A DAC ingyen teszteli bérleteseit, lehetnek nézők a Slovan elleni rangadón!
2020. október 21. 14:49
A kormány koronavírus-járvány megfékezését képző intézkezdéscsomagjának részét képezi, hogy egy tömegrendezvényen részt vehetnek nézők is, amennyiben minden résztvevő egy 12 óránál nem régebbi negatív teszttel rendelkezik. A DAC kezdeményezése ezidáig egyedülálló Szlovákiában.
„A szurkolóknak a lelátókon a helyük – mindnyájan a csapat részei vagyunk! A futballszurkolók nélkül nem igazi a mérkőzés, hiszen a csapatot buzdító lelkes tömeg meghatározó része a meccseknek. Nem véletlenül tartja a mondás, hogy a szurkoló a tizenkettedik játékos. A DAC 1904 labdarúgóklub 2020. október 25-én visszahozza a rajongókat a MOL Arénába a DAC–Slovan mérkőzés tiszteletére, méghozzá egyedülálló módon: díjmentes COVID–19- antigénteszttelˮ – olvasható a klub honlapján található közleményben, ahol részletesen. (dac1904.sk)
A TESZTELÉS KRITÉRIUMAI ÉS MENETE
- A regisztráció lehetőségével kizárólag a bérletes szurkolók élhetnek. Mivel a jelenlegi mérkőzésre meghatározott számú teszt áll rendelkezésünkre, a regisztrációkat időrendben fogadjuk.
- Amennyiben a szurkoló a felületen nem talál szabad időpontot, akkor, sajnálatunkra, a tesztkapacitás betelt, és nem tudunk további jelentkezőket nyilvántartásba venni.
- Regisztráljon legkésőbb 2020. október 23., péntek 10:00 óráig, illetve a tesztelési kapacitás megtöltéséig az alábbi felületen: gol.dac1904.sk
- A teszteredmény továbbítására a regisztráció során kizárólag érvényes és élő e-mail-címet adjon meg, mivel a teszt eredményéről e-mailben fogjuk értesíteni.
- A regisztrációt követően a szurkoló által megadott e-mail-címre érkezik egy visszaigazoló e-mail, amelyben mindenki megtalálja a pontos utasításokat a tesztelésre vonatkozóan (időpont, a tesztállomás neve, azonosító).
- Javasoljuk, hogy legalább 10 perccel a megjelölt időpont előtt érkezzen a helyszínre, hogy időben megtalálja a saját standját. A későn érkezők tesztelését, sajnos, nem áll módunkban elvégezni.
- A vizsgálat időtartama 3 perc.
- A minta levételét követően a teszt eredményéről 20 perc elteltével e-mailben tájékoztatjuk.
- Ha a teszt eredménye negatív, akkor a szurkoló a stadion másik oldalán kijelölt, a tesztelőállomással azonos megjelölésű értékelőpultnál átveheti speciális karszalagját, amely a bérlettel együtt feljogosítja a stadionba való belépésre.
- Amennyiben a teszt eredménye pozitív, kérjük, hogy a vírus továbbadásának lehetőségét elkerülendő, minimális érintkezéssel, haladéktalanul menjen haza. Javasoljuk továbbá, hogy amint lehetséges, lépjen kapcsolatba a lakhelye szerint illetékes regionális közegészségügyi hivatallal és körzeti.
- A stadionba 13:00 órától lehetséges a belépés. Belépéskor kötelező a kézfertőtlenítés, a stadionban való tartózkodás pedig csak szájmaszk viselésével engedélyezett.
- A kapuknál érintésmentes beléptetést biztosítunk.
- A bérlettel rendelkező szurkolók az A és a C tribünön minden második sorban a kijelölt ülőhelyeket foglalhatják el.
- A büfék a szurkolók rendelkezésére állnak. A mérkőzés előtt korábbi mérkőzések felvételei kerülnek vetítésre.
További információk a DAC klubhonlapján olvashatók.
Rengeteg hírrel bombáznak minket különböző portálok, s nem könnyű felismerni a valódi- és álhíreket. Ezért is fontos, hogy olyan weboldalakról tájékozódjunk, amelyek megbízható, korrekt információkat nyújtanak.
Az ujszo.com szerkesztőségében minden nap azért dolgozunk, hogy Önök kizárólag ellenőrzött, valós híreket kapjanak weboldalunkon. Ennek biztosítása meglehetősen költséges. Mi viszont szeretnénk, hogy minden kedves olvasónk hozzájuthasson az ellenőrzött információkhoz, ez azonban az Önök anyagi segítsége nélkül hosszú távon nem lehetséges.
Ezért kérjük olvasóinkat, hogy járuljanak hozzá az ujszo.com működéséhez. Számítunk Önökre. Önök is számíthatnak ránk.
Ha támogatna bennünket, kattintson az alábbi gombra. Köszönjük.
Támogatom
Kérjük a kommentelőket, hogy tartózkodjanak az olyan kommentek megírásától, melyek mások személyiségi jogait sérthetik. Egyben felhívjuk figyelmüket, hogy a kommentekhez tartozó IP címeket a rendszer elraktározza.