Két tizenegyes, egy piros lap

Garamkálna. A garamkálnaiak és a csekeiek szombati párharcán a helyenként ismétlődő üresjáratok ellenére is izgalmakban, gólokban bővelkedő párharc szemtanúi voltak a szurkolók a nyugat-szlovákiai V. liga keleti csoportjának járási rangadóján.

Garamkálna. A garamkálnaiak és a csekeiek szombati párharcán a helyenként ismétlődő üresjáratok ellenére is izgalmakban, gólokban bővelkedő párharc szemtanúi voltak a szurkolók a nyugat-szlovákiai V. liga keleti csoportjának járási rangadóján. A 11 ercben Raky?cát, gólhelyzetben, lerántotta Pechov?ský, s a vendégkapus máris mehetett zuhanyozni. Thály higgadtan értékesítette a büntetőt. Hét perccel később Tušan fejese a bal alsó sarokban landolt. Röviddel az első játékrész befejezése előtt Š. Taňaši és Hajtó esett egymásnak. A kakaskodó kettős futballpályára nem illő rögtönzött bemutatóját, melyet meglepetésre a lágy szívű bíró csupán sárga lappal bün?tetett A 65. percben Mudroň kezezése után újabb tizenegyest ítélt a játékvezető a hazaiak javára. Thály másodszor sem hibázott. Még magukhoz sem tértek a vendégek, amikor Koška mesteri beívelését I. Gogora a leragadt tartalékkapus, Hlinka mellett a hálóba fejelte. Tíz perccel később Hegedűs beadását Rakyca látványos mozdulattal a vendégek kapujának bal sarkába bombázta. A hajrában Mudroň löketét csak kiütni tudta Guťan, a csereként beállt veterán Bielik pedig az eléje pattanó labdát a hálóba pofozta.

KALNÁ NAD HRONOM–ČAKA 4:2 (1:1), g.: Thály (16., 65. – mindkettőt 11-esből), I. Gogora (68.), Rakyca (71.), ill. Tušan (18.), Bielik (77.). Játékvezető: Pavlačka, 350 néző. Sárga lap: R. Gogora, Csontos, Hegedűs , Hajtó, ill. Š.Taňaši, P. Tóth. Piros lap: Pechovský.

Kalná n/Hr.: Guťan–Hrn?čiar, R. Gogora (16. I. Gogora), Hajtó, Koš?ka, Rakyca, Thály, Csontos, Hege?dűs, Szilvás, Vrecník (31. Sakoš).

Čaka: Pechovský–Čvirík (16. Hlinka), Š. Taňaši (58. Valo), Mudroň, Dobrota, Srna, E. Palic (69. Bielik), Majling, Tušan, H. Taňaši, P. Tóth. (áb)