DEBRECEN–ÚJPEST 3:3 (1:2)

Debrecen, 4000 néző, gólszerzők: Nikolov (39.), Éger (66. – 11-esből), Selymes (72.), illetve Kovács Z. (10., 68.), Erős (37.). Játékvezető: Megyebíró; kiállítva: Vanczák (65.).
DVSC: Tomic–Nikolov, Éger, Szekeres, Szatmári (59. Selymes)–Dombi, Kiss Z., Böőr, Habi, Halmosi (75. Andorka)–Sumudica (59. Bajzát).

ÚJPEST: Vlaszák–Szélesi, Tamási, Juhár, Vanczák–Polonkai (67. Nagy G.), Farkas, Erős, Rósa (Szanyó a szünetben)–Simek, Kovács Z.

Gólok – 10. perc: Simek indult el a jobb oldalon, középreadását Kovács Z., védőjét megelőzve kapura fejelte, Tomic csak beleérni tudott a labdába, ami a jobb sarokba hullott (0:1).

37. perc: rossz hazai felszabadítás után Erős 28 m-ről, kapásból óriási gólt lőtt a bal felső sarokba (0:2).

39. perc: Nikolov vezette fel a labdát, majd 25 m-ről a bal felső sarokba lőtt (1:2).

65-66. perc: Böőr lódult meg, majd az újpesti 16-oson belül Vanczák buktatta. A játékvezető 11-est ítélt és kiállította a szabálytalankodó vendégjátékost. A büntetőt Éger higgadtan lőtte a bal sarokba (2:2).

68. perc: Szekeres vesztette el a labdát a bal oldalon, Simek adhatott középre, az érkező Kovács Z. 7 m-ről a jobb sarokba lőtt (2:3).

72. perc: a csereként beállt Selymes kapott jó indítást a bal oldalon, majd 14 m-ről a hosszú sarokba lőtt (3:3).