Dunaszerdahely
Télapu 2. (am. családi film), csütörtök-vasárnap 19:30
Eger
Háromszoros visszavágó (fr. vígj.), csütörtök-szerda 15:30, 17:30, 19:30
A Gyűrűk Ura – A Két Torony (am.–új-zélandi kalandf.), csütörtök-szerda 17:00, 20:00
A szállító (fr.-am.
Mozi- és színházműsor, január 23 – 30.
Télapu 2. (am. családi film), csütörtök-vasárnap 19:30
Eger
Háromszoros visszavágó (fr. vígj.), csütörtök-szerda 15:30, 17:30, 19:30
A Gyűrűk Ura – A Két Torony (am.–új-zélandi kalandf.), csütörtök-szerda 17:00, 20:00
A szállító (fr.-am. film), csütörtök – szerda 15:00
Esztergom
Lilo és Stitch – a csillagkutya (am. anim.), csütörtök-szerda 17:30, szombat, vasárnap 15:30 is
A szmokinger (am. vígj.), csütörtök-szerda 19:30
Érsekújvár
Mier
Harry Potter és a Titkok Kamrája (am.-angol kalandfilm), csütörtök-hétfő 16:30, 19:30, hétfőn 13:30 is
Vidocq (fr. tört. film), szerda 19:00
Kovák
Télapu 2. (am. családi film), csütörtök, péntek 19:30
Darázsfészek (am. thriller), szombat 19:30
Harry Potter és a Titkok Kamrája (am.-angol kalandf.), k.-sz. 17:00
Galánta
Mindenütt nő (am. vígj.), csütörtök 17:30, 20:00, péntek 17:30
Vidocq (fr. tört. film), szombat 17:30, 20:00, vasárnap 20:00
Győr
Cinema City Győr Plaza
Télapu 2. (am. családi f.), csüt.-szer. 13:15, 15:30, szomb., vas. 11:00 is
Szétcsúszva (am. film), csütörtök-szerda 17:30, 20:00, péntek, szombat 22:30 is
A Gyűrűk Ura – A Két Torony (am.-új-zélandi kalandf.), csüt.-szer. 14:00, 17:15, 20:30, péntek, szom. 23:45 is, szom., vas. 10:45 is
Halj meg máskor! (ang.-am. akc.), csüt.-szer. 15:00, 17:30, 20:00, péntek-szombat 22:30 is
Stuart Little, a kisegér 2. (am. családfilm), szombat, vasárnap 13:00
Lilo és Stitch – a csillagkutya (am. anim.), csütörtök-szerda 14:00, szombat, vasárnap 12:00 is
Ütközéspont (am. dr.), csüt., hétfő-szerda 14:15, 16:15, 17:15, 20:15
Ali G Indahouse (am. vígj.), csütörtök-szerda 17:45, 20:00, péntek, szombat 22:15 is
Mindenütt nő (am. vígj.), csütörtök-szerda 15:45, 18:00, 20:15, péntek, szombat 22:30 is
Kémkölykök 2. (am. vígj.), csütörtök-szerda 14:15, 16:15, 18:15, 20:15, szombat, vasárnap 12:15 is
A vörös sárkány (am. pszichothriller), péntek, szombat 22:30
Harry Potter és a Titkok Kamrája (am.-angol kalandfilm), csütörtök-szerda 14:30, 17:30, 20:30, szombat, vasárnap 11:30 is
Jégkorszak (am. anim.), csüt.-szer. 13:00, szom., vasárnap 11:00
Bazi nagy görög lagzi (am. vígj.), csütörtök-szerda 14:30, 16:30, 18:30, 20:30, péntek, szombat 22:30 is, szombat, vasárnap 12:30 is
A kincses bolygó (am. anim.), csütörtök-szerda 13:15, 15:15, szombat, vasárnap 11:15 is
A tökös, a török, az őr meg a nő (fr.-ang. krimi), csüt.-szer. 15:45, 18:00, 20:15, p., szomb. 22:30 is
Lloyd
Háromszoros visszavágó (fr. film), csütörtök-szerda 16:30
Beszélj hozzá! (sp. film), csütörtök-szerda 18:00
Különvélemény (am. thriller), csütörtök-szerda 20:00
Kárhozat útja (am. gengszterf.), csütörtök-szerda 22:15
Ipolyság
A sárkány csókja (am. f.), csütörtök, péntek 18:00
Álmatlanság (am. thriller), szombat, vasárnap 18:00
Csavard be, mint Beckham (ang. vígj.), szombat, vasárnap 18:00
Kassa
Capitol
A Gyűrűk Ura – A Két Torony (am.-új-zélandi kalandf.), csütörtök-szerda 16:00, 19:30
Tatra
Jégkorszak (am. anim. film), csütörtök-vasárnap 16:00, 18:00
Álmatlanság (am. thriller), csütörtök-vasárnap 20:00
Úsmev
A Gyűrűk Ura – A Két Torony (am.-új-zélandi kalandf.), csütörtök-szerda 16:00, 19:15
Komárom
Tatra
Kirándulás (cseh film), kedd, szerda 18:00
Sexy Boys (fr. vígj.), p.-vas. 18:00
Kocka 2. (am.thril.), csüt.18:00
Jókai mozi
A szmokinger (am. vígj.), péntek-szerda 17:30
Ütközéspont (am. filmdr.), péntek-szerda 20:00
Léva
Kárhozat útja (am. gengszterf.), csüt. 16:30, péntek 16:30, 19:00
Kémkölykök 2. (am. vígj.), szombat-vasárnap 16:30, 19:00
Megszólít az éjszaka (am. thril.), kedd-szerda 16:30, 19:00
Miskolc
Cinema City Miskolc Plaza
A Gyűrűk Ura – A Két Torony (am.-új-zélandi kalandf.), csütörtök-szerda 14:00, 17:15, 20:30, szombat-vasárnap 10:45 is
Halj meg máskor! (ang.-am. akcióf.), csütörtök-szerda 15:00, 17:30, 20:00, péntek-szombat 22:30 is, szombat-vasárnap 12:30 is
Lilo és Stitch – a csillagkutya (am. anim.), csütörtök-hétfő 13:45, 15:45, szombat, vasárnap 11:45 is
Mindenütt nő (am. vígj.), csütörtök-szerda 13:15, 15:30, 17:45, 20:00, péntek, szombat 22:15 is, szombat, vasárnap 11:00 is
Harry Potter és a Titkok Kamrája (am.-angol kalandfilm), csütörtök-szerda 14:30, 17:30, 20:30, szombat, vasárnap 11:30 is
Asterix és Obelix: A Kleopátra-küldetés (fr.-ném. vígj.), csütörtök-szerda 13:30, 15:30, szombat, vasárnap 11:30 is
Sobri (magy. film), csüt.-szer.17:30, 20:00, pént., szomb. 22:30 is
A kincses bolygó (am. anim.), csütörtök-szerda 14:00, szombat, vasárnap 12:00 is
Szörnyek keringője (am. dráma), csütörtök-szerda 16:00, 18:00, 20:15, péntek, szombat 22:30 is
Télapu 2. (am. családi film), csütörtök-szerda 17:45, 20:00, péntek, szombat 22:15 is
Kémkölykök 2. (am. vígj.), csütörtök-szerda 14:00, 16:00, 18:00, szombat-vasárnap 12:00 is
Hangyák a gatyában 2. (ném. vígj.), csütörtök-szerda 20:00, péntek, szombat 22:15 is
Hollywood Multiplex
A Gyűrűk Ura – A Két Torony (am.-új-zélandi kalandf.), csüt.-szer. 13:00, 14:45, 16:30, 18:15, 20:00, 21:45, szomb., vas. 9:30, 11:15 is
Bazi nagy görög lagzi (am. vígj.), csütörtök-szerda 13:45, 15:45, 17:45, 19:45, 21:45, szombat, vasárnap 11:30 is
Kretének, de extrémek (fr. vígj.), csüt.-szerda 12:30, 14:45, 17:00, 19:00, szombat, vasárnap 10:30 is
Télapu 2. (am. családi film), szombat-vasárnap 11:00, 13:45
Kémkölykök 2. (am. vígj.), csütörtök-szerda 12:15, 14:30, 16:45
Halj meg máskor! (am.-brit akció), csütörtök-szerda 19:00, 21:30
Mindenütt nő (am. vígj.), csütörtök-szerda 18:45, 20:45
A tökös, a török, az őr meg a nő (fr.-ang. krimi), csütörtök-szerda 15:30, 17:30, 19:30, 21:30
Harry Potter és a Titkok Kamrája (am. családi film), csütörtök-szerda 12:45, 16:00, szombat, vasárnap 9:45 is
A kincses bolygó (am. anim.), csütörtök-szerda 13:15, szombat, vasárnap 10:00 is
Ali G Indahouse (am. vígj.), csütörtök-szerda 21:00
Kossuth mozi
Harry Potter és a Titkok Kamrája (am.-angol kalandfilm), csütörtök-szerda 16:30, 19:30, szombat, vasárnap 10:00, 13:00 is
Kirikou és a boszorkány (fr.-belga-lux. rajzf.), vasárnap 14:00
Szex és Lucia (fr.-sp. dráma), csütörtök-szerda 17:00, 19:00, 21:00
Mosonmagyaróvár
A Bourne-rejtély (am.-cseh thril.), szombat-hétfő 18:00
Nagymegyer
Jégkorszak (am. anim. film), szombat-vasárnap 17:00
Nyíregyháza
Hollywood Multiplex Nyír Plaza
A Gyűrűk Ura – A Két Torony (am.-új-zélandi kalandf.), csütörtök-szerda 14:00, 16:00, 17:30, 19:30, 21:00, péntek, szombat 22:45 is, szombat, vasárnap 10:30, 12:30 is
Bazi nagy görög lagzi (am. vígj.), csütörtök-szerda 14:30, 16:30, 18:30, 20:30, szombat, vasárnap 10:15, 12:15 is, péntek, szombat 22:30 is
Harry Potter és a Titkok Kamrája (am.-angol kalandfilm), csütörtök-szerda 13:45, 16:45, szombat, vasárnap 10:45 is
A tökös, a török, az őr meg a nő (fr.-ang. krimi), csütörtök-szerda 14:45, 17:00, 20:00, péntek, szombat 11:15 is
Mindenütt nő (am. vígj.), csütörtök-szerda 19:15
Halj meg máskor! (ang.-am. akcióf.), csütörtök-szerda 13:45, 16:15, 19:00, 21:30, szombat, vasárnap 11:15 is
A kincses bolygó (am. anim.), szombat-vasárnap 10:45, 12:45
Fullasztó ölelés (am. thrill.), csütörtök-szerda 21:30
Nyitra
Orbis
A Gyűrűk Ura – A Két Torony (am.-új-zélandi kalandf.), csütörtök-szerda 15:30, 19:30
Lipa
Bazi nagy göröglagzi (am. vígj.), szombat, vasárnap 17:00, 19:30
A vörös sárkány (am. pszichothril.), csütörtök, péntek 17:00, 19:30
Halj meg máskor! (am.-brit akció), kedd, szerda 17:00, 19:30
Palace
Szeretni bolondulásig (fr. film.), csütörtök-kedd 17:00, 19:30
A világ kezdete (szlov. anim. f.), csütörtök-kedd 17:00, 19:30
Párkány
Don’s Plum bar (am. film), csütörtök-péntek 19:00
A sárkány csókja (am. f.), szombat-vasárnap 19:00
Harry Potter és a Titkok Kamrája (am. f. – szlovák dabing), kedd-szerda 17:00
Pozsony
Palace AuPark*
A Gyűrűk Ura – A Két Torony (am.-új-zélandi kalandf.), csütörtök-szerda 10:30*, 11:30*, 12:30*, 14:00, 15:00, 16:00, 17:25, 18:25 19:30, 20:55, 21:55, 22:55
A Gyűrűk Ura – A Gyűrű Szövetsége (am.-új-zélandi kalandf.), csütörtök-szerda 14:45, 18:15
Vidocq (fr. tört. film), csütörtök-szerda 18:05, 20:10, 22:15
Halj meg máskor! (am.-brit akció), csütörtök-szerda 11:45*, 14:30, 17:15, 20:00, 22:40
Szeretni bolondulásig (fr. film.), csütörtök-szerda 13:15*, 15:45
8 nő (francia f.), csütörtök-szerda 17:45, 19:55, 22:05
Harry Potter és a Titkok Kamrája (am. f. – szlovák dabing), csütörtök-szerda 12:15*, 16:00, 19:20
Harry Potter és a Titkok Kamrája (am. f. – szl. felir.), csüt.-sz. 15:15
A sárkány csókja (am. f.), csütörtök-szerda 22:10
Welcome to Collinwood (am. f.), csütörtök-szerda 12:45*, 18:30, 20:30, 22:30
Kémkölykök 2. (am. vígj.), csütörtök-szerda 11:45*, 14:20, 16:30
Szörnyek keringője (am. dráma), csütörtök-szerda 18:40, 21:20
A Guru (am. film), csütörtök-szerda 13:30*, 15:00, 17:00, 19:00, 21:00
Stuart Little, a kisegér 2. (am. családfilm), csütörtök-szerda 11:55*, 14:05, 16:05
Erasmus vagy Barátok (fr.-sp. film), csütörtök-szerda 12:00*, 14:30, 17:00, 18:05, 19:30, 20:30, 22:00
* csak szombaton és vasárnap
Istropolis
A Gyűrűk Ura – A Két Torony (am.-új-zélandi kalandf.), csütörtök-szerda 16:00, 19:45, szombat, vasárnap 11:00 is
8 nő (fr. film), csütörtök-szerda 16:15, 18:00, 20:00
Erasmus vagy Barátok (fr.-sp. film), csütörtök-szerda 17:30, 20:00
Hviezda
Macskajaj (fr.-ném.-jug. film), csütörtök 18:00
Az ördög éve (cseh film), csütörtök 20:30
Rozprávka rozprávok (orosz mese), péntek-vasárnap 16:00
Helyzetek és gyakorlatok (am. vígj.), péntek-vasárnap 18:00
Szex és Lucia (fr.-sp. film), péntek-vasárnap 20:30
Beszélj hozzá! (sp. film), hétfő, kedd 18:00, 20:30
Betépve (am. krimi), szerda 18:00, 20:30
Mladosť
8 nő (fr. film), csütörtök-vasárnap 15:30, 17:30, 20:00, hétfő 18:30, kedd 15:30, 20:00
Vándormadarak (fr. természetf.), kedd 17:30
Radiofreccia (olasz film), hétfő 20:00
Rozsnyó
Harry Potter és a Titkok Kamrája (am.-angol kalandfilm), csütörtök-vasárnap 16:30, 19:15
A sárkány csókja (am. f.), hétfő-szerda 16:30, 19:00
Salgótarján
Az arany markában (am.-kan. krimi), csütörtök-szerda 19:00
A Gyűrűk Ura – A Két Torony (am.-új-zélandi kalandf.), csütörtök-szerda 17:00, 20:00, szombat, vasárnap 10:30, 13:45 is
Tatabánya
Asterix és Obelix: A Kleopátra-küldetés (fr.-ném. vígj.), hétfő-szerda 17:30
Halj meg máskor! (ang.-am. akcióf.), csütörtök-szerda 19:30
Pókember (am. sci-fi), csütörtök-vasárnap 17:30
Vágsellye
Welcome to Collinwood (am. f.), péntek-vasárnap 17:00, 20:00, szombat 14:00
Mindenütt nő (am. vígj.), szombat, vasárnap 17:30, 20:00
Csavard be, mint Beckham (ang. vígj.), hétfő 17:30, 20:00
Megszólít az éjszaka (am. thriller), csütörtök 17:30, 20:00
Támogassa az ujszo.com-ot
A támogatásoknak köszönhetöen számos projektet tudtunk indítani az utóbbi években, cikkeink pedig továbbra is ingyenesen olvashatóak. Támogass minket, hogy továbbra is függetlenek maradhassunk!
Kérjük a kommentelőket, hogy tartózkodjanak az olyan kommentek megírásától, melyek mások személyiségi jogait sérthetik.