Idegenben taroltak

Jablonec. Idegenben aratott gólzáporos győzelmet a szenci SFM együttese, mely nyögvenyelős idénykezdés után a szezon hajrájában jó formában szerepelt. Ezt a megállapítást támasztja alá legutóbbi diadala is. A Jablonec tartalékos összeállításban lépett pályára, amit a vendégek már az első percekben ügyesen kihasználtak.

Jablonec. Idegenben aratott gólzáporos győzelmet a szenci SFM együttese, mely nyögvenyelős idénykezdés után a szezon hajrájában jó formában szerepelt. Ezt a megállapítást támasztja alá legutóbbi diadala is. A Jablonec tartalékos összeállításban lépett pályára, amit a vendégek már az első percekben ügyesen kihasználtak. A 10. percben ugyanis már két góllal vezettek. A 15. percben Mucha növelte a SFM előnyét, ám Majerovský 27. percben elért találata visszahozta, ha csupán egy kis időre, a vendéglátók már-már elillani látszó reményeit. A vendégek azonban a szünetig újabb gólt szereztek, s ezzel végleg padlóra küldték ellenfelüket. A második félidőben a vendégek további gólokkal juttatták kifejezésre a két csapat közti tudáskülönbséget, s megsemmisítő vereséget mértek harmatgyenge ellenfelükre.

JABLONEC–SFM SENEC 1:8 (1:4). Gólok: Majerovský, ill. Futó (8, 70.), Petrovič (10., 59.), Mucha (15.), Poór (40.), Krajčovič (53.), Andrássy (67.). Játékvezető: Pavlík, 80 néző. SFM SENEC: Vencel–Novák (76. Bódis), Čambal, Kopriva, Radošovský (70. Blaho)–Krajčovič, Andrássy, Futó, Poór (62. Bozsik)–Petrovič, Mucha. (jp)