A csehek és a svédek is nehezen győztek

<p>Svédország a Feröer-szigeteken, Csehország pedig hazai pályán Málta ellen nyert nehezen a 2014-es brazíliai labdarúgó-világbajnokság európai selejtezősorozatának pénteki játéknapján.</p>

A svédek a 65. percig még vesztésre álltak, aztán Kacaniklic és Ibrahimovic góljával tíz perc alatt fordítottak. A cseh-máltai meccsen a szünetben még döntetlen volt az állás, végül az esélyesebb hazaiak két újabb góllal eldöntötték a találkozót.

A gól nélküli döntetlennel végződött kazah-osztrák összecsapáson Bognár Tamás volt a játékvezető.     Az európai vb-selejtezők pénteki eredményei:    B csoport:Csehország-Málta 3-1 (1-1)    C csoport:Feröer-szigetek - Svédország 1-2 (0-0)Kazahsztán-Ausztria 0-0    I csoport:Finnország-Grúzia 1-1 (0-0)     Korábban:    F csoport:Oroszország-Portugália 1-0 (1-0)     Később:    A csoport:Macedónia-Horvátország, Szkopje 20:30 óSzerbia-Belgium, Belgrád 20:30 óWales-Skócia, Cardiff 20:45 ó    B csoport:Örményország-Olaszország, Jereván 19 óBulgária-Dánia, Szófia 20 ó    C csoport:Írország-Németország, Dublin 20:45 ó    D csoport:Törökország-Románia, Isztambul 19:30 óHollandia-Andorra, Rotterdam 20:30 óÉsztország-Magyarország, Tallinn 20:30 ó    E csoport:Albánia-Izland, Tirana 19 óSvájc-Norvégia, Bern 20:30 óSzlovénia-Ciprus, Maribor 20:45 ó    F csoport:Luxemburg-Izrael, Luxembourg 21 ó    G csoport:Liechtenstein-Litvánia, Vaduz 19:30 óSzlovákia-Lettország, Pozsony 20:15 óGörögország - Bosznia-Hercegovina, Pireusz 20:45 ó    H csoport:Moldova-Ukrajna, Chisinau 20 óAnglia-San Marino, London 21 ó    I csoport:Fehéroroszország-Spanyolország, Minszk 20 ó