Egy 60 éves nő meggyilkolásával és magánlaksértéssel gyanúsít a rendőrség egy 23 éves, tőketerebesi járásbeli, Viktor keresztnevű férfit. A gyilkosságot Nagykaposon követte el, a gyanúsítottat őrizetbe vették.
Lenka Ivanová, a Kassai Kerületi Rendőrkapitányság szóvivője úgy tájékoztatta a TASR hírügynökséget, hogy a nyomozó a gyanúsított előzetes letartóztatásba helyezését indítványozta, az indítványt a bíró szerdán elfogadta. Ha a gyanúsított bűnössége bebizonyosodik, a bíróság 15-től 20 évig terjedő szabadságvesztésre ítélheti.
A nő holttestét a nagymihályi járásbeli Nagykaposon, a családi háza udvarán találták meg vasárnap reggel. A rendőrség tájékoztatása szerint a férfi betört a házba, és legalább kétszer hátba szúrta, a karján pedig három szúrt sebet ejtett. Az áldozat a helyszínen belehalt a sérüléseibe.
Kérjük a kommentelőket, hogy tartózkodjanak az olyan kommentek megírásától, melyek mások személyiségi jogait sérthetik.