:72 21
16. Tvrdošovce 28 4 2 22 29:79 14
Galánta: 3 pont levonás.V. LIGA – déli-csoport: Pata–O. Potôň/DAC B 8:1, Sereď–Baka 1:2, N. Ves–Výčapy-Opatovce 3:0, Čierne Kľačany–Nitra B/Mlynárce 0:4, TIBI H. Kráľová–Nový Život 0:0, Zbehy– Vlčany 6:0, Trstice–Topoľníky 3:0, V. Úľany–Horná Potôň 2:0.
1. Pata 28 20 5 3 84:36 65
2. Baka 28 19 5 4 83:33 62
3. O. Potôň 28 18 1 9 57:37 55
4. Mlynárce 28 16 5 7 62:26 53
5. Trstice 28 15 2 11 57:44 47
6. Zbehy 28 13 6 9 56:37 45
7. H. Kráľová 28 13 4 11 51:51 43
8. Nový Život 28 13 2 13 44:56 41
9. V.-Opatovce 28 12 2 14 52:56 38
10. Veľké Úľany 28 12 2 14 50:60 38
11. Topoľníky 28 11 3 14 43:53 36
12. Vlčany 28 11 2 15 51:63 35
13. N. Ves n/Ž. 28 7 5 16 37:54 26
14. H. Potôň 28 8 2 18 35:67 26
15. Sereď 28 6 5 17 36:56 23
16. Č. Kľačany 28 4 1 23 30:99 13
Č. Kľačany: 3 pont levonás.Keleti-csoport: Imeľ–Komjatice 1:0, Hul–Čajkov 0:2, Kalná n/Hr.–Marcelová 1:0, Veľké Lovce–Hronské Kľačany 3:4, Šurany–Dolný Ohaj 5:0, Dvory n/Ž.–Svodín 4:2, Čaka– Bánov 2:4.
1. Bánov 26 18 2 6 67:29 56
2. Komjatice 27 16 4 7 71:37 52
3. Dolný Ohaj 26 15 4 7 50:38 49
4. Hr. Kľačany 26 15 1 10 46:35 46
5. Čaka 27 13 4 10 59:51 43
6. Svodín 26 13 3 10 53:44 42
7. Šurany 26 13 2 11 57:38 41
8. Čajkov 26 12 4 10 52:43 40
9. Imeľ 26 11 3 12 51:50 36
10. Hurbanovo 26 11 3 12 52:52 36
11. Kalná n/Hr. 26 10 3 13 35:50 33
12. Dvory n/Ž. 26 10 2 14 48:55 32
13. Marcelová 26 10 1 15 47:62 31
14. Veľké Lovce 26 8 1 17 38:70 25
15. Hul 26 1 3 22 13:85 6
A Čaka csapatától 3 pont levonnak, a D. Pial csapatát kizárták.
KÖZÉP-SZLOVÁKIA
III. LIGA: Lipt. Mikuláš–Dubová 0:3, Kremnička–Selce 1:0, Martin–Rakytovce 1:2, Turč. Teplice–Žilina B-Strá-žov 1:1, Kys. N. Mesto–Kys. Lieskovec 0:2, Čadca–Lučenec 4:0, Bytča– Tornaľa 3:0, Bytča–Tornaľa 3:0
1. Dubová 26 18 3 5 62:23 57
2. Kremnička 26 15 5 6 42:19 50
3. T. Teplice 26 13 9 4 55:22 48
4. Lučenec 26 13 6 7 42:27 45
5. K. Lieskovec 26 12 9 5 32:19 45
6. Tomášovce 26 12 4 10 34:29 40
7. Žilina B 26 9 10 7 42:36 37
8. D. Hričov 26 10 7 9 31:42 37
9. Bytča 26 10 6 10 41:36 36
10. Rakytovce 26 11 2 13 36:45 35
11. K. N. Mesto 26 9 6 11 33:47 33
12. L. Mikuláš 26 7 8 11 28:36 29
13. Selce 26 7 4 15 37:55 25
14. Čadca 26 7 3 16 30:50 24
15. Martin 26 6 4 16 31:58 22
16. Tornaľa 26 3 6 17 24:56 15IV. LIGA – dél: Tisovec–B. Bystrica B 1:4, V. Krtíš–Podbrezová B-Valaská 0:2, Hrochoť–Hliník n/H 1:2, Kalinovo–Brezno 1:0, Žiar n/H. B-Lad. Vieska–Revúca 0:1, N. Baňa– Dolná Strehová 1:1, Zvolen–Kremnica 4:0.
1. Podbrezová B 23 18 3 2 65:15 57
2. Dukla B 23 17 4 2 61:20 55
3. Hliník n.Hr. 23 14 4 5 52:28 46
4. Revúca 23 13 2 8 41:19 41
5. Tisovec 23 12 5 6 31:24 41
6. Zvolen 23 10 4 9 41:30 34
7. D. Strehová 23 9 6 8 33:29 33
8. Žiar B 23 9 2 12 28:29 29
9. Kalinovo 23 9 2 12 29:36 29
10. N. Baňa 23 8 5 10 33:58 29
11. Hrochoť 23 7 5 11 24:34 26
12. Brezno 23 4 2 17 16:54 14
13. V. Krtíš 23 3 3 17 19:50 12
14. Kremnica 23 3 3 17 22:69 12
A bajnokság végén a Veľký Krtíš csapatától 6 pontot levonnak.V. LIGA – D-csoport: Sklabiná–Balog n/I. 5:2, Nenince–Jesenské 3:0, Hajnačka–Kokava n/R. 4:1, Poltár–Jel-šava 3:0, Ružiná–Modrý Kameň 2:3, Divín–Cinobaňa 2:2, Fiľakovo– Mýtna 5:0.
1. Fiľakovo 23 18 3 2 63:13 57
2. Hajnačka 23 14 6 3 88:30 48
3. Poltár 23 15 1 7 59:34 46
4. Jesenské 23 11 4 8 56:33 37
5. Cinobaňa 23 11 4 8 34:40 37
6. Nenince 23 12 1 10 33:42 37
7. Divín 23 10 3 10 49:50 33
8. Jelšava 23 10 3 10 40:44 33
9. M. Kameň 23 8 4 11 44:48 28
10. Ružiná 23 7 4 12 33:52 25
11. Mýtna 23 8 1 14 26:53 25
12. Balog n/I 23 7 3 13 32:53 24
13. Sklabiná 23 5 2 16 21:62 17
14. Kokava n/R 23 4 3 16 35:59 15
Cinobana: 6 pont levonás.
KELET-SZLOVÁKIA
III. LIGA: Lok. Košice–Trebišov 1:3, Spišská Nová Ves–Stropkov 0:3, Pešov B–Michalovce 2:1, Krásna n/Hornádom–Sobrance 1:1, Bardejov–Poprad 4:2, Čaňa–Lipany 3:0, Stará Ľubovňa–V. Kapušany 1:1, Turňa n/B.–Svit 0:1. A 27. fordulóból: Trebišov– Spišská Nová Ves 2:0.
1. Čaňa 28 20 4 4 82:26 64
2. Svit 28 14 5 9 42:35 47
3. Trebišov 28 12 7 9 38:25 43
4. Stropkov 28 12 6 10 54:33 42
5. Michalovce 28 13 3 12 47:34 42
6. Bardejov 28 11 8 9 43:32 41
7. Sobrance 28 12 5 11 31:42 41
8. Turňa n/B. 28 11 7 10 42:41 40
9. V. Kapušany 28 12 4 12 34:44 40
10. Lipany 28 11 6 11 50:47 39
11. Prešov B 28 10 8 10 33:30 38
12. Poprad 28 12 2 14 34:43 38
13. Lokomotíva 28 11 2 15 38:53 35
14. St. Ľubovňa 28 9 5 14 27:50 32
15. Krásna n/H. 28 7 5 16 32:73 26
16. Sp. N. Ves 28 6 5 17 33:52 23IV. LIGA – dél: Haniska–Palín 3:2, Topoľany–Sp. Vlachy 6:1, Krompachy–Rožňava 4:0, Ďurkov–Lastomír 3:0, Barca–Geča 0:1, Michalovce „B”–Žakarovce 3:2, Šaca–Sečovce 2:1, Betliar–Moldava 2:1
1. Ďurkov 28 22 2 4 69:13 68
2. Krompachy 28 18 0 10 74:36 54
3. Barca 28 15 5 8 53:27 50
4. Lastomír 28 15 1 12 57:52 46
5. Žakarovce 28 13 3 12 66:51 42
6. Palín 28 13 3 12 54:53 42
7. Topoľany 28 12 5 11 58:52 41
8. Betliar 28 12 5 11 43:49 41
9. Sečovce 28 12 4 12 55:50 40
10. Geča 28 11 5 12 45:60 38
11. Moldava 28 10 5 13 35:37 35
12. Haniska 28 10 5 13 49:72 35
13. Šaca 28 9 5 14 36:58 32
14. Rožňava 28 10 1 17 53:63 31
15. Michalovce B 28 8 4 16 38:59 28
16. Sp. Vlachy 28 4 7 17 28:81 19
V. LIGA – délkelet: Valaliky–Kr. Chlmec 2:0, Slivník–Michaľany 3:1, V. Revištia–K. Polianka 7:0 befejezetlen, Plechotice–K. Olšany 3:2, Buzica–Malčice elmaradt, Kokšov-Bakša–Nacina Ves 3:1, Senné–Streda n/Bodrogom 6:1.
1. Slivník 24 15 2 7 72:30 47
2. Senné 24 13 3 8 44:35 42
3. Streda nIB. 24 13 2 9 45:33 41
4. V. Revištia 23 12 2 9 63:43 38
5. K. Olšany 24 10 7 7 44:37 37
6. Kokšov-Bakša 24 11 3 10 39:36 36
7. Nacina Ves 24 10 4 10 52:49 34
8. Plechotice 24 9 6 9 33:33 33
9. Buzica 23 9 5 9 35:48 32
10. Valaliky 24 9 3 12 40:44 30
11. Michaľany 24 9 3 12 42:55 30
12. Kr. Chlmec 24 8 3 13 35:58 27
13. K. Polianka 23 8 2 13 50:65 26
14. Maľčice 23 7 1 15 33:61 22 Délnyugat: Lok. Košice B–Helcmanovce 3:4, Koš. N. Ves–Harichovce 8:2, Teplička–Prakovce 3:1, Jablonov–Kluknava 4:1, Smižany–N. Slaná 2:0, Nálepkovo–Kráľovce 1:5, Rudňany–V. Opátske 5:1.
1. Koš. N. Ves 24 20 2 2 84:23 62
2. Rudňany 24 17 5 2 63:17 56
3. Smižany 23 12 5 6 40:24 41
4. Nálepkovo 24 10 5 9 47:43 35
5. Prakovce 24 11 1 12 49:45 34
6. Jablonov 24 10 3 11 29:34 33
7. Helcmanovce 24 10 3 11 33:42 33
8. Harichovce 24 9 4 11 45:46 31
9. Teplička 24 9 2 13 35:51 29
10. Kráľovce 24 9 1 14 43:46 28
11. V. Opátske 24 7 6 11 51:55 27
12. N. Slaná 24 8 3 13 41:58 27
13. Kluknava 23 7 3 13 26:64 24
14. Lokomotíva B 24 6 1 17 36:74 19
JÁRÁSI BAJNOKSÁGOK
Pozsony-vidék: M. Leváre–B. Sv. Jur 3:0, Pl. Podhradie–Doľany 4:2, Budmerice–Réca 3:1, Kostolište–Závod 1:1, Častá–Vysoká 4:1, Gajary–Igram 1:0, Ivanka–Suchohrad 0:0.
1. Gajary 26 18 4 4 62:27 58
2. M. Leváre 26 15 4 7 55:31 49
3. Ivanka 26 15 3 8 48:31 48
4. Igram 26 11 12 3 38:23 45
5. Vysoká 26 13 4 9 42:41 43
6. Pl. Podhradie 26 12 6 8 47:36 42
7. Kostolište 26 10 7 9 52:35 37
8. Doľany 26 10 6 10 34:39 36
9. Budmerice 26 8 6 12 46:47 30
10. Réca 26 8 5 13 34:56 29
11. Suchohrad 26 7 7 12 37:53 28
12. Častá 26 8 3 15 36:48 27
13. Závod 26 8 3 15 39:50 27
14. B. Sv. Jur 26 3 2 21 21:74 11Dunaszerdahely: Vieska–Kost. Kračany 3:1, Ohrady–Lehnice 3:2, Janíky–Zlaté Klasy 4:3, Dobrohošť–Rohovce 6:3, Dolný Štál–Vrakúň 0:1, Kral. Kračany–Vydrany 5:3, Trhová Hradská–Šamorín „B” 3:1, Veľký Meder–Lúč na Ostrove 2:1.
1. Vieska 28 20 6 2 82:22 66
2. T. Hradská 28 18 2 8 64:29 56
3. Lehnice 28 16 4 8 66:36 52
4. Janíky 28 14 7 7 62:42 49
5. Dolný Štál 28 13 6 9 55:35 45
6. Ohrady 28 13 6 9 55:43 45
7. Vrakúň 28 12 7 9 43:35 43
8. Vydrany 28 12 4 12 60:62 40
9. Kral. Kračany 28 10 6 12 48:46 36
10. Šamorín B 28 9 7 12 49:58 34
11. Lúč na/O. 28 9 7 12 29:52 34
12. Dobrohošť 28 9 6 13 49:62 33
13. Veľký Meder 28 8 5 15 49:70 29
14. Kost. Kračany 28 7 6 15 42:53 27
15. Zlaté Klasy 28 5 6 17 36:74 21
16. Rohovce 28 5 3 20 29:99 18
A Kraľovičové Kračany, a Lúč na Ostrove és a Veľký Meder csapatától 3 pontot levonnak.Galánta: Šoporňa–Váhovce 6:1, Mostová–Čierny Grob 2:2, P. Úľa-ny–Jelka 2:0, Sládkovičovo–D. Saliby 3:1, Sereď B–Tomašíkovo 2:0, Matúškovo–V. Mača 5:2, Čierny Brod–Kajal 6:0.
1. Matúškovo 25 16 2 7 51:32 50
2. Čierny Brod 25 13 8 4 66:38 47
3. V. Mača 25 12 5 8 50:35 41
4. Šoporňa 25 12 4 9 44:27 40
5. Tomašíkovo 25 11 7 7 37:33 40
6. Sereď B 25 11 6 8 41:29 39
7. D. Saliby 25 10 5 10 52:43 35
8. Váhovce 25 10 5 10 47:43 35
9. V. Grob 25 8 9 8 57:42 33
10. Kajal 25 9 5 11 33:58 32
11. Sládkovičovo B 25 9 2 14 38:59 29
12. Mostová 25 7 5 13 31:53 26
13. P. Úľany 25 6 7 12 28:53 25
14. Jelka 25 2 8 15 28:58 14Komárom: Svätý Peter–Patince 0:1 (a 43. percben megszakadt), FC Majorka–Bát. Kosihy 13:0, Zem. Olča– Moča 8:1, Pribeta–Zlatná na Ostrove 4:0, Sokolce–Nová Stráž 6:2, Modrany–Nesvady 2:0.
1. FC Majorka 24 18 3 3 101:27 57
2. Zem. Olča 24 15 2 7 67:42 47
3. Šrobárová 24 13 1 10 45:38 40
4. Svätý Peter 23 13 1 9 47:44 40
5. Patince 23 11 4 8 47:40 37
6. Sokolce 24 11 4 9 59:63 37
7. Zlatná n/O. 24 11 2 11 55:40 35
8. Pribeta 24 10 4 10 50:53 34
9. Modrany 24 11 1 12 46:51 34
10. Dulovce 24 9 4 11 52:44 31
11. Moča 24 10 1 13 50:65 31
12. Bát. Kosihy 24 8 4 12 41:68 28
13. Nesvady 24 8 3 13 47:54 27
14. Nová Stráž 24 1 2 21 19:97 5
A Bát. Kosihy és a Modrany csapatától 3 pontot levonnak.Nyitra-Vágsellye: Alekšince–Čechynce 1;0, D. Obdokovce-Chrenová 1:4, Hájske–Ivánka 1:3, Trnovec–Rumanová 1:1, Klasov–Čeladice 3:1, Lehota–Janíkovce 3:1, Selice–Cabaj/Čápor 0:2, Rišňovce–V. Cetín 3:4.
1. Cabaj/Čáp. 28 17 4 7 63:33 55
2. V. Cetín 28 16 6 6 58:34 54
3. Ivánka 28 15 3 10 66:38 48
4. Klasov 28 13 6 9 56:47 45
5. Čechynce 28 13 4 11 41:35 43
6. Selice 28 12 5 11 48:45 41
7. Trnovec 28 11 7 10 37:31 40
8. Rišňovce 28 12 3 13 62:54 39
9. Čeladice 28 12 3 13 47:52 39
10. Lehota 28 10 8 10 44:48 38
11. Janíkovce 28 10 8 10 31:42 38
12. D. Obdokovce 28 10 7 11 34:56 37
13. Rumanová 28 10 5 13 38:44 35
14. Chrenová 28 8 7 13 41:50 31
15. Hájske 28 7 5 16 37:66 26
16. Alekšince 28 3 9 16 29:57 18Léva: Tek. Lužany–N. Tekov 4:1, Podlužany–P. Ruskov 5:1, Jur nad Hronom–Lok 1:2, Kalinčiakovo–Kozárovce 6:2, H. Kosihy–Zbrojníky 0:1, Šárovce–Plášťovce 5:3, Šahy– Keť 1:4, St. Tekov–V. Kozmálovce 2:3. A 25. fordulóból: Podluža-ny–Jur and Hronom 3:2.
1. Zbrojníky 28 23 3 2 54:10 72
2. Tek. Lužany 28 21 1 6 66:19 64
3. Kalinčiakovo 28 19 1 8 57:28 58
4. P. Ruskov 28 17 3 8 51:30 54
5. Šahy 28 14 4 10 49:44 46
6. Kozárovce 28 13 2 13 44:44 41
7. Jur n/Hr. 28 11 5 12 50:38 38
8. St. Tekov 28 9 7 12 45:42 34
9. Plášťovce 28 10 4 14 60:72 34
10. Podlužany 28 9 5 14 45:61 32
11. Keť 28 10 1 17 42:60 31
12. P. Kosihy 28 8 6 14 29:40 30
13. N. Tekov 28 8 4 16 34:55 28
14. Lok 28 8 4 16 25:51 28
15. Šárovce 28 7 6 15 42:59 27
16. V. Kozmálovce 28 8 2 18 28:68 26Nagykürtös: V. Čalomija–Vinica 1:4, Kosihy n. I.–Záhorce 3:1, K. Kosihy–Lesenice 5:3, Čebovce–D. Lom 4:1, Želovce–D. Strehová 4:0, Se-čianky–Bušince 0:0, St. Plachtince– Pribelce 2:2.
1. Vinica 23 20 1 2 77:20 61
2. Pribelce 23 14 3 6 61:37 45
3. Želovce 23 12 3 8 45:33 39
4. Čebovce 23 11 3 9 58:47 36
5. Lesenice 23 11 3 9 45:43 36
6. Kosihy n. I. 23 11 2 10 44:40 35
7. D. Lom 23 9 5 9 41:33 32
8. Záhorce 23 9 3 11 63:65 30
9. V. Čalomija 23 9 3 11 35:44 30
10. D. Strehová 23 8 3 12 41:39 27
11. St. Plachtince 23 8 2 13 48:67 26
12. Bušince 23 6 4 13 42:63 22
13. Sečianky 23 6 4 13 26:52 22
14. K. Kosihy 23 6 3 14 29:72 21Rimaszombat: Kráľ–Bátka 3:3, V. Blh–V. Teriakovce 1:1, Tachty– Hnúšťa 3:0, Lubeník–Muráň 2:2, R. Janovce–Uz. Panica 2:2, Revúč-ka–Gemer 1:3.
1. Gemer 21 16 2 3 44:16 50
2. Lubeník 21 13 5 3 59:27 44
3. Hnúšťa 22 9 7 6 36:29 34
4. Uz. Panica 22 10 3 9 40:49 33
5. Kráľ 21 9 4 8 45:39 31
6. R. Janovce 21 8 4 9 44:49 28
7. Revúčka 21 7 5 9 38:31 26
8. Tachty 21 8 2 11 41:47 26
9. V. Blh 21 7 4 10 33:43 25
10. Muráň 22 7 3 12 26:45 24
11. Klenovec 21 6 5 10 34:35 23
12. V. Teriakovce 21 6 4 11 33:47 22
13. Bátka 21 6 4 11 28:44 22Losonc: P. Dravce–Biskupice 0:2, Breznička–Vidiná 5:2, Sušany–Utekáč 4:3, Hr. Zalužany–Zlatno 5:0, Radzovce/Čakanovce–Podrečany 5:0, Podkriváň–Uhorské 5:0, Ratka–Lovinobaňa 1:0.
1. Radzovce/Čak. 23 15 3 5 69:19 48
2. Vidiná 23 12 4 7 55:35 40
3. Zlatno 23 12 3 8 45:39 39
4. Lovinobaňa 23 12 2 9 40:36 38
5. Biskupice 23 10 4 9 50:30 34
6. Breznička 23 11 1 11 43:43 34
7. Hr. Zalužany 23 9 6 8 39:32 33
8. Ratka 23 10 3 10 28:43 33
9. Podkriváň 23 9 5 9 33:37 32
10. Podrečany 23 9 3 11 44:50 30
11. P. Dravce 23 9 3 11 31:41 31
12. Utekáč 23 9 3 11 33:47 30
13. Sušany 23 8 4 11 34:50 28
14. Uhorské 23 3 2 18 25:67 11Tőketerebes: Biel-Veľaty 4:1, Somotor–Čierna n/T. 3:2, Dvorianky– Borša 4:2, Upor–Kral. Chlmec B 2:0, Zempl. Hradište–Novosad 1:0, Voj-čice–Hraň 1:1, Zempl. Teplica–Zatín 4:0.
1. K. Chlmec B 24 17 3 4 50:21 54
2. Upor 24 17 2 5 60:21 53
3. Čierna n/T. 24 15 3 6 68:27 48
4. Borša 24 15 2 7 60:30 47
5. Dvorianky 24 10 8 6 51:44 38
6. Zem. Teplica 24 10 4 10 33:36 34
7. Biel 24 9 4 11 47:56 31
8. Somotor 24 9 3 12 40:70 30
9. Hraň 24 8 4 12 38:50 28
10. Novosad 24 7 6 11 49:51 27
11. Vojčice 24 8 3 13 46:53 27
12. Zem. Hradište 24 8 2 14 49:52 26
13. Zatín 24 7 1 6 39:73 22
14. Veľaty 24 5 1 18 35:80 16Rozsnyó: Kružná–Plešivec 3:0, FK Brzotín–Kunova Teplica 3:1, Vlachovo–Štítnik 5:0, Krh. Podhradie– Kovstav 0:0, Dlhá Ves–Gem. Poloma 4:5, Dedinky–Lipovník 0:0, Vyšná Slaná–Dobšiná 1:0.
1. K. Teplica 22 15 2 5 70:30 47
2. Štítnik 22 12 5 5 54:32 41
3. Lipovník 22 11 7 4 53:27 40
4. Dobšiná 22 11 2 9 48:50 34
5. Dedinky 22 9 6 7 52:44 33
6. Kružná 22 10 2 10 54:53 32
7. Plešivec 22 10 1 11 41:37 31
8. Brzotín 22 10 1 11 40:49 31
9. Krh. Podhr 22 8 6 8 46:53 30
10. G. Poloma 22 8 6 8 43:51 30
11. Dl. Ves 22 8 2 12 44:48 26
12. V. Slaná 22 6 5 11 36:72 23
13. Kovstav 22 5 5 12 37:45 20
14. Vlachovo 22 4 4 14 39:66 16Kassa-környéke: Veľká Ida–Soko ľany 2:3, Bidovce–Trstené 8:1, N. Polhora–Čečejovce 2:7, Ruskov– Rešica 4:2, Rudník–Jasov 1:2, Poproč–Mokrance 2:0, Medzev–Budimír 2:1.
1. Medzev 24 17 2 5 63:47 53
2. Čečejovce 24 14 5 5 71:31 47
3. Rešica 24 15 2 7 62:52 47
4. Sokoľany 24 14 0 10 61:41 42
5. Ruskov 24 12 3 9 68:48 39
6. Poproč 24 11 6 7 49:33 39
7. V. Ida 24 11 2 11 47:36 35
8. Budimír 24 10 4 10 41:39 34
9. Bidovce 24 10 3 11 44:42 33
10. Rudník 24 10 1 13 36:40 31
11. Mokrance 24 8 2 14 31:36 26
12. Jasov 24 7 4 13 30:59 25
13. N. Polhora 24 7 1 16 36:89 22
14. Trstené 24 2 5 17 32:78 11
Támogassa az ujszo.com-ot
A támogatásoknak köszönhetöen számos projektet tudtunk indítani az utóbbi években, cikkeink pedig továbbra is ingyenesen olvashatóak. Támogass minket, hogy továbbra is függetlenek maradhassunk!
Kérjük a kommentelőket, hogy tartózkodjanak az olyan kommentek megírásától, melyek mások személyiségi jogait sérthetik.