GYŐRI ETO–HALADÁS 6:0 (4:0)

Győr, 1200 néző, gólszerzők: Miriuta (4.), Kartelo (16., 89.), Nicsenko (37.), Nagy T. (45.), Bajevski (48.). Játékvezető: Kassai.
GYŐR: Sebők–Jäkl, Stark, Geri-–Németh N., Jovanovic (75. Peric), Kartelo, Nagy T.-–Miriuta-–Nicsenko (65. Varga Z.), Bajevski (74. Herczeg).

HALADÁS: Balogh–Kaj, Lőrincz, Seper, Farkas A.–Németh T. (Farkas V. a szünetben), Dubecz (66. Czeglédi), Kovács A., Tóth P.–Nagy S., Edivaldo (45. Schafranek).

Gólok – 4. perc: Miriuta 25 m-es, nagyerejű lövése a kapu jobb oldalába vágódott (1:0).

16. perc: Miriuta ívelt szabadrúgást középre, Kartelo pedig 8 m-ről a Haladás hálójába fejelt (2:0).

37. perc: Bajevski az alapvonal közeléből jobbról gurított középre, Nicsenko pedig 3 m-ről passzolt az üresen maradt kapuba (3:0).

45. perc: Miriuta nagyszerűen ugratta ki Nagy Tamást a balösszekötő helyén, aki 7 m-ről a bal alsó sarokba lőtt (4:0).

48. perc: Németh N. tértölelő, hatalmas átadással ugratta ki a bal oldalon Bajevskit, aki lefutotta a védőket, majd egy csel után 14 m-ről a bal sarokba lőtt (5:0).

89. perc: Kartelo 14 m-es lövése Sepert érintve vágódott a szombathelyi kapuba (6:0).

Mestermérleg:

Kiprich József (Győr): Gratulálok a csapatomnak az eredményhez és a mutatott játékhoz egyaránt.

Bozsik Péter (Haladás): Mindent megtettünk annak érdekében, hogy szép estét szerezzünk a hazaiaknak. Az első percek után nem éreztem, hogy ennek a mérkőzésnek ilyen csúnya vége lehet.