SPORTHĺRADÓ

Párizsban a 2,45 millió euro összdíjazású tornájának döntőjében: Henman–Pavel 6:2, 7:6.

Harmadik helyen végzett Sebestyén Júlia, a műkorcsolyázók Grand Prix-sorozatának második állomásán, a Mississaugában zajló Skate Canadán.

Győztes gálamérkőzéssel zárta olimpiai felkészülésének első hetét a magyar vízilabda-válogatott: Kemény Dénes gárdája 8:7-re nyert az alkalmi világválogatott ellen.

Férfi kézilabda Szuper Kupa, Riesa, döntő: Spanyolország–Németország 29:28,.

Viswamathan Anand indiai nagymester nyerte a Cap d Agne-ban véget ért rapid sakk-világbajnokságot: a döntőben 1,5:0,5-re verte az orosz Kramnyikot.

Február 3-án 67 év után látogat Magyarországra Kanada jégkorong-válogatottja. Legutóbb 1967-ben találkozott a két ország együttese, s akkor a budapesti találkozón a vendégek győztek 1:0-ra.

Férfi kézilabdatorna Viseuban: Szlovákia–Görögország 28:32, Portugália–Szlovákia 30:30.