Futó mesterhármasa

Nagylévárd. Érvényesült a papírforma a pozsonyi III. liga sereghajtójának otthonában, ahol a pontvadászat 9. fordulójában az esélyesebb csapat zsákmányolt három pontot. A nézők érdekes módon a párharc elején, illetve annak hajrájában négy perc leforgása alatt négy gólt láttak.

Nagylévárd. Érvényesült a papírforma a pozsonyi III. liga sereghajtójának otthonában, ahol a pontvadászat 9. fordulójában az esélyesebb csapat zsákmányolt három pontot. A nézők érdekes módon a párharc elején, illetve annak hajrájában négy perc leforgása alatt négy gólt láttak. Az ötödik percben a szenciek Bozsik révén jutottak vezetéshez. Egy perccel később azonban az SFM kapusa Petrovič elkaszálta Rigáňt, a megítélt büntetőből R. Kolek kiegyenlített. A minden alakzatban érettebb vendégek a 26. percben ismét előnyhöz jutottak. A hazai védők gyermeteg hibájából Futó húzott hasznot. A folytatásban is a vendégcsapat irányította a játékot. Az eredmény azonban sokáig nem változott. A végjátékban azonban Futó megrázta magát, két egymást követő ellentámadásból a hazaiak hálójába talált. Előbb a 89. percben Petrovič jól időzített beadását értékesítette, a 90. percben pedig közelről állította be a végeredményt. Ez volt egyébként az őszi idényben még nyeretlen nagylévárdiak sorrendben ötvenedik bekapott gólja.

VEĽKÉ LEVÁRE–SFM SENEC 1:4 (1:2). Gólok: R. Kolek (6. – 11-esből), ill. Futó (26., 89., 90.), Bozsik (5.). Játékvezető: Kočický, 110 néző. Sárga lap: Jurkovič, R. Kolek, D. Kolek, Rigáň, ill. Vencel, Petrovič. SFM SENEC: Vencel– Čambal, Fiľak (46. Bergendi), Novák, Pomichal–Bozsik (65. Mucha), Andrássy, Poór (79. Gubáni), Futó–Petrovič, Uhlík. (if)