Szombaton a zsolnaiakkal játszott volna a KFC Aranyosmaróton.
Elmarad a komáromiak Niké ligás bajnokija
![KFC](/sites/default/files/styles/image_16_10_w400/public/lead_image/2025-02/kfc.jpg.webp?itok=7lHPpQz1)
Komárom |
A komáromi csapatot sújtó csoportos megbetegedések miatt elhalasztották a KFC szombatra tervezett bajnokiját a zsolnaiak ellen.
Csütörtökön kezdtek el kidőlni a srácok, nagyon sokan betegek. A péntek délelőtti edzésen például 12-en voltunk csak
– árulta el lapunknak Németh Tamás, a Duna-partiak középpályása, hozzátéve, nem sokkal megkeresésünk előtt közölték velük (az akkor még nem hivatalos) információt a halasztásról. A Niké Liga 20. fordulójának Aranyosmaróton megrendezendő mérkőzését a tervek szerint február 25-én pótolják.
Kapcsolódó cikkünk
Támogassa az ujszo.com-ot
A támogatásoknak köszönhetöen számos projektet tudtunk indítani az utóbbi években, cikkeink pedig továbbra is ingyenesen olvashatóak. Támogass minket, hogy továbbra is függetlenek maradhassunk!
Kérjük a kommentelőket, hogy tartózkodjanak az olyan kommentek megírásától, melyek mások személyiségi jogait sérthetik.