Eger
A Gyűrűk Ura – A két torony (am.-új-zélandi kalandf.), csütörtök-szerda 17:00, 20:00, péntek-vasárnap 14:00 is
Ütközéspont (am. dráma), csütörtök-szerda 15:30, 17:30, 19:30
Esztergom
Harry Potter és a Titkok Kamrája (am.-angol kalandfilm), csütörtök-szerda 17:00
2020: A tűz birodalma (am.
Mozi- és színházműsor, 2003. jan. 9.–15.
A Gyűrűk Ura – A két torony (am.-új-zélandi kalandf.), csütörtök-szerda 17:00, 20:00, péntek-vasárnap 14:00 is
Ütközéspont (am. dráma), csütörtök-szerda 15:30, 17:30, 19:30
Esztergom
Harry Potter és a Titkok Kamrája (am.-angol kalandfilm), csütörtök-szerda 17:00
2020: A tűz birodalma (am. sci-fi), csütörtök-szerda 19:30
Érsekújvár
Mier
Don’s Plum bar (am. film.), csütörtök 19:00
Darázsfészek (fr. film), péntek 19:00
Kémkölykök (am. vígj.), szombat-vasárnap 17:00
A Gyűrűk Ura – A Gyűrű Szövetsége (am.-új-zélandi kalandf.), szombat-vasárnap 19:00
Kara Suda (észt-orosz f.), hétfő 19:30
Reszkess Amerika! (fr. vígj.), szerda 19:00
Kovák
Vidocq (fr. tört. film), csütörtök, péntek 19:30
Üldözési mánia (am. vígj.), szombat 19:30
A Guru (am. film), szerda 19:30
Galánta
Szemtől telibe (am. film), péntek 17:30, 20:00
Reszkess Amerika! (fr. vígj.), szombat 17:30, 20:00, vasárnap 20:00
Harry Potter és a Titkok Kamrája (am.-angol kalandfilm), kedd, szerda 15:30, 18:30
Győr
Cinema City Győr Plaza
A Gyűrűk Ura – A két torony (am.-új-zélandi kalandf.), csütörtök-szerda 14:00, 17:15, 20:30, szombat-vasárnap 10:45 is
Ali G Indahouse (am. vígj.), csütörtök-szerda 17:30, 20:00, péntek, szombat 23:00 is
Stuart Little, a kisegér 2. (am. családi film), szombat, vasárnap 11:00
A szmokinger (am. akcióvígj.), csütörtök, péntek, hétfő-szerda 18:00, péntek 22:15 is
Halj meg máskor! (ang.-am. akcióf.), csütörtök-szerda 15:00, 17:30, 20:00, csütörtök, péntek 22:30 is, szombat, vasárnap 12:30 is
Szétcsúszva (am. film), csütörtök-szerda 20:00, péntek-vasárnap 22:30 is
Elhagyatva (am. thril.), csütörtök, péntek, hétfő-szerda 15:30, 20:00
A szállító (am. f.), csütörtök-szerda 18:15, péntek, szombat 22:15 is
A kincses bolygó (am. anim.), csütörtök 14:00, 16:00, péntek-szerda 14:00, 16:00, 18:00, szombat, vasárnap 12:00 is
Télapu 2. (am. családi film), csütörtök-szerda 13:15, 15:30, 17:45, szombat-vasárnap 11:00 is
Hangyák a gatyában 2. (ném. vígj.), csütörtök-szerda 16:15, 20:15
Lilo és Stitch – a csillagkutya (am. anim.), csütörtök-szerda 14:00, 16:00, szombat, vasárnap 12:00 is
A vörös sárkány (am. pszichothril.), csütörtök-szerda 20:00, péntek, szombat 22:30 is
Harry Potter és a Titkok Kamrája (am.-angol kalandfilm), csütörtök-szerda 14:30, 17:30, 20:30, szombat, vasárnap 11:30 is
Jégkorszak (am. anim.), csütörtök-szerda 14:15, szombat, vasárnap 12:15 is
Mindenütt nő (am. vígj.), csütörtök-szerda 13:30, 15:45, 18:00, 20:15, péntek, szombat 22:30 is
A tökös, a török, az őr meg a nő (fr.-ang. krimi), csütörtök-szerda 14:45, 17:15, 19:45, csütörtök, péntek 22:15 is, szombat, vasárnap 12:15 is
Lloyd
A szmokinger (am. akcióvígj.), csütörtök-szerda 16:30
Ámen (fr.-ném.-rom. film), csütörtök-szerda 20:00
2020: A tűz birodalma (am. sci-fi), csütörtök-szerda 22:00
Ipolyság
A rettegés arénája (am. dráma), csütörtök, péntek 18:00
Jelek (am. horror), szombat 18:00
Harry Potter és a Titkok Kamrája (am.-angol kalandfilm), hétfő-szerda 15:00, 18:00
Kassa
Capitol
Kémkölykök 2. (am. vígj.), csütörtök-vasárnap 16:00
Welcome to Collinwood (am. f.), péntek-vasárnap 18:00, 20:00, hétfő-szerda 16:00, 18:00, 20:00
Tatra
Harry Potter és a Titkok Kamrája (am.-angol kalandfilm), csütörtök-kedd 16:00, 19:00, szerda 16:00
Szex és Lucia (sp. film), szerda 20:00
Úsmev
Halj meg máskor! (am. angol akció.), csütörtök-szerda 16:00, 18:15, 20:30
Komárom
Tatra mozi
Bazi nagy görög lagzi (am. vígj.), szerda 18:00
A kismenő (am. vígj.), péntek-vasárnap 18:00
Vidocq (fr. tört. film), kedd, szerda 18:00
Jókai mozi
Mérges pókok (am. horror), péntek-szerda 17:30
Álmatlanság (am. thriller), péntek-szerda 20:00
Léva
Harry Potter és a Titkok Kamrája (am.-angol kalandfilm), csütörtök 16:30, péntek-vasárnap 14:00, 16:30, 19:00
A Bourne-rejtély (am.-cseh akció), kedd, szerda 16:30, 19:00
Miskolc
Cinema City Miskolc Plaza
Halj meg máskor! (ang.-am. akcióf.), csütörtök-szerda 15:00, 17:30, 20:00, péntek 22:30 is, szombat 12:30, 22:30 is, vasárnap 12:30 is
Mindenütt nő (am. vígj.), csütörtök-szerda 13:15, 15:30, 17:45, 20:00, péntek 22:15 is, szombat 11:00, 22:15 is, vasárnap 11:00 is
A kincses bolygó (am. anim.), csütörtök-szetrda 14:00, 16:00, 18:00, szombat, vasárnap 12:00 is
Lilo és Stitch – a csillagkutya (am. anim.), csütörtök-hétfő 14:00, 16:00 szombat, vasárnap 12:00 is
Télapu 2. (am. családi film), csütörtök-szerda 13:15, 15:30, 17:45, 20:00, péntek, 22:15 is, szombat 11:00, 22:15 is, vasárnap 11:00 is
Harry Potter és a Titkok Kamrája (am.-angol kalandfilm), csütörtök-szerda 14:30, 17:30, 20:30, szombat, vasárnap 11:30 is
A kárhozat útja (am. gengszterf.), csütörtök-szerda 17:30, 20:00, péntek 22:30 is
Asterix és Obelix: A Kleopátra-küldetés (fr.-ném. vígj.), csütörtök-hétfő 13:30, 15:30, szombat, vasárnap 11:30 is
Hangyák a gatyában 2. (ném. vígj.), csütörtök-szerda 20:00, péntek, szombat 22:15 is
Szétcsúszva (ang.-am. thril.), csütörtök-szerda 18:00, 20:15, péntek, szombat 22:30 is
A Gyűrűk Ura – A két torony (am.-új-zélandi kalandf.), csütörtök-szerda 14:00, 17:15, 20:30, szombat, vasárnap 10:45 is
Hollywood Multiplex
A Gyűrűk Ura – A két torony (am.-új-zélandi kalandf.), csütörtök-szerda 13:00, 14:45, 16:30, 18:15, 20:00, 21:45, szombat, vasárnap 9:30, 11:15 is
Harry Potter és a Titkok Kamrája (am. családi film), csütörtök-szerda 12:45, 16:00, 19:00, 22:00, szombat, vasárnap 9:45 is
Halj meg máskor! (am. akció), csütörtök-szerda 13:45, 16:30, 19:15, 22:00, szombat, vasárnap 11:00 is
A kincses bolygó (am. anim.), csütörtök-szerda 12:15, szombat, vasárnap 11:00 is
Fullasztó ölelés (am. thrill.), csütörtök-szerda 17:15, 21:30
A tökös, a török, az őr meg a nő (fr.-ang. krimi), csütörtök-szerda 13:30, 15:30, 17:45, 19:45, 21:45, szombat, vasárnap 11:30 is
Mindenütt nő (am. vígj.), csütörtök-szerda 12:45, 15:00, 189:15, szombat, vasárnap 10:15 is
Ali G Indahouse (am. vígj.), csütörtök-szerda 14:30, 16:45, 18:45, 20:45
Kossuth mozi
A Bourne-rejtély (am.-cseh akció), csütörtök-szerda 20:30
Gengszterek (fr.-belga akció), csütörtök-szerda 18:30
Pán Péter – Visszatérés Sohaországba (am. rajzfilm), csütörtök-szerda 17:00, vasárnap 14:00 is
xXx (am.-cseh akció), csütörtök-szerda 16:30
Szeretni bolondulásig (fr. film), csütörtök-szerda 19:00, 21:00
Mosonmagyaróvár
Stuart Little, a kisegér 2. (am. családi film), szombat, vasárnap 16:00
Hangyák a gatyában 2. (ném. vígj.), szombat-hétfő 18:00
Amelie csodálatos élete (fr. vígj.), szerda 18:00
Nagymegyer
A kárhozat útja (am. gengszterf.), szerda 19:00
Nyíregyháza
Hollywood Multiplex Nyír Plaza
A Gyűrűk Ura – A két torony (am.-új-zélandi kalandf.), csütörtök-szerda 14:00, 16:00, 17:30, 19:30, 21:00, szombat, vasárnap 10:30, 12:30 is
Harry Potter és a Titkok Kamrája (am. családfilm), csütörtök-szerda 13:30, 16:30, 20:00, szombat-vasárnap 10:15 is
Halj meg máskor! (am. akció), csütörtök-szerda 14:45, 17:15, 19:45, péntek, szombat 22:15 is, szombat, vasárnap 12:15 is
A kincses bolygó (am. anim.), csütörtök-szerda 13:45, 15:45, szombat, vasárnap 11:45-kor is
Fullasztó ölelés (am. thrill.), csütörtök-szerda 17:00, 19:00
Télapu 2. (am. családi film), csütörtök-szerda 15:00, szombat, vasárnap 11:00, 13:00 is
Mindenütt nő (am. vígj.), csütörtök-szerda 18:00 (kivéve szerdán), 20:15, péntek, szombat 22:30 is
Szétcsúszva (ang.-am. thril.), csütörtök-szerda 21:15
Nyitra
Orbis
Welcome to Collinwood (am. f.), csütörtök-szerda 17:30, 20:00
Lipa
Sexy Boys (fr. vígj), csütörtök, péntek 17:00, 19:30
A kárhozat útja (am. gengszterf.), szombat-szerda 17:00, 19:30
Palace
A Gyűrűk Ura – A két torony (am.-új-zélandi kalandf.), péntek-kedd 16:0, 19:30
Párkány
2020: A tűz birodalma (am. sci-fi), csütörtök, péntek 19:00
Szemtől telibe (am. film), szombat-vasárnap 19:00
xXx (am.-cseh akció), kedd, szerda 19:00
Pozsony
Ster Century, Polus
Harry Potter és a Titkok Kamrája (am. f. – szlovák dabing), csütörtök-szerda 14:50, 17:20, 18:00, 20:30, 21:10, szombat, vasárnap 11:00, 11:40 is
Harry Potter és a Titkok Kamrája (am. f. – szlovák feliratok), csütörtök-szerda 15:30, 18:40, szombat, vasárnap 12:20 is
Halj meg máskor! (am.-brit akció), csütörtök-szerda 14:35, 16:20, 17:15, 19:00, 19:55, 21:40, 21:40, 22:35, szombat, vasárnap 11:05, 11:55, 13:40 is
Szörnyek keringője (am. dráma), csütörtök-szerda 19:25, 21:45
Welcome to Collinwood (am. f.), péntek-vasárnap 19:10, 21:00, péntek-vasárnap 22:50 is
Szeretni bolondulásig (fr. film), csütörtök-szerda 17:50, 20:10, 22:30
Kémkölykök 2. (am. vígj.), csütörtök-szerda 15:00, 17:00, szombat, vasárnap 12:50 is
Reszkess Amerika! (fr. vígj.), csütörtök-szerda 15:20, 17:30, szombat, vasárnap 11:20, 13:20
Jégkorszak (am. rajzfilm), csütörtök-szerda 14:15, 16:00, szombat, vasárnap 12:25 is
Vidocq (fr. tört. film), csütörtök-szerda 21:50
Palace Au Park*
FIGYELEM! GYŰRŰK URA MARATON: A Gyűrűk Ura – A Gyűrű Szövetsége , szerda 20:30, A Gyűrűk Ura – A két torony, csütörtök (jan. 16.) 00:00
Halj meg máskor! (am.-brit akció), csütörtök-szerda 11:45*, 13:35*, 14:30, 16:20, 17:15, 19:00, 20:00 (kivéve szerda), 21:40 (kivéve szerda), 22:40
A Gyűrűk Ura – A két torony (am.-új-zélandi kalandf.), csütörtök-szerda 13:30*, 17:00, 20:30
Szörnyek keringője (am. dráma), csütörtök-szerda 11:45*, 13:45*, 15:45, 17:45, 19:45, 21:50
Kémkölykök 2. (am. vígj.), csütörtök-szerda 11:55*, 14:05, 16:10, 18:20
Harry Potter és a Titkok Kamrája (am. f. – szlovák dabing), csütörtök-szerda 12:15*, 16:00, 19:20
Harry Potter és a Titkok Kamrája (am. f. – szlovák feliratok), csütörtök-szerda 11:30*, 15:15, 18:35
Reszkess Amerika! (fr. vígj.), csütörtök-szerda 13:10*, 15:10, 17:10, 19:10, 21:10
Erasmus vagy Barátok (fr.-sp. film), csütörtök-szerda 18:15, 20:45
A Guru (am. film),csütörtök-szerda 11:20*, 14:20, 16:20, 18:20, 20:20, 22:20
Vidocq (fr. tört. film), csütörtök-szerda 20:10, 22:15
Mindenütt nő (am. vígj.), csütörtök-szerda 13:05*, 15:30, 17:50
A sárkány csókja (am.f.), csütörtök-szerda 22:35
Télapu 2. (am. családi film), csütörtök-szerda 12:25*, 14:35, 16:45
Szörnyek keringője (am. dráma), csütörtök-szerda 18:55, 21:35
Szeretni bolondulásig (fr. film.), csütörtök-szerda 20:30, 22:30
A kárhozat útja (am. gengszterf.), csütörtök-szerda 21:55
Stuar Little, a kisegér 2. (am. családfilm), csütörtök-szerda 12:20*, 14:20, 16:20
* csak szombaton és vasárnap
Istropolis
Szörnyek keringője (am. dráma), csütörtök-szerda 15:30, 18:00, 20:30
Az ördög éve (cseh film), csütörtök-szerda 17:30, 20:00
Hviezda
Halj meg máskor! (ang.-am. akcióf.), csütörtök-szerda 15:30, 18:00, 20:30
Mladosť
Szeretni bolondulásig (fr. film), csütörtök-szerda 15:00, 17:30, 20:00 (kivéve csütörtök, hétfő)
Rozsnyó
Don (am. film), csütörtök, péntek 16:30, 19:0
A Guru (am. film), hétfő-szerda 16:30, 19:00
Reszkess Amerika! (fr. vígj.), szombat, vasárnap 16:30, 19:00
Salgótarján
Halj meg máskor! (ang.-am. akcióf.), csütörtök-szerda 17:45, 20:00, szombat, vasárnap 15:30 is
Vándormadarak (fr. természetf.), csütörtök-szerda 19:00
Tatabánya
Télapu 2. (am. családi film), csütörtök-szerda 17:30
A szmokinger (am. vígj.), csütör-tök-szerda 19:30
Szörny Rt. (am. anim. f.), vasárnap 10:00
Támogassa az ujszo.com-ot
A támogatásoknak köszönhetöen számos projektet tudtunk indítani az utóbbi években, cikkeink pedig továbbra is ingyenesen olvashatóak. Támogass minket, hogy továbbra is függetlenek maradhassunk!
Kérjük a kommentelőket, hogy tartózkodjanak az olyan kommentek megírásától, melyek mások személyiségi jogait sérthetik.